Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

Нещо се обърка. Стори ми се забавно :) Пък и по-добре аз преди да цъфне някой фен и да почне да ги реди

 

Иначе моето мнение за i-устройствата е по-позитивно отколкото за андроидите, въпреки че съм с такъв телефон, но е и леко солидарно (в стил "аз мога ли и на вас да ви *******", то и твоето ще е такова ако си се сблъсквал с абсурдните сертификати и provisioning истории докато успееш да качиш приложение в AppStore)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Не е въпроса да се обсъждат устройствата от гледна точка на разработчици, а на потребители.

Никой ли няма да каже нищо за пластмасовия iPhone?

zlobil-е? Тамагочита, едно, друго?

Link to comment
Share on other sites

Безмълвен съм тоя път.

Стив Джобс се обръща в гроба си..... пластмасова сапунерка която трябваше да е макс 400$ се оказва че в Европа ще е 600Е , а аз си взех моята 5-ца 32ГБ за 1050лв..... 

 

Аз С-ките ги пропускам така или иначе ще чакам 6-ца...... 

 

 

Но определено незнам какво да кажа , тоя пластмасовият не вярвам да се харчи много много...... 

 

И въпреки това ако изключим пластмасарника , айфоуна е по-добрият избор !  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И все пак съм сигурен, че тази пластмаса е на светлинни години от онази пластмаса, с която правят едни други телефони.

5S с неговият Touch ID изглежда доста добре и определено е красиво копче. За функционалност не ми се говори, защото пак ще вземе да се зароди един спор, който до никъде няма да доведе и само ще се дърлим тук. Но на мен (като притежател на 5-ца) ми харесва дизайна :) то той не се е променил с изключение на home бутона, за който вече уточних, че е определено красив. Чакам си новия софтуер (18 септември) и ще изчакам 6-цата като zlobil, защото съм доволен от това, което притежавам.

Link to comment
Share on other sites

боли ме чесно казано...... дали ще ми имат отпечатъка или няма да го имат..... 

 

ТАЗ-е , седмицата е мноо добра , аз съм с бетата , телефона бачка екстра.

 

Мен единствено ме дразни тоя бюджетния телефон който всъщност се оказа по скъп от петицата ми........ 

Link to comment
Share on other sites

Мда. Бюджетен телефон, който не е бюджетен. Интересно решение... На фона на 1800лв за iPhone 5S обаче, тоя iPhone 5C на 1200лв верно идва бюджетен.

За 1800лв ще си купя 3 телефона. 2 хубави и един за хвърляне по дразнители.

Link to comment
Share on other sites

 

 

The iPhone 5S, which comes in gold, silver or 'space grey', will cost £549 for the 16GB model, £629 for the 32GB model and £709 for the 64GB model.

http://www.telegraph.co.uk/technology/apple/iphone/10301177/iPhone-5S-and-iPhone-5C-UK-availability-and-pricing.html

 

1610лв за 64гб. Да се обзаложим ли колко ще струва в БГ?

Link to comment
Share on other sites

Глупости на търкалета.

5-цата я взех за 1055лв от глобул 32гб-та , най-вероятно и 5S ще е на тая цена като се появи.

 

 

Аз ще си чакам чинно 6-цата...... 

Link to comment
Share on other sites

Глупости на търкалета.

5-цата я взех за 1055лв от глобул 32гб-та , най-вероятно и 5S ще е на тая цена като се появи.

 

 

Аз ще си чакам чинно 6-цата...... 

Влезна в магазина, каза им "Дайте ми iPhone 5 32GB без договор" и те ти казаха "Добре, ще ви струва 1055лв."?

Защото ако не е било така, не виждам защо изобщо го споменаваш.

 

То има и хора на които са им ги раздавали без пари, това прави ли ги безплатни. Говорим за цена без субсидия от оператора. Чиста продажна цена. В Техномаркет/Технополис или някъде другъде, където не ти искат да подписваш договор.

Link to comment
Share on other sites

Двете устройства имат различно предназначение. Ти с телефон 5" нямаш нужда от таблет ли?

Ами по-точно казано споделям виждане,че човек Е НОРМАЛНО да разполага с единия.Покупка на на таблет и смартфон с една ОС го намирам за разхищение на финанси.А по начина,по който реагира злобила става ясно колко съм прав.Ето още едно прогноза от мен:максимум до 6-та движението ще е възходящо за айфон-а,след това застой и бавно надолу.И стига с това примитивно държане.

Link to comment
Share on other sites

Прав за кое ? Че във всеки един форум се намира по някой като тебе серящ в темите да обяснява как сме се прецакали ? Айде у лево...... 

Link to comment
Share on other sites

Леко с емоциите-не че нещо съм се засегнал ама не е много цивилизовано.Иди виж във форума на iPhone-Bulgaria как се изказват в темата за новия айфон дългогодишни притежатели на  марката-ще получиш сърцебиене  :laughing:

Пък и аз не съм хейтър както ме определяш-просто ДЪРЖА с малките си финанси да получавам продукт съобразно моите усещания,а не според НЕЧИИ КОРПОРАТИВНИ планове...

А ако двете съвпадат -тогава е супер   :)

Link to comment
Share on other sites

"Кви емоции те гонят бе пич ? Да не си друсал нещо ? 

Аз съм достатъчно голям и разумен човек да преценя дали даден продукт ме кефи без да ме интересува незначителното ти мнение  по темата или какви  корпоративни интереси са спомогнали айфона да изглежда по тоя начин  , в момента в който реша че айфона не ме кефи ще си взема друг телефон за момента ми задоволява на 100% нуждите и не виждам по-добра алтернатива , както и повечето ползващи айфон толкова ли ви е трудно да си го набиете в главите ? 

 

Не ме е яд когато някой го плюе , има си недостатъци телефона , тва че съм ползвател не значи че никога не съм докосвал друга марка телефон или че не чета ревюта ,  яд ме е когато се появи някой трол като тебе който се опитва да обясни как сме заслепени зомбита и квото ни пуснат тва зимаме.....

 

 

 

едит ; Тва с тия отпечатъци е несериозно , нали се сещате че ако случайно излезе информация че ейпъл продават фингърпринтс на 

юзърите си  означава че си подписват смърната присъда и ще загубят едни милиарди а тва е бизнес , едва ли ще ги кефи да губят пари а такова нещо няма как да бъде скрито...... блекберитата преди години май имаха подобен скандал ....... 

 

А да и още преди няколко години моторола имаха телефон със пръстови отпечатъци .... не помня някой да е ревал че му крадът данните..... ма щом е ейпъл значи е дяволско и трееЕ се плюе.... 

Link to comment
Share on other sites

Нещо много си лабилен...Твой проблем.

Една голяма компания МОЖЕ ВИНАГИ да отклони вината от себе си ,да я тушира и прочие при какъвто и да е гаф-малък,голям...

Не съм отворил дума за такъв вариант с продажба на отпечатъци,просто нещата там могат да избият в някаква друга посока.

Моторолата беше преди години и нямаше такава популярност,доста вода изтече от тогава,появи се Уикилийкс,...

Link to comment
Share on other sites

Ами по-точно казано споделям виждане,че човек Е НОРМАЛНО да разполага с единия.Покупка на на таблет и смартфон с една ОС го намирам за разхищение на финанси.А по начина,по който реагира злобила става ясно колко съм прав.Ето още едно прогноза от мен:максимум до 6-та движението ще е възходящо за айфон-а,след това застой и бавно надолу.И стига с това примитивно държане.

До 6-та кое? Apple от 3-4 години не са отбелязали нито прираст, нито спад.

 

едит ; Тва с тия отпечатъци е несериозно , нали се сещате че ако случайно излезе информация че ейпъл продават фингърпринтс на 

юзърите си  означава че си подписват смърната присъда и ще загубят едни милиарди а тва е бизнес , едва ли ще ги кефи да губят пари а такова нещо няма как да бъде скрито...... блекберитата преди години май имаха подобен скандал ....... 

 

А да и още преди няколко години моторола имаха телефон със пръстови отпечатъци .... не помня някой да е ревал че му крадът данните..... ма щом е ейпъл значи е дяволско и трееЕ се плюе.... 

Излезна преди години информация, че Apple ти събират цялата информация докато им ползваш iTunes-а. И какво стана? Потребителите продължават да си го ползват.

 

Четох, че отпечатъците няма да се пазят никъде. Ще седят на устройството само.

Link to comment
Share on other sites

Ба,3-4 години...

Спомням си ,че някъде есента около кончината на С.Джобс достигна рекордна капитализация и печалбите бяха ЛУДИ.После кривата слезе надолу,но печалби все още се реализират.Не ми се търсят конкретни цитати.

Злобиле,няма да те репортна,просто ще се пробвам с вуду магия на някоя твоя кукличка-ароматизатор   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пробвай , чувал съм че хващат  :lol:

 

 

ПС : Споделям негативното мнение на повечето за 5С , всъщност дори не съм ентусиазиран относно "новите" модели , тия междинки нещо не ме кефят..... 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...