Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

1 hour ago, w00x said:

А във VR пък ако я играеш... Аз пуснах само демо-то и 10 секунди по-късно я изключих. Не е редно това.

Това не виждам да става на РС, май само PS VR поддържа, а аз конзолата не съм пипал от години и все се каня да взема да я продам, барабар с VR хедсета.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, w00x said:

преди да продадеш конзолата и очилата. :) 


Преди да ми подари конзолата и очилата! :devil

Ангеле, това е впечатляващо, но не мисля че е чак толкова страшно. Ти тогава пък не играй DOOM, че там както ми разправят са подскачали... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, RaptoR said:


Ангеле, това е впечатляващо, но не мисля че е чак толкова страшно. Ти тогава пък не играй DOOM, че там както ми разправят са подскачали... :laughing1:

 

1 hour ago, w00x said:

И не го гледай на клипчето. Като си изолиран от света зрително и звуково, усещането е доста по-силно.

 

Ами аз съм написал ама....

Как ще разбереш колко е страшно, като го гледаш в Ютуб? :D 

Изобщо не могат да се сравняват двете неща. Особено пък с Дуум, който има тотално различна насоченост.

 

Ето ти едно видео с реакции на хора към демото, което показах по-рано.

 

Едно е да гледаш играта на монитора, дори и да си в тъмна стая.

Друго е да си с очилата и слушалките, напълно изключен от всичко в реалния свят около теб. Просто е откровено натоварващо и неприятно, и не съм сигурен защо някой би си го причинил.

 

Дори не говорим за стряскане, а за самото чувство.

Влизаш в тъмна стая, става ти малко страшно, искаш да извиеш поглед встрани, но не става, защото като си завъртиш главата, гледаш тъмницата в стаята (в играта) зад себе си. И за капак - 3Д звук, който се върти около теб и ти натрапва всяко скърцане. Дори собственото си тяло не виждаш. Няма бягане. Чувстваш се като затворен и единствения начин да "избягаш" е като свалиш слушалките и каската, което също отнема време. Затваряш очите и сваляш.

А ако те подгони нещо и го чуваш как тича зад теб и ти диша във врата, докато ти едва, едва се движиш... ugh.

 

Ако си на монитор, едно елементарно поглеждане встрани те вади от играта.

 

Ето ти едно видео с реакции на хора, които играят демото от по-горе. При някои от участниците можеш да видиш как искат да се скрият от случващото се в играта, но няма как, защото каската ти е на очите.  Страшно неприятно чувство.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Само за PSVR е. Изиграй я преди да продадеш конзолата и очилата. :) 

Баси, тя на прИмоция за само 13 кинта в момента, веднага й отрязах главата. :lol:

 

2 hours ago, RaptoR said:

Преди да ми подари козолата и очилата! :devil

Може, ама ще трябва да ми станеш личен Мисир, безпрекословно предан на господаря си за поне няколко месеца. :lol: :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, w00x said:

 

 

Ами аз съм написал ама....

Как ще разбереш колко е страшно, като го гледаш в Ютуб? :D 

Изобщо не могат да се сравняват двете неща. Особено пък с Дуум, който има тотално различна насоченост.

 

Ето ти едно видео с реакции на хора към демото, което показах по-рано.

 

Едно е да гледаш играта на монитора, дори и да си в тъмна стая.

Друго е да си с очилата и слушалките, напълно изключен от всичко в реалния свят около теб. Просто е откровено натоварващо и неприятно, и не съм сигурен защо някой би си го причинил.

 

Дори не говорим за стряскане, а за самото чувство.

Влизаш в тъмна стая, става ти малко страшно, искаш да извиеш поглед встрани, но не става, защото като си завъртиш главата, гледаш тъмницата в стаята (в играта) зад себе си. И за капак - 3Д звук, който се върти около теб и ти натрапва всяко скърцане. Дори собственото си тяло не виждаш. Няма бягане. Чувстваш се като затворен и единствения начин да "избягаш" е като свалиш слушалките и каската, което също отнема време. Затваряш очите и сваляш.

А ако те подгони нещо и го чуваш как тича зад теб и ти диша във врата, докато ти едва, едва се движиш... ugh.

 

Ако си на монитор, едно елементарно поглеждане встрани те вади от играта.

 

Ето ти едно видео с реакции на хора, които играят демото от по-горе. При някои от участниците можеш да видиш как искат да се скрият от случващото се в играта, но няма как, защото каската ти е на очите.  Страшно неприятно чувство.


Ангеле, пределно ясно ми е какво казваш и се опитваш да обясниш - фермани не са ми нужни, от 31 години играя игри. Естествено е технологията да е насочена към максимално побъркване на сетивата ти, точно това й е идеята все пак. Но ти като сложиш каската ако не си наясно, че каквото виждаш е нереално си закъсал. Или накратко - напълно нормално е да се стряскаш, но не е нормално да се плашиш. Затова ти казвам, че в такъв случай ако пуснеш Дуум със съраунд ще се попикаеш дори и без каска - не един и двама хардкор геймъри са ми го казвали. 
 

7 hours ago, Godfather said:

Може, ама ще трябва да ми станеш личен Мисир, безпрекословно предан на господаря си за поне няколко месеца. :lol: :effemine3:


Тука някак си се чувствам силно притеснен...:effemine3::effemine2::effemine3:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Ангеле, пределно ясно ми е какво казваш и се опитваш да обясниш - фермани не са ми нужни, от 31 години играя игри. Естествено е технологията да е насочена към максимално побъркване на сетивата ти, точно това й е идеята все пак. Но ти като сложиш каската ако не си наясно, че каквото виждаш е нереално си закъсал. Или накратко - напълно нормално е да се стряскаш, но не е нормално да се плашиш. Затова ти казвам, че в такъв случай ако пуснеш Дуум със съраунд ще се попикаеш дори и без каска - не един и двама хардкор геймъри са ми го казвали. 

 

Аз не се плаша, а просто се чувствам некомфортно.
Сложи каската и слушалките, пък пак ще си говорим.
Сравнението с Дуум със съраунд звук показва, че не разбираш за какво ти говоря. И няма как да разбереш, докато не го изпиташ.

Link to comment
Share on other sites

Баси, случайно се зачетох малко в старата тема (вече на 6 години) за Fallout 4 и се скъсах от смях. Голям фън падаше тогава и то със сериозна група участници. :lol:

Та ми дойде на акъла как можаха тия гадове от Бетесда да прецакат безвъзвратно по такъв малоумен начин чудесния франчайз. И няма никакъв шанс да им уврат дебелите и празни тикви. Анатема! :devil

Link to comment
Share on other sites

И в тоя ред на мисли понеже и аз се зачетох сега и се посмях, но пък и веднага проверих как са към ден днешен нещата с пип бой....

https://www.trustedreviews.com/opinion/why-the-fallout-4-pip-boy-edition-is-a-huge-disappointment-2926374

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

Баси, случайно се зачетох малко в старата тема (вече на 6 години) за Fallout 4 и се скъсах от смях. Голям фън падаше тогава и то със сериозна група участници. :lol:

Та ми дойде на акъла как можаха тия гадове от Бетесда да прецакат безвъзвратно по такъв малоумен начин чудесния франчайз. И няма никакъв шанс да им уврат дебелите и празни тикви. Анатема! :devil

Н`дей, че от двадесетина дена ме гложди пак да я подкарам. Пък подкарам ли я, нещата, които съм подхванал в ЕД ще претърпят сериозно забавяне. Което забавяне изобщо не Ок, предвид, че някои неща изискват сериозен тайминг.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Godfather said:

Death Stranding е намалена в Стийм със 70%. За тия пари определено си струва всяка стотинка!


Пак ме набута, мисир с мисира ти! :laughing1:

Тия боклуци от Стийм явно ще ми скъсат нервите. След не знам колко опита да платя с картата си и зависване по време на обработка, най-накрая успях с Пейпал да платя... Бахти говедата. 

Link to comment
Share on other sites

Играта е много интересна и като визия е лудница. Дай на японците да направят откачена история... Аз още не вдявам какво точно се случва. Но пък съм във филма... Викайте ми Вальо магарето... 

 

dfghdhdhdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти по принцип не знаеш за какво става въпрос, освен ако играта не предразполага към слакване. :)

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, RaptoR said:

Играта е много интересна и като визия е лудница. Дай на японците да направят откачена история... Аз още не вдявам какво точно се случва. Но пък съм във филма... Викайте ми Вальо магарето...

Мисир, имай предвид, че началото е леко мудно, но след това нещата стават пълна лудница, а финала е убийствен. Хидео Коджима съм го признал за откачен гений отвсякъде! :bowdown::lol:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Godfather said:

Мисир, имай предвид, че началото е леко мудно, но след това нещата стават пълна лудница, а финала е убийствен. Хидео Коджима съм го признал за откачен гений отвсякъде! :bowdown::lol:

 

Тоя не знам на ква дрога е честно... Аз обаче спирам засега, че пак ме метна главата... 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

 

Тоя не знам на ква дрога е честно...

Нещо много силно и не за всеки ще трябва да е, което още повече засилва гения му. :lol:

Обаче какво ще кажеш за кастинга и дигитализацията на актьорския състав? Мина ли вече през всички?

Link to comment
Share on other sites

Нещо на подобен род игри не ми харесва този изглед на камерата. На Томб Рейдър поме гледахме кака Лара. Тука тоя с тази раница като на разносвач от takeaway,  дето му се лашка нон стоп отзад ми идва в повече.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Нещо много силно и не за всеки ще трябва да е, което още повече засилва гения му. :lol:

Обаче какво ще кажеш за кастинга и дигитализацията на актьорския състав? Мина ли вече през всички?


Не - тепърва почнах втори епизод и тичам към една "ферма", но снощи каквото и да правех ме съсипваха и понеже ме болеше главата легнах. Някъде вторник като се върна ще продължа... 
Иначе кастинга, визията, музиката, атмосферата... Абе дай на японците да го направят.... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Нещо на подобен род игри не ми харесва този изглед на камерата. На Томб Рейдър поме гледахме кака Лара. Тука тоя с тази раница като на разносвач от takeaway,  дето му се лашка нон стоп отзад ми идва в повече.

Позицията на камерата е ключова, защото трябва да се пази баланс с многото товар на гърба, особено ако търчиш или слизаш по стръмното. Не случайно са го направили така.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Позицията на камерата е ключова, защото трябва да се пази баланс с многото товар на гърба, особено ако търчиш или слизаш по стръмното. Не случайно са го направили така.


Тва просто ме попиля! Как му е хрумнало?!?! Туй е революция да стискаш здраво с две ръце хахахахаха
Разбира се, ама разбира се, че слакър няма как да се вмести в тая схема!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Тва просто ме попиля! Как му е хрумнало?!?! Туй е революция да стискаш здраво с две ръце хахахахаха
Разбира се, ама разбира се, че слакър няма как да се вмести в тая схема!

Мисир, в началото е така, после нещата стават като за стари кучета, особено когато се сдобиеш с "плаваща пларформа" за товара - нещо като антигравитационните багажници от Междузвездни войни. Най-кофти е с баланса когато трябва да носиш хора на гърба през пресечена местност, защото винаги се налага в един момент да се зарежат всички МПС-та, с които си се сдобил, дори и мАторите и варианта, който остава е само пеша.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...