Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ники, вкусовете ни за жилища тотално се разминават, брат. Тия пенсионерски хамбари за стари волове дето си ми ги показал - у лево...

Както казах - всеки си има вкус. На мен онова ръбатото и изчистеното ми идва някак "студено". Но на вкус и цвят нали знаеш....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

RaptoR-е,така със снимки не се получава.Вземи покани потребителите тук на трапезата та пълноценно да сетят що е то ядене :lol:

 

Почти всичките са били налични на трапезата ми. Ако имаш предвид себе си - добре си дошъл и ти.

 

Май те е напекло слънцето, щото гледам че си препекал тез красоти

 

Жените ги искат така, а има твърде много около мен. Изпуккаха всичко обаче. Нали се сещаш, че трудно се угажда на цялата бригада?   

Link to comment
Share on other sites

Всичко живо пука днес и по улиците няма жива душа ....

Само ме е яд, че някои гадини карат други душици да работят днес заради глупостта им.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем НЕскромно мога да заявя, че тази вечер надскочих себе си  и чак ми иде да се самоопъна....

Снимки във формат 12348097891234412 х 98768761241230 няма да помествам, щот тук сите сте момченца (или поне минавате за такива), та да не ви се подуят чурките emoticon-0144-nod.gif

 

Аре, весело изкарване :drunk:

 

Дай ги тея снимки тогава. Жена ми даже може и да почерпи ако е вярно това дето го пишеш  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Започнах да ровя по българските сайтове за работа... Мисля да ида да си сипя нещо против истерия.. От много време не се бях смял така...

Link to comment
Share on other sites

Дай ги тея снимки тогава. Жена ми даже може и да почерпи ако е вярно това дето го пишеш  :lol:

Не ти трябва. Всичко, което е изписано за Гадин, е самата истина. Той е като съчетание между митичен еднорог, фея, титан, бог и на Брад Пит брат му. Такава красота не може да се опише! :shy:

Link to comment
Share on other sites

Дай ги тея снимки тогава. Жена ми даже може и да почерпи ако е вярно това дето го пишеш  :lol:

 

Вайиии..., завалата....

И сере дъга.

И не само, ами и нанасям отметки за точната дължина на вълната, Танасе....

Link to comment
Share on other sites

Ти мое ма фанеш за... малката според Виден, чурка (бах тая лакомия, бах.....), щот баш в тоя момент калкулаторът ми размахва диплома от арменската матиматическа гимназия.....

 

П.п. Тва за Танас се отнасяше, щот Ники е прекалено фин за моите вкусове и просто не е мой тип.... (но офенсе дуд)

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте изперкали от агресия бре!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Галицин, с Ина що не ми дойдете у нас на Нова година??? Да оправим най-накрая тая работа с пишките!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Става, ама Ина има условие, високите токчета да не са задължителна част от дрес кода!

 

П.п. И НИКВИ ВЕСТНИЦИ, МАЙНА!

Link to comment
Share on other sites

Любимата ми реплика - не го разбирам това - толкова пари за обувки...

Ми как ше го разбереш, твойта кожа, като ти от колата си влизаш вкъщи/в офиса и от там си пак в колата?! Ако ходиш пеша, е до кенефа...

Link to comment
Share on other sites

Стига рева, ве!

Резонният отговор е - За да го разбереш, трябва да се научиш, а човек се учи докато е тъп!

Link to comment
Share on other sites

Повече няма да пия!!!

Вода от пералнята ли :P

Снощи отворихме бутилка уиски подарена на мой приятел през далечната 1986-та година...Няма такъв еликсир...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...