Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, те по никакъв начин не им пречат. :)

Не си натискат собствения магазин. Просто улесняват потребителя. Дори бих казал, че по-скоро помагат на фирмите, защото много хора може да си кажат "Абе, ще си купя от Стийм, щото него имам инсталиран, няма да ползвам 10 различни". А ако си сложиш GOG Galaxy, няма значение къде купуваш, защото си излизат на едно и също място. Все едно са купени на едно място.

 

Удобно е. Не виждам причина някой да ползва нещо друго на този етап. Да се жонглира между всичките път е лудост. Те са толкова много... Аз вече нямам идея какво, къде съм взел безплатно и какво имам. Добре, че не купувам много игри.

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Village е намалена в Стийм с 33%. Поръчах я и току-що я пробвах - невероятна лудница е, а качеството на визията е уникално (за тези, които имат яки видеокарти). За последен път така се стрясках, когато играех Alien Isolation. :lol:

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Godfather said:

Поредното намаление в Стийм - отидоха два'есе кинта (-80%) за пакета от двете серии на Watch Dogs. :lol:

Това са много смислесно похарчени пари. Много добри са игрите. Чакам да падне цената на третата част.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, netrootbg said:

Това са много смислесно похарчени пари. Много добри са игрите. Чакам да падне цената на третата част.

Значи третата версия "Legions" и тя е намалена в момента, но само в Епик с 60% и върви за 30 кинта при мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Мисирщината ви вечно ми бърка не само в нервите, но и в джоба... :laughing1:
Тва Watch dogs аз ли само не откривам никаква опция за пакет и само втората част е намалена? Всъщност те всичките компоненти са между 75 и 90% намалени ама пусто едно бъндълче ли да бяха спретнали? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

аз ли само не откривам никаква опция за пакет

 

1 hour ago, RaptoR said:

едно бъндълче ли да бяха спретнали

Кат си мисир, си мисир до живот :lol:

Capture.PNG.4828d46aaf13e1c273252aee16c233b3.PNG

Обърни внимание защо има още 10% на цената след намаленията

Нямам излишни 40 кинта сега иначе щях да го боцна и аз.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Кога си Слакър, слакваш доживот! Вместо тъпата картинка да беше турил един линк ли?!?! :laughing1:

ЕДИТ: Не се напъвай - купих ги вече на мига. Тъпаните са турили бъндъла само ако гледаш първата част. 
Само некви некадърни слакъри копченатискачи са автори на такава тъпотия

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

Само некви некадърни слакъри копченатискачи са автори на такава тъпотия

Тц. Шефчета и разми маркетинг гурута са акълите зад тези решения

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Тц. Шефчета и разми маркетинг гурута са акълите зад тези решения

Аре стига си се оправдавал, ве!

Унтерменше!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Само некви некадърни слакъри копченатискачи са автори на такава тъпотия

Не знам дали осъзнаваш, но в играта си в ролята на копченатискач ;). Даже във втората част има и още една подробност...

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, gado said:

Аре стига си се оправдавал, ве!

Аз не се оправдавам.  Уча ви. Щото коптенатискачите правят квото са измислили умните глави. Все едно да кажеш, че строителя има вина, че кръговото е на 4 етажа и 3 от платната свършват в реката, вместо архитекта.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, netrootbg said:

Не знам дали осъзнаваш, но в играта си в ролята на копченатискач ;). Даже във втората част има и още една подробност...

 

Честно казано грам ми не дереме какъв съм в играта, обичам еврейски сделки с по 80% надолу. 

ЕДИТ: Слакър, изобщо ама изобщо не се прАи!!! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:

обичам еврейски сделки с по 80% надолу. 

Като не играеш масово игрите дето си ги купуваш, не си спестил 40-5-80% ми си дал някви кинти за нищо. Ако ги играеш е друго, ама те видяхме и на ЕД ;)

Link to comment
Share on other sites

Ский ся, аз като гледам така, ти и в ЕД си некъв тотал слак щета... Та да се обаждаш не е много уместно. Приеми копченатискаческата си същност с достойнство  и свикни с мисълта, че си тук да служиш на нас - производителите на създърма и бахур, които спасяваме и културата! :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Кога си Слакър, слакваш доживот! Вместо тъпата картинка да беше турил един линк ли?!?! :laughing1:

ЕДИТ: Не се напъвай - купих ги вече на мига. Тъпаните са турили бъндъла само ако гледаш първата част. 
Само некви некадърни слакъри копченатискачи са автори на такава тъпотия

Не е верно, аз гледах одеве втората част и бъндъла беше отдолу. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

Не е верно, аз гледах одеве втората част и бъндъла беше отдолу. 


Ти ОДЕВЕ може много работи да си гледал... Това едно и второ - уж бъндъла купих, в библиотеката ми само едно заглавие седи... 

Link to comment
Share on other sites

мухахаха. купил си камбани някакви :) Мисир с мисира. Бахуротворец. Саздърмосъздател

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mIRCata said:

мухахаха. купил си камбани някакви :) Мисир с мисира. Бахуротворец. Саздърмосъздател

Ма моля ти се, къде си тръгнал да му обясняваш на Мисира как се натискат копчетата - оно си знае by default. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:


Ти ОДЕВЕ може много работи да си гледал... Това едно и второ - уж бъндъла купих, в библиотеката ми само едно заглавие седи... 

И одеве и сега бъндъла го има. 

https://store.steampowered.com/app/447040/Watch_Dogs_2/

 

image.png.ceb7dceea189cc16276c3351c580a400.png

Link to comment
Share on other sites

Баси, много съм задобрял напоследък. Минах целия Resident Evil: Village за нула време, без да пропускам нищо съществено. Играта е жестока и в една съвсем друга, по-различна атмосфера и визия от традициония зомби буламач на франчайза. На моменти е доста праволинейна (почти като Wolfenstein), но пък факта, че този път драстично са избегнали типичната зомби схема и са вкарали комбинация от забавни главоблъсканици, изключително интересни елементи (отново - част от реквизита са любопитни паралели с Wolfenstein), плюс балканския сюжет (действието се развива в някакво румънско село) и забележителната аудио-визия, просто бутат играта на сериозна позиция в личната ми колекция. :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Just now, mIRCata said:

Тц. Играта е малоумно направена.

Кое точно и е малоумното? Никоя предишна версия на франчайза не ме е зарибявала по този начин, да не говорим пък за ЯкшАна. Верно, че все пак става въпрос за вкусове, но не мисля, че играта е направена малоумно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...