Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

Добре, че "приложи" цитати към описаното по-горе, с което наистина доказваш, че са смешни и плюещи. Ама той и дадомраз си го е написал, че сега ще се почне плюнченето кой - какво е откраднал, кой - колко е жалък и посредствен и догонващ и т.н. 

 

Защо да го няма дизайна според теб, какво е изчезнало? Не може да очакваш да има развитие на една операционна система и тя да работи на хардуер от преди 4 - 6 години. Няма логика в това. От една страна преди се твърдеше, че Apple нямали развитие, всичко било със смешни кутийки и детско. Сега го променят това и се започва  - "оф, ама то това е супер смешно бе, какви са тези измислици сега и този нов интерфейс".

 

Според мен Jonathan Ive и неговия екип са свършили доста добра работа в създаването на stunningly simple iOS. За сега се виждат поне 7 неща в новата операционна система, които са взаимствани от jailbreak общността, но ти можеш да решиш Ангеле, че това е ексклузивен продукт на други фирми, знам ли.

 

От телефона писах, затова няма цитати. Към кое искаш да ти дам цитати, за да си докажа твърдението? Написаха, че ~35% от потребителите на Андроид били на най-новата операционна система, а това не е така. Над ~50%, като в това число се вкарват всичките 800-1000 устройства, включително и китайките, а Apple си обявиха цифричка от 95%, в което най-вероятно не вкарват iPhone 2G, iPhone 3G и 3GS. Zlobil-а по-нагоре сам каза, че една от последните версии е мъчение на iPhone 3GS.

 

Ще ми кажеш ли едно "нововъведение" (не знам тоя път дали са революционни, че не съм гледал стрийм на живо, а само снимчици с коментари), което да го няма в Андроид или Windows Phone? Messenger-а е точно като на Windows Phone.

 

А дизайна, ами няма го. Този, който на мен ми харесваше, го няма вече. Сега е точно като Андроид-а. Почти 1:1. Ако са черно бели, ще ти отнеме известно време да ги различиш.

 

Това, че очаквам да има развитие, а да работи на хардуер от преди 6 години никъде не съм го твърдял. Apple обаче го твърдят с графиката от конференцията, както споменах по-горе.

 

Apple имаха развитие и преди да сменят дизайна. Преди 3-4 версии. Последното нововъведение беше Siri.

Android имаха нужда от промяна на дизайна с всяка версия, защото Android 1,5 до 4.0 изглеждаха ужасно и единственото спасение бяха разни скинове, като този на HTC, който пък сега, след като Андроид е "хубав" вече, не е актуален и се чудят как да го променят.

 

Водиха патенти за тоя Slide to unlock, как бил най-лесния начин за отключване, съдеха други компании, че си отключват телефоните с "плъзгане на пръста по екрана", накрая взеха unlock екрана 1:1 от Windows Phone. Следващото нововъведение мога да предвидя страшно уверено, че ще е начин за пускане на различни приложения от Lockscreen-а директно, а след най-много 3 версии, ще приберат всичките икони от екрана и ще ги сложат на едно място.

 

Новия multi-tasking - почти 1:1 с този от HTC Sense 4,5 нагоре.

Новия браузър беше просто върха на наглото плагиатство. Изобщо да не го бяха показвали по-добре.

 

Това в дясно е Google Chrome и аз лично го ползвам вече около 2 години.

 

 

a-vs-i2.jpg

 

Изобщо няма за какво да ви понаплювам. Това ви е удобно, това си ползвайте. Не разбирам обаче, защо отказвате да признаете, че този път просто откраднаха страшно нагло от всички. Включително и собствените си разработчици.

