Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7478112h.jpg

 

7478119I.jpg

 

7478123X.jpg

 

7478120J.jpg

 

 

7478121t.jpg

 

И си чакаме новия матрак - ТЕД - Фаворит Exclusive

7478140Q.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След доста месеци ровене и четене на ревюта, статии, съпоставки и т.н., вчера успях да си закупя това "малко" нещо:

 

samsung-s27d390hl-review-monitor-bezel1-

 

LS27D390HS-ZN-77775-0.jpg

 

Благодарско и на Dreamer за ровенето, че аз и него запалих и той бая четене му удари ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами... да вметна и аз тогава....
Рамка RAM AM2 + RockShoxx Monarch 1
Вилка RockShoxx Pike 2
И в момента чакам да ми пристигнат дерейльор, команди, верига и венци и курбели Shimano XT. И общо взето за тая година май чукнах 3 бона разходи за колело... С което официално колелото ми е по-скъпо от колата :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Като сме тръгнали... Чакам си бокса за подводна фотография, остава само да реша ще си вземам ли тежести и официално съм екипиран за море.

Link to comment
Share on other sites

Ами... да вметна и аз тогава....

Рамка RAM AM2 + RockShoxx Monarch 1

Вилка RockShoxx Pike 2

И в момента чакам да ми пристигнат дерейльор, команди, верига и венци и курбели Shimano XT. И общо взето за тая година май чукнах 3 бона разходи за колело... С което официално колелото ми е по-скъпо от колата :D

Как реши да минеш от Sram на Шимано ? Или не робуваш на марката ? 

Link to comment
Share on other sites

Ами... сходен клас компоненти (ХТ vs X9) - Shimano са с доста по-добри цени. Отделно, че мисля да мина на една плоча отпред и ми споделиха, че Шиманските дерейльори по-лесно се справят със задачата.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Поредната награда от Craft. И същото време е тъжно, че чужда фирма те цени повече от собствения ти работодател.

Link to comment
Share on other sites

Току-що си поръчах това:

 

С тия глезотийки май почваш да заприличваш на дедо, ама дедо поне още не е пропушил...а ти - чак с хигрометър... ;)

Link to comment
Share on other sites

С тия глезотийки май почваш да заприличваш на дедо, ама дедо поне още не е пропушил...а ти - чак с хигрометър... ;)

Ааааа, моля, моля! Никакво глезене не е това. Ако пурите не се държат постоянно на около 70% влажност и  около 25 градуса температура, отиват на кино (в случая температурата може да играе в по-широки граници, но влажността е критична). Като добавим това, че най-добрите кубински пури вървят около $30 парчето (или пък трябва да ходиш до Куба, за да си ги набавиш на далеч по-далаверска цена) и би трябвало да е пределно ясно защо е толкова важно да се подхожда сериозно по въпроса. :)

Link to comment
Share on other sites

Това не е глезотийка. Да не би на Виден кега да е глезотийка? Това е част от скромните мъжки удоволствия  :evil

Link to comment
Share on other sites

Hey raptor888, 
your order was completed successfully. :)
New games added to your account:Share
 
Tweet
18c06111b530c1eb2dd8afe2ab39807d08e797201.9 GB
LEISURE SUIT LARRY: MAGNA CUM LAUDE: UNCUT AND UNCENSORED!
 
9693ea9d1d7ed11e6f7257d094d79e7c2c160c35507 MB
LEISURE SUIT LARRY: LOVE FOR SAIL!
 
19cfe0c7a99e1c7eb0b4f1543dede1a9526992bc504 MB
LEISURE SUIT LARRY
 
 
 

 

За 6.57$ 

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След много четене по Руските форуми имам прекрасно работещ Гармин на SGS4-ката...В комбинация с последния Сити навигатор за Европа и ОФРМ 2014Q2 за България нещата се получиха перфектно...Много му се кефя на Галакси-то,благодарение на чудесния хардуер всичко върви мааазно B)

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Hey raptor888, 

your order was completed successfully. :)

Видене, ща трепа, защо го показа това бе? Отиде ми уикенда - поръчах си целия пакет с всички стари плюс новата игра! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Трепи ме и заравяй! Лари е луда класика и това всеки себеуважаващ се геймър от 90-те го знае... :laughing:

 

Мамка му и прасе, като се замисля.... по СЕДЕМ ДОЛАРА шарехме за китайски матрици на Гарови...

Link to comment
Share on other sites

Larry баш пък ми беше невероятно тъпа (досадна и скучна). Как някой може да се кефи на това не знам

Дедооо, излагаш се много. Игрите с Лари Лафър са пълни с велик хумор. Според мен "Leisure Suit Larry 7: Love for Sail" е просто върха. :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...