Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

Какъв фенклуб? Ти излагаш Айфон с тая боза! Как не тръгнах до морето да ти правя снимки, да видиш, че стават по-добри от тая и БЕЗ HDR... Харесвай си бозата щом ти харесва... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Днес ако не ме мързи и ако сина е в къщи ще направя една HDR снимка на океана с галаксито и с неговия айфон за сравнение. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Давай.

Но аз изобщо не мисля, че една HDR снимка може да е база за сравнение на която и да била фото техника.

Link to comment
Share on other sites

За протокола - не съм фен на снимане с телефони от край време. Напоследък снимам с телефона защото снимките взеха да стават прилични (т.е. не са зле, не са и добре но ме мързи да нося фотоапарат обикновенно).

 

Снимката, която показах ми хареса, снимана е от приятел и определено не е толкова зле колкото я изкарахте.

 

 

Да не забравяме, че имам Самсунг а не iPhone преди да продължите да ме ритате, че съм от другата секта

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че имам Самсунг а не iPhone преди да продължите да ме ритате, че съм от другата секта

 

Значи тогава ще ти викаме 'заблуден сектант', отказал се от правата вяра. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че имам Самсунг а не iPhone преди да продължите да ме ритате, че съм от другата секта

 

В случая НИКОЙ не коментира подобни обстоятелства. Единствено казваме, че снимката, която си показал е калпава. Това, че ти си я харесваш е съвсеееем друга работа.

Link to comment
Share on other sites

Той говори за HDR, а в същия момент се впечатлява от това, че имало и небе и други работи, което аз не мога да го разбера.
А това за "професионалните" снимки и "ревютата" за снимките, които показах не знам изобщо от къде го измисли. Че нали същите хора са снимали с всичките телефони. Те просто вадят телефона и снимат с него. До там. За какви професионалисти става въпрос не разбрах...

Но утре ще направя една снимка на морето с HDR. Само ако може да ми каже djadomraz в колко часа точно да я направя, че да е относително същото слънцестоене.

Link to comment
Share on other sites

Идея си нямам кога го е снимал това моя човек. Пробвай надвечер около 6-7 примерно

 

 

А това за "професионалните" снимки и "ревютата" за снимките, които показах не знам изобщо от къде го измисли. Че нали същите хора са снимали с всичките телефони. Те просто вадят телефона и снимат с него. До там. За какви професионалисти става въпрос не разбрах...

Ти усещаш ли каква глупост изтърси. То всички хора в крайна сметка натискат копчето на фотоапарата. Каква е разликата тогава между фотографите и обикновенните хора? Все същото копче цъкат, нали така? Ама не е съвсем така. Хубаво е да знаеш от кой ъгъл като ти идва светлината става най-хубава снимката, ако пипнеш леко настройките понякога разликата в качеството е чувствителна и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше, че снимките, които показах горе не са снимани от професионалисти, а хората, които правят ревютата са нормални хора, като теб и мен, че може и по-зле да са в снимките. Затова няма никакво значение.

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше, че снимките, които показах горе не са снимани от професионалисти, а хората, които правят ревютата са нормални хора, като теб и мен, че може и по-зле да са в снимките. Затова няма никакво значение.

Има голямо значение всъщност, както и къде е публикувано ревюто. Снимай и ти пък ще си говорим

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Имам нужда от шперц по I phon-и (I phone 3G 16GB ),пратиха ми една бройка от Англия но ми позволява само спешни разговори.За пръв път се сблъсквам с I phone ,не разпознава бг сим , и братовчедката няма идея към кой оператор е заключен.

Отказвам да се правя на експерт ,трябват ми препоръка към някой който може да го възстанови(в Пловдив).

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

принципно беше преди доста време когато имах 3-ка но ако е заключена към оператор трябва или да се джейлне или да и сложи Х-сим , Турбо сим или нещо от тоя сорт.

пробвай в айфон форума има доста ръководства какво трябва да се направи. 

Link to comment
Share on other sites

Имам нужда от шперц по I phon-и (I phone 3G 16GB ),пратиха ми една бройка от Англия но ми позволява само спешни разговори.За пръв път се сблъсквам с I phone ,не разпознава бг сим , и братовчедката няма идея към кой оператор е заключен.

Отказвам да се правя на експерт ,трябват ми препоръка към някой който може да го възстанови(в Пловдив).

Благодаря

http://bgjailbreak.com/

Link to comment
Share on other sites

А на бас,че няма да е по-голям от 4 инча  :lol:

Така де,нали трябва да мотивират допълнително ЗАКЛЕТИТЕ си потребители хем да купят айфона,хем айпада...

Link to comment
Share on other sites

А на бас,че няма да е по-голям от 4 инча  :lol:

Така де,нали трябва да мотивират допълнително ЗАКЛЕТИТЕ си потребители хем да купят айфона,хем айпада...

 

хои се оривай някъде андроид фенбой , имате си тема по горе да си коментирате тамагочитата..... 

Link to comment
Share on other sites

още едно питане за 3GS  ... вкарвам даден албум в itunes, хващам го "за ушите" и го влача на дясно, където излиза меню Devices и Playlists, но само в Playlists мога да го добавя, не и в Devices(а там iPhone е отбелязан като устройство) т.е. не мога да го прехвърля на телефона ... а в същото време на ipod-a става с влачене в Devices.

някакви идеи защо се получава така с iphone-a?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...