 

Представи си, че ти си разработчик на този iBlacklist. Как ще се почувстваш, ако Apple ти окрадат приложението и го добавят в последната версия? Не знам дали е платено или не, но да предположим, че е платено. Взимат ти хляба. Не съм сигурен, че това е особено коректно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

ОЛЕ крадци.... това от Apple първи го измислиха!!!!!!! Ангеле, 2 прототипа бяха изгубени, а сега М$ са го откраднали като идея. Откраднати са също и много неща от първия iPhone, защото Андроид OS изпиза за пръв път на 23-ти Септември 2008, а iOS се появява на 29-ти Юни 2007. Даже смея да твърдя, че от Андроид нарочно са откраднали "двадесет и еди-кой-си" като ден за презентирането за пръв път. Не само това, ами са откраднали и OS Family: UNIX. И маркетинговия таргет са откраднали от iOS, който е смартфоните, а по-късно и таблетите. Не искам и да споменавам и за DUI-а, който са откраднали безскрупулно - multi-touch....

 

Ууууууу, долу, крадци!!!!!!

 

Ванка, от тук  четох за iBlacklist функцията + още няколко крадени нововъведения.

 

 

EDIT: хайде дядо и за теб нещо ново - клик

 

 





 

Link to comment
Share on other sites

Сарказма е напълно неоснователен, защото много добре разбираш какво съм написал, а и съм убеден, че дълбоко в себе си си съгласен.

Сарказма освен неоснователен е и пълен с грешна информация. Нито първия тъч телефон е на Епъл, нито първият таблет. А UNIX-а е open source, какъвто е и Андроид. Затова и Андроид се слага в телефони, автомобили, хладилници, печки, летателни устройства, телевизори, видео плейъри и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Да, знам какво си написал, но ти постоянно се връзваш, все едно имаш хиляди акции в Google. Това, че слагам емоте-ки, не значи нищо за теб и все на нож тръгваш (поне в предишното ми мнение къде 10 и нещо часа).

 

А като информация нищо грешно не съм написал и всичко може да се провери в нета. От М$ са изгубили прототип на WP Blue, а това се е случвало и с прототип на iPhone. Това по твоите по-горе съждения си е кражба на идея, защото първо от Apple са си изгубили прототипите. Останалите неща аз ЛИЧНО ги смятам за кражба от iOS, защото нещата преди да се появи Андроид ги имаше на iPhone-а. Андроид се появява на пазара и хоп - копирани функции и прочие. Така разсъждавате вие, така описваше и нововъведенията в iOS 7 и ти - "това са го взели от тук, в андроида го има от преди 2 албума на Джина и 1 на Азис, това го има в HTC от преди да създадат компанията през далечната 1997 година, а това са го използжали древните маи и го има запечатано в обсерваторията Кукулкан в древния град Чичен Ица".

 

Не може да се очаква от Apple да откриват топлата вода всеки един WWDC, те никога не са го правели. Това е компания, която взима един продукт, доусъвършенства го, променя му дизайна, прави го (лично за мен) почти перфектен и го пуска в продажба - винаги е било така, така ще бъде и занапред. Не знам защо всеки път трява да се бълват змии и гущери. Както писах - преди мрънкахте за това, че иконите на устройствата, които ние използваме са детски, смешни и неизпипани. Вчера хората представят нов дизайн, нови икони, анимирани неща и ти какво написа: 

тоя плосък интерфейс, Това, което на мен главно ми харесваше в iOS, дизайна, вече го няма.

Та за това реших и аз да се включа във вашия хор и да карам с вашата песен: уууууу, крадци, откраднахте това, откраднахте онова .... или да съм по-точен:

Ще ме извинявате, но тоя път вече се оляха. Всяка една новодобавена функция е взета от Андроид или Windows Phone.

Ми... извинен си! Та така - UNIX е наистина open source и може да го има не само в хладилници, ютии и бързовари, но ПЪРВИЯТ и най-известния в Света смартфон, описан и в книгата с рекордите на Гинес за 2007 година, който е базиран на UNIX e?! Може и да не ми отговаряш, та в този ред на мисли аз заключих, че андроидните телефони (след като излизат след first gen iPhone - са откраднали всичко от него! Приемате ли ме във вашата дружинка, правилно ли ви схванах начина на мислене или още ще трябва да се уча?

