Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Добре, ще го кажа иначе - направена е с трудност да я минават и 10 годишни. Щото сега всички са мрънкачи и мааалко да им стане по-трудно и хвърлят джойстици, клавиатури и само реват колко е гадна играта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За Резидънт не знам, но тая игра Watch Dogs колко точно е тъпа и некадърна - не е истина... 30 минути и откачих от бяс. Жестока тъпотия, брутална некадърност...  Язък за парите. 

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех парите обратно. Много зле. Късмет, че съм я спрял на 119 минути. Случайно, без да искам. :) А Стийм връщат до 2 часа игра.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Аз си взех парите обратно. Много зле. Късмет, че съм я спрял на 119 минути. Случайно, без да искам. :) А Стийм връщат до 2 часа игра.


Ще пробвам и аз - много по-малко играх. 

ЕДИТ: Дедовия.... Мойта е в Уби... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Добре, ще го кажа иначе - направена е с трудност да я минават и 10 годишни. 

Това е цялостната тенденция в игрите напоследък... Станаха мейнстрим и вече не трябва да харасват и офендват хората...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Баси, много съм задобрял напоследък. Минах целия Resident Evil: Village за нула време, без да пропускам нищо съществено. Играта е жестока и в една съвсем друга, по-различна атмосфера и визия от традициония зомби буламач на франчайза. На моменти е доста праволинейна (почти като Wolfenstein), но пък факта, че този път драстично са избегнали типичната зомби схема и са вкарали комбинация от забавни главоблъсканици, изключително интересни елементи (отново - част от реквизита са любопитни паралели с Wolfenstein), плюс балканския сюжет (действието се развива в някакво румънско село) и забележителната аудио-визия, просто бутат играта на сериозна позиция в личната ми колекция. :) :punk

 

Играл ли си 7-цата?

 

2 hours ago, RaptoR said:

За Резидънт не знам, но тая игра Watch Dogs колко точно е тъпа и некадърна - не е истина... 30 минути и откачих от бяс. Жестока тъпотия, брутална некадърност...  Язък за парите. 

 

Първата или втората? Навсякъде