Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

galaxi ако си ме проклел се е е получило , преди малко си изпуснах и съответно тотализирах стъклото на 5-цата......

 

то ейпъл явно ми действат дистанционно , накараха ме да си счупя старият айфон за да си купя 5S..... 

ние сме зомбита.... 

 

 

Dramatic-Cheeche-OMG-Pause.gif

 

близо 2 месеца ще съм принуден да ползвам нeщо различно от ябълката...... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Хей, Васко, сега ти е шанса евентуално да прогледнеш....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Между другото така снощи как изпраскахме Галакси 4-ката в плочките със засилка - всички изстинаха за 2-3 секунди.... Нищо - дори не се спука... А стъклениците все ще са тоталки - няма начин... 

 

galaxi - колега, много им даваш с нагорето - те вече са по нанадолнището, ама да не почваме със статистиката, че ще се обидят фанатиците... 

Link to comment
Share on other sites

изпускал съм я петицата доста пъти и на асфалт и на камъчета само се надраскваше , тоя път в нас на плочките и край даже не очаквах да се случи нещо и съвсем спокойно я вдигнах  ама..... случва се .

в никъв случай обаче телефона не е паянтов като скърцащите самсунзи..... 

 

демек най-много да изчакам 2 месеца да дойде тука 5S и до тогава да пробвам с едно хтц оне за разнообразие , но не и самсунг..... никога 

 

 

 

 

 

кофти шега на кармата по случай утрешният ден - ПЕТЪК 13-ти , ако е мноо заета и не може да ми обърне внимание утре..... да си свърши работата от рано , дет се вика една работа да я свършиш както трябва трябва от рано да я захванеш , ма утре щЕх да го приема по философски сигурно.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Злобиле,аз се пошегувах,ама ти нещо се изнерви и ето,че стана белята.Сега,за да видиш,че съм добър човек и да те успокоя ще ти призная,че Андроид куца и приемам твърдението на айфон потребителите,че iOS е най-добрата мобилна ОС.С уговорката това да не се счита за някакво особено голямо постижение най-малкото,защото наличните са по-малко от пръстите на едната ръка.Но за себе си избирам да съм в лагера на Google.

П.С.В България идва струва ми се официално декември-нали обявиха,че тогава го пускат в не знам си колко страни...

Link to comment
Share on other sites

ти голямо признание направи , забрави ли в коя тема сме  :lol:

 

иначе на баща ми му дадоха някво хтц 1 което никой не ползва щото сме облъчени сектанти и което мислех да продавам , ще му се порадвам 2 месеца ако може да се нарече радост де  :ninja:

 

 

 

 

пс : тия ябълките иначе са се изхитрили , залепили са стъклото за дигитайзера да не ти се занимава чак сам да го правиш , на 3-ките се сменяше за 10 минути , на моята 3гс-ка по едно време всичко сам и правех , от 3 счупени сглобих един , 5-6 пъти си сменях стъклото сам....  ама всичко беше в пъти по простичко , сега ув лепило между стъклото и дисплея... блях :sick

Link to comment
Share on other sites

изпускал съм я петицата доста пъти и на асфалт и на камъчета само се надраскваше , тоя път в нас на плочките и край даже не очаквах да се случи нещо и съвсем спокойно я вдигнах  ама..... случва се .

в никъв случай обаче телефона не е паянтов като скърцащите самсунзи..... 

 

демек най-много да изчакам 2 месеца да дойде тука 5S и до тогава да пробвам с едно хтц оне за разнообразие , но не и самсунг..... никога 

 

HTC One като изработка няма нищо общо с Galaxy S4. Самсунзите чак ме е яд да ги държа. И Galaxy S4 е най-добре от всичките.

 

иначе на баща ми му дадоха някво хтц 1 което никой не ползва щото сме облъчени сектанти и което мислех да продавам , ще му се порадвам 2 месеца ако може да се нарече радост де  :ninja:

Пиши ми като решиш да го продаваш, преди да го пуснеш. Може да се договорим.

Ако решиш да го продаваш след 2-та месеца де. :D

Link to comment
Share on other sites

при всички положения ще го продам

тва просто не е моят телефон.

 

 

иначе след 2-3 дни ползване не мога да кажа лошо  за телефончето , като изработка и юзър френдли интерфейс е далеч от айфона но и далеч по добър от прехваленият СГС4...... 

Link to comment
Share on other sites

Качихте ли 7ците пичуи ? 

Мда, вчера след четири часа борба най-накрая успях да инсталирам новия андроидски вид на iOS 7 върху петицата на сина ми. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мда, вчера след четири часа борба най-накрая успях да инсталирам новия андроидски вид на iOS 7 върху петицата на сина ми. :lol:

User friendly.

Link to comment
Share on other sites

User friendly.

Абе сега е малко по-user friendly, след като го докараха на вид почти като Андроид (майтап бе, Уили), но явно сървърите им бяха изпушили сериозно от натоварването. 

Link to comment
Share on other sites

Току-що си поиграх с новите айфони. 5С-то е невероятна издънка, освен ако целта наистина не е била да направят нещо удивително приличащо на и създаващо усещането за евтина детска играчка. Тия цветове на панела пък са черешката на тортата. Иначе 5S изглежда добре, обаче това недоразумение 5С е абсолютен майтап, с тази разлика, че е доста надценен майтап - само $600 за 16GB версия. :lol:

 

ПП. Усещам как Стив Джобс се преобръща в гроба.

Link to comment
Share on other sites

Коментара на Тим:

We never had an objective to sell a low-cost phone. Our primary objective is to sell a great phone and provide a great experience, and we figured out a way to do it at a lower cost.... There’s always a large junk part of the market. We’re not in the junk business... 
С тоя Тим много ще бере тая компания...
Link to comment
Share on other sites

реално погледнато никой от ейпъл не е казвал че 5Ц ще е евтин..... тва си го измислихме ние юзърите.... с 5Ц запълниха една дупка просто , най-вероятно и той ще се продава.

Link to comment
Share on other sites

Коя дупка по-точно са запълнили? Това му беше идеята на тоя телефон. Да се бори с телефоните в средния клас. Той реално е евтин. $99. На половина е на другия. Но Apple отново показват, че правят устройствата си предимно за Американския пазар.

Link to comment
Share on other sites

Не само ние и много анализатори и редица други хора очакваха че ще пуснат телефон за развиващите се пазари като Китай, Индия и т.н където се плаща пълната цена на телефона и няма субсидий от операторите и също да грабне част от пазарния дял на Андроид в тези държави, където броя на устройства с Андроид е огромен

Link to comment
Share on other sites

Никой никъде от ейпъл не е казвал че това ще е бюджетен телефон..... кво са казали анализаторите си е техен проблем.

Аз заръчах вчера една 5S-ка сива до няколко дни ще е в нас и ще споделя как е.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е че има хора които купуват акциите на тая компания и колкото по-голяма става очакванията към нея са толкова по-големи и както се вижда акциите им са далеч като стойност от пиковата им стойност. И точно по тази причина се очакваше да отговорят на натиска от устройства с Андроид в развиващите се пазари с по-евтин телефон, което не значи да е без пари просто да е в средния ценови клас където всъщност се очакват най-големия брой продажби.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е че има хора които купуват акциите на тая компания и колкото по-голяма става очакванията към нея са толкова по-големи и както се вижда акциите им са далеч като стойност от пиковата им стойност. И точно по тази причина се очакваше да отговорят на натиска от устройства с Андроид в развиващите се пазари с по-евтин телефон, което не значи да е без пари просто да е в средния ценови клас където всъщност се очакват най-големия брой продажби.

Нещо бъркаш. Ако Стив Джобс се беше опитвал да отговаря на очакванията и се допитваше до акционерите нямаше да има нито iMac нито iPhone.

 

От друга страна има една долна граница под която качеството става меко казано съмнително. Apple никога не са произвеждали подобни устройства и това е и причината да имат толкова фенове.

 

Повече от ясно е, че не може да се конкурират в бюджетните телефони с китайските производители като privileg. От друга страна техните устройства освен че са евтини с друго не могат да се похвалят. Никой не ги критикува, че са некадърни и работата с тях е мъчение, защото са абсурдно евтини и това е ясно предварително.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е че има хора които купуват акциите на тая компания и колкото по-голяма става очакванията към нея са толкова по-големи и както се вижда акциите им са далеч като стойност от пиковата им стойност. И точно по тази причина се очакваше да отговорят на натиска от устройства с Андроид в развиващите се пазари с по-евтин телефон, което не значи да е без пари просто да е в средния ценови клас където всъщност се очакват най-големия брой продажби.

 

той е над средният ценови диапазон , общо взето е на цената на 4S , и замества 5-цата която явно не им излиза мноо на сметка , което е тъпо като решение и според мен но.... 

 

5Ц в никъв случай няма да е толкова "евтин" телефон макар и с пластмасово тяло , и 3-ката беше в пластмасово тяло и си беше екстра , даже съм сигурен че като качество пак ще удря самсунг в земята от ревютата които изгледах също изглежда добре. ще видим след месец като я пуснат. 

 

а дедото е прав , ейпъл никога не са искали да бъдат евтина и достъпна фирма , не им е това идеята. плащаш ма поне знаеш за какво.

Link to comment
Share on other sites

Какво е това животно 64 битов процесор? Четох, че Галакси S5 щял да бъде с такъв? Може ли да се ползва блутуута на айфон 5s за всичко дори от хора като мен? Има ли безплатни игрички или за всичко има стригане?

 

Питам защото за 199 долара мога да го взема обаче не знам дали си заслужава. Не искам да се натоварвам при използването му, обичам простите неща(във всяко отношение) :D

Link to comment
Share on other sites

64 битов процесор означава че обработва едновременно 64 бита. Честно казано боли те к**а колко битов е процесора стига да работи всичко. А това основно зависи от ОС-а. 64битовите по принцип са по-мощни и могат да работят по-лесно с по-големи обеми памет. В случая говорим за RAM а не за SD картата. 

 

В случая гледаш дали не грее прекалено, защото вече изхвърлих (подарих) един телефон по тази причина. 

 

Безплатни игрички има, но повечето и по-свестните са платени. Има и jailbreak и всички стават безплатни, но ще трябват 2-3 месеца преди да излезне за новия iOS7. 

 

Bluetooth-a ако искаш да го ползваш със слушалки - нямаш грижи. За обмен на данни с други телефони и компютъра не съм сигурен как стоят нещата. 

 

За качване на музика обаче има да псуваш яко преди да свикнеш. Не че е толкова зле, но ако очакваш да събереш една камара mp3-ки в някоя папка и да можеш да я изсипеш на телефона те чака голяма изненада.

Link to comment
Share on other sites

Вчера си поиграх с един iPhone 4 с iOS 7 на него. Дизайна изобщо не ми хареса. Стария ми харесваше повече.
А това, че се качвала по-новата операционна система на по-старите устройства, не знам защо изобщо го промотират като плюс. Телефона лагваше при анимациите и изобщо, ама изобщо не беше плавен. Като няма да работи като хората, да не го ъпдейтват... Само мажат очите на потребителите.

@DON_CHEFO: iPhone-а е по-лесен за ползване по принцип. Прехвърляне на информация по Bluetooth може да го забравиш обаче.

Link to comment
Share on other sites

на 4-ката трябва да мине ден два и рестарт-два и нещата си идват на мястото , в началото наистина лагва...... 

 

Чефо взимай го , ще ти е по лесен от андроид телефон.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...