 

А и моля те не забравяй, че споренето с ябълковите фанатици iSheeps убива по едно малко зелено андроидче, създадено от Ирина Блок, да не стане така, че ако продължиш да спориш в тази тема с нас - да останете без лого?! :) Хубава вечер от мен.

Link to comment
Share on other sites

TAZ, on 11 Jun 2013 - 22:10, said:

хайде дядо и за теб нещо ново - клик

Това много кефи. Сега остава да измисля къде да го сложа и да заменя у нас лаптопа с голям монитор и клавиатура без да мрънка жена ми много :)
Link to comment
Share on other sites

Да, знам какво си написал, но ти постоянно се връзваш, все едно имаш хиляди акции в Google. Това, че слагам емоте-ки, не значи нищо за теб и все на нож тръгваш (поне в предишното ми мнение къде 10 и нещо часа).

 

А като информация нищо грешно не съм написал и всичко може да се провери в нета. От М$ са изгубили прототип на WP Blue, а това се е случвало и с прототип на iPhone. Това по твоите по-горе съждения си е кражба на идея, защото първо от Apple са си изгубили прототипите. Останалите неща аз ЛИЧНО ги смятам за кражба от iOS, защото нещата преди да се появи Андроид ги имаше на iPhone-а. Андроид се появява на пазара и хоп - копирани функции и прочие. Така разсъждавате вие, така описваше и нововъведенията в iOS 7 и ти - "това са го взели от тук, в андроида го има от преди 2 албума на Джина и 1 на Азис, това го има в HTC от преди да създадат компанията през далечната 1997 година, а това са го използжали древните маи и го има запечатано в обсерваторията Кукулкан в древния град Чичен Ица".

 

Не може да се очаква от Apple да откриват топлата вода всеки един WWDC, те никога не са го правели. Това е компания, която взима един продукт, доусъвършенства го, променя му дизайна, прави го (лично за мен) почти перфектен и го пуска в продажба - винаги е било така, така ще бъде и занапред. Не знам защо всеки път трява да се бълват змии и гущери. Както писах - преди мрънкахте за това, че иконите на устройствата, които ние използваме са детски, смешни и неизпипани. Вчера хората представят нов дизайн, нови икони, анимирани неща и ти какво написа:

тоя плосък интерфейс, Това, което на мен главно ми харесваше в iOS, дизайна, вече го няма.

Та за това реших и аз да се включа във вашия хор и да карам с вашата песен: уууууу, крадци, откраднахте това, откраднахте онова .... или да съм по-точен:

Ще ме извинявате, но тоя път вече се оляха. Всяка една новодобавена функция е взета от Андроид или Windows Phone.

Ми... извинен си! Та така - UNIX е наистина open source и може да го има не само в хладилници, ютии и бързовари, но ПЪРВИЯТ и най-известния в Света смартфон, описан и в книгата с рекордите на Гинес за 2007 година, който е базиран на UNIX e?! Може и да не ми отговаряш, та в този ред на мисли аз заключих, че андроидните телефони (след като излизат след first gen iPhone - са откраднали всичко от него! Приемате ли ме във вашата дружинка, правилно ли ви схванах начина на мислене или още ще трябва да се уча?

 

А и моля те не забравяй, че споренето с ябълковите фанатици iSheeps убива по едно малко зелено андроидче, създадено от Ирина Блок, да не стане така, че ако продължиш да спориш в тази тема с нас - да останете без лого?! :) Хубава вечер от мен.

Кои сме "ние"?

 

Аз нищо лошо, никога не ъм казал за дизайна на iOS. Факта, че до сега са го държали такъв, а сега изведнъж го сменят обаче, говори, че нещо не е било наред в цялата схема. Акциите им след пресконференцията паднали. Чудя се защо, при положение, че са обявили толкова нововъведения.

 

По твоята логика за взаимстването, всички са взаимствали от първия мобилен телефон преди 20 години. Тъч екрана е само различен начин за достъп до функционалността. Ми не е така. Както и преди съм казвал, както и одеве написах, най-много ме дразни, че плюят срещу нещо, а после го приемат и налагат като нововъведение, докато или отричат, че са го плюли преди, или се оправдават като малки деца защо аджеба са го плюли.

 

И да, Епъл вадеха по нещо ново на всяка конференция, а другите гонеха. След Сири, само догонват и копират. Има достатъчно статии от днес и вчера, които сравняват двете операционни системи със скрийншоти и обяснения. Ако случайно ти е интересно, може да погледнеш. Интересно е да се види как най-интересното нововъведение е AirDrop, но типично по Епълски, само най-новите устройства ще го могат. Иначе в същия момент парадират как всички iOS устройства на целия свят, а и отвъд него, използват iOS 6.

 

Нека си се развиват. Нека има конкуренция. Или ако ще копират, нека не плюят преди това и да обясняват как са направили перфектно устройство. Ми като е перфектно, защо го променят софтуерно коренно всяка година? Поне след още 5 години копиране на най-доброто от останалите, тоя iOS ще е използваем, акциите ще паднат заради липсата на нововъведения, цената на устройствата ще падне, защото ще пуснат и по-евтин модел и ще си купя и аз един, защото има някои неща при Андроид, които ме подлудяват.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не е ли така - всичките устройства използват iOS6. А ако сравняваме останалите операционни системи - нещата не са така. Nexus-а излезна и 6 месеца нямаше ъпдейт, появяват се някакви нискобюджетни с нов OS, а Nexus-а си седи на 4.0. От Самсунг си мият ръцете, от Гугъл също и така докато моя познат просто не си го продаде. Няма как да направиш нова операционна система и да можеш да я качиш на хардуер от преди 7 години, повтарям се, а и ти го знаеш.

 

Взаимстването винаги го е имало и то в двете посоки. Нали точно така се развиват нещата и печелившите сме ние - обикновените потребители. Плюенето беше преди, откакто Кук е начело на компанията изчезна пиратското отношение във фирмата. Дали това е добро или лошо - ще го видим в бъдеще. Пак по негово време акциите на компанията достигнаха върхове, които не бяха докосвали. Казваш, че след презентацията пак били паднали, но тази седмица са много по-добре от миналата и по-миналата. Не искам да се правя на анализатор, но не мога да си сложа тъмните очила и веднага да заклеймя нещо. Искам да го видя това чудо iOS 7, искам да го пробвам и съм 100% сигурен, че нещата няма да са толкова много променени, че чак да се чудя и мая все едно взимам ново устройство. 

 

А колкото до ние и вие - нали тук, а и навсякъде из този форум се разделяме на фенове и хейтъри - та ние и вие сме тези 2 групички ;)  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ванка, от тук  четох за iBlacklist функцията + още няколко крадени нововъведения.

Наистина доста неща има взаимствани от jailbreak приложенията. Ще ми е интересно как е всичко след тези промени.
Link to comment
Share on other sites

Ти ще слагаш ли beta с dev account или като мен ще си чакаш Септември?

Ще чакам понеже имам доста jailbreak приложения които ползвам. Предпочитам да излезе и тогава да си кача финалната версия. Всъщност като се замисля има само 2-3 приложения които ползвам много активно. Едното ще бъде заменено от новия control center, другите обаче няма как. Ще видим как ще се развият нещата. Замислям се и за смяна на устройството когато излезе новият модел есента.
Link to comment
Share on other sites

Добре де, не е ли така - всичките устройства използват iOS6. А ако сравняваме останалите операционни системи - нещата не са така. Nexus-а излезна и 6 месеца нямаше ъпдейт, появяват се някакви нискобюджетни с нов OS, а Nexus-а си седи на 4.0. От Самсунг си мият ръцете, от Гугъл също и така докато моя познат просто не си го продаде. Няма как да направиш нова операционна система и да можеш да я качиш на хардуер от преди 7 години, повтарям се, а и ти го знаеш.

 

Взаимстването винаги го е имало и то в двете посоки. Нали точно така се развиват нещата и печелившите сме ние - обикновените потребители. Плюенето беше преди, откакто Кук е начело на компанията изчезна пиратското отношение във фирмата. Дали това е добро или лошо - ще го видим в бъдеще. Пак по негово време акциите на компанията достигнаха върхове, които не бяха докосвали. Казваш, че след презентацията пак били паднали, но тази седмица са много по-добре от миналата и по-миналата. Не искам да се правя на анализатор, но не мога да си сложа тъмните очила и веднага да заклеймя нещо. Искам да го видя това чудо iOS 7, искам да го пробвам и съм 100% сигурен, че нещата няма да са толкова много променени, че чак да се чудя и мая все едно взимам ново устройство. 

 

А колкото до ние и вие - нали тук, а и навсякъде из този форум се разделяме на фенове и хейтъри - та ние и вие сме тези 2 групички ;)  :grin:

 

Е не мисля, че iPhone 3GS използва iOS 6 и то напълно безпроблемно.

 

Не знам за кой Нексус говориш, но Нексусите си получават ъпдейтите точно седмица след обявяването на новата версия. Дори Nexus S от преди 3 години е с версия 4.1.2 в момента. С пълна функционалност, а не с орязани функции като при iOS. Всичко е мазане на погледи.

 

Взаимстване е имало, но до сега не беше имало копиране. Първата стъпка към копирането беше тоя "Notification Center", който си е 1:1 копие на Андроид-ския от версия 1.0 насам с липса на редица функции. Сега направо се оляха. Lock screen-a e почти 1:1. Дори ФОНА Е СЪЩИЯ! Син фон с подвижни кръгчета. Толкова не можаха да сложат нещо друго. То това си е като подигравка направо. Все едно казват "Вижте, ще ви копираме най-безочливо и нищо не можете да ни кажете." и  Браузъра е 1:1. Настройките на iOS са ги пуснало отдолу, на Андроид падат в нотификейшъна. С тая разлика, че на Андроид може да си избереш какви настройки искаш да има в това падащо меню, а на iOS 7 няма да се очудя ако се ползва само това, което Епъл са сметнали за удачно (сефте).

 

За да не съм голословен, ето ги екраните.

 

lockscreen-ios7-vs-android.jpg

 

Тъпо е просто. Вместо да се развиват, те копират, присмиват се и сравняват.

 

Факта, че iOS взаимства от Андроид е достатъчен, за да покаже кой кого догонва. И като дизайн, и като функционалност.

 

Нормално е, че ще го пробваш първо, а и няма как да не ти хареса. Все пак има все "нововъведения", но не в мобилните интерфейси, а в iOS. И тия нововъведения са си удобни. Поне на мен, на Андроид ми е удобно да ги ползвам вече 1 година, а някои дори и повече. Няма да тръгнеш да сменяш телефона само защото някой си казал, че iOS копирали от някой. Нека копират, щом подобряват и не намират друг начин да го направят освен плагиатството. Но нека не плюят по останалите докато за всички е видно, че ги копират.

 

Напомня ми за една случка, в която споменах съвсем добронамерено на едно непознато момче на улицата, че е забравил да си закопчее колана, а онзи почна да ми обяснява как тва не е моя работа, как той можело да иска така да си ходи, как аз да съм се видил с кви жени съм бил излезнал и т.н. И всичко това, докато си закопчаваше колана.

 

Аз не се определям като хейтър. Има много неща в Андроид, които ме дразнят и аз не веднъж съм ги казвал, и тук, и в другата тема. Ако iOS приобщи всичките полезни функции от Андроид, стане по-отворена за потребителя (не да трябва да си хаквам телефона, за да си сменя тапета (образно казано. Знам, че беше само за първите 3 модела, което както и да го погледнем е смешно)) и не е толкова изкуствено скъп, може и аз да мина на iPhone. А, да. И да вземат да сложат точка и запетая на клавиатурата без нужда да се превключва, че е нелепо.

 

А и аз главно хейтвам лицемерието на Епъл.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че нова темичка се води новост в нова версия на OS-а ?

А за иновациите, все пак става дума за ъпдейт на ОС, не за нов хардуер /визирам телефоните/, та нормално да няма кой знае какво като  иновации, все пак OS-а им си работи достатъчно добре

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че нова темичка се води новост в нова версия на OS-а ?

Защото само jailbreak-натите устройства си променяха темите. До момента не е имало промяна в официалната версия.
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми прави впечатление, че нова темичка се води новост в нова версия на OS-а ?

А за иновациите, все пак става дума за ъпдейт на ОС, не за нов хардуер /визирам телефоните/, та нормално да няма кой знае какво като  иновации, все пак OS-а им си работи достатъчно добре

 

По моите наблюдения, iPhone иновациите се изявяват повече в софтуера, отколкото в хардуера, та това събитие е по-интересно от обявяването на следващия еднотипен телефон с променени материали на корпуса.

Link to comment
Share on other sites

Тя точката се слага автоматично, при натискане 2 пъти на интервала, не го ли знаеше това? За запетаята трябва да суична с един бутон, така е. Другите явно не са така, но честно да си кажа - не съм гледал къде е точката и запетайката на андроидите. Преди 1 година пак спорехме с теб за въпросния Нексус и тога те попитах, ще те попитам и сега - искаш ли мейл или телефон, за да кажеш на този мой познат това, което твърдиш тук, че си получават ъпдейта на първата седмица?! Мен лично ме дразнеше факта, че въпросния познат не заваряваше, а на всеки 2 - 3 часа - ВСЕКИ РАБОТЕН ДЕН - проверяваше дали има или няма ъпдейт тъпия му телефон. След 6-тия месец и лично 2 мой писма до Самсуняк, човека си продаде телефона и мина на твоята фирма.

 

Колкото до останалото, което си приложил и пишеш - аз предлагам да изчакаме и да видим какво ще представлява това животно iOS 7. Дали lock screen-а ще е копиран, макар че честно да си кажа от двете снимки lock screen-овете не ми изглеждат идентични и този в дясно (демек Apple-ския) си ми напомня на моя телефон, а другия ми е доста чужд. Да не говорим, че всичко в горния край на екрана си е както и на моя телефон в момента ... опа :P, съжалявам, но съм те излъгал - батерията ми е малко по-малка отколкото тази, показана от теб, но пък си е на същото място, което пък може би е запазено и за пръв път използвано от някой друг телефон - не знам.

 

Но не мога да отреча, че и двата скрина имат кръгчета - виж това на кой е патент - не зная. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Не го знаех за точката. Запетаята и точката при Андроид са отляво и отдясно на интервала, като другите символи се появяват със задържане на буквите. Без смяна на layout-и. Двойната шпация за точка я има и при Андроид иначе. Просто аз не я ползвам. Също има и плъзгане на пръста по клавиатурата за триене на цяла дума, диктуване в реално време на Български/Английски и много други езици и т.н. Неща, които можеби и iOS щеше да има, ако позволяваха на хората да правят клавиатури, а не задължаваха всички да използват тяхната, независимо дали им харесва или не. (Можеби най-омразното ми нещо в цялата инфраструктура)

 

Нямал съм Nexus S, защото не харесвам Samsung ни най-малко. Ъпдейтите пристигат по държави понякога, но в момента Nexus S си е с Android 4.1.2.

А екраните от снимката няма как да са напълно еднакви, че ще е напълно нагло вече. Просто и двата имат еднакви, default тапети. Почти еднакъв стил на часовника/датата. Нотификейшъна не го обсъждаме. Часовника на iOS винаги е бил в средата.

Аз моя фирма си нямам. :) Всичките ме дразнят. Просто HTC ме дразнят най-малко в момента. Ако ми дойде на добра цена, ще си купя и One, но за момента, One X ми е пре-достатъчен. Забавяне не усещам грам при работа.

И както и преди казах, щом си те кефи ползвай си го. Нововъведенията трябваше отдавна да са сложени, но Епъл явно са чакали да отмине спомена от това, че плюеха по тия същите нововъведения, за да ги сложат. Дано сега, след като са почти еднакви, да започнат да мислят нови неща, че Гугъл не обявиха нищо на последната си конференция. Дано да обявят нещо през Октомври, заедно с новия телефон.

Надявам се обаче, като го тестваш тоя iOS 7, да бъдеш съвсем искрен с това, което ти харесва и това, което не ти харесва.

Да те питам, ти ползвал ли си устройство с Андроид от последните 2 генерации?

Link to comment
Share on other sites

а бе, на тоя ipod touch 1g(3.1.3) какво приложение може да му се сложи, та да ползва като източник google drive(documents)? намерих една програма - readdledocs, която има възможност за добавяне на google drive като интернет сървър, но не ми приема потребителското има и паролата ... някакви идеи?

 

и още нещо ... къде да си занеса ipod-а, за да му отворят капака? искам да сменя батерията, но не мога махна капака ... вчера направо се изнервих. в интерес на истината нямам подходящ инструмент. с пластмасов не става.

Link to comment
Share on other sites

а бе, на тоя ipod touch 1g(3.1.3) какво приложение може да му се сложи, та да ползва като източник google drive(documents)? намерих една програма - readdledocs, която има възможност за добавяне на google drive като интернет сървър, но не ми приема потребителското има и паролата ... някакви идеи?

 

и още нещо ... къде да си занеса ipod-а, за да му отворят капака? искам да сменя батерията, но не мога махна капака ... вчера направо се изнервих. в интерес на истината нямам подходящ инструмент. с пластмасов не става.

За 3.1.3 няма ли официално приложение от Гугъл? За 6 имам на телефона.

 

ipod-а ти е като iphone нали? За да се смени батерията най - добре да гледаш инструкциите в Youtube. Трябва да отвиеш двете болчета до говорителите и след това със вакум се повдига екрана.

Link to comment
Share on other sites

За 3.1.3 няма ли официално приложение от Гугъл? За 6 имам на телефона.

 

ipod-а ти е като iphone нали? За да се смени батерията най - добре да гледаш инструкциите в Youtube. Трябва да отвиеш двете болчета до говорителите и след това със вакум се повдига екрана.

не, от 4.0.3 нагоре поддържа ... странното е, че веднъж успях да влезна, но след това пак ми изписваше грешка парола/потребителско име.

 

мне, не е като iphone. няма никакви болтчета. в youtube показват, ама не е много ясно тези с пластмасовите "инструменти", как успяват да ги напъхат между двете пластини. това с пластмаса просто няма как да стане.

 

B000JO3Y1O-7.jpg

 

ей така е от всички страни ...

 

 

успях да го отворя с помощта на шпатула.

Link to comment
Share on other sites

поне 5-6 пъти опитвах да възстановя оригиналния firmware, а след това и този whited00r, но само в началото успях(с оригиналния) ... след това просто itunes стига до едно място и не продължава. възможно ли е проблема да е в него?

оказа се, че този whited00r е jailbreak-нат, което налага да направя същото и с оригиналния, за да стане "възстановяването" на iOS-a

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ей не се спряхте андроидаджиите да хейтвате и тва е .

Ползвайте си там телефоните и не обяснявайте постоянно колко са тъпи от ейпъл. 

 

Кво да говорим за крадене/копиране , преди айфон 2Г не помня да е имало андроид...... а като напредък можем единстено да кажем че при галакси С3 андроидските телефони заприличаха на нещо ...... 

Link to comment
Share on other sites

Кво да говорим за крадене/копиране , преди айфон 2Г не помня да е имало андроид...... а като напредък можем единстено да кажем че при галакси С3 андроидските телефони заприличаха на нещо ......

Бъркаш се. Първият андроид телефон излезе няколко месеца след iPhone 3G. Година и половина след първият. На практика повече модели се появиха едва след появата на 3GS. Но нека да си вярват.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

слагайте иос 7 бета4 кърти мивки заклевам се

ей ся го боднах на 5-цата и в момента и на една 4-ка

 

вече с чисто сърце мога да кажа на в00кса и другите андроидаджии да ходят да се урият някъде.........ейпъл разцепиха мрака с тоя иОС.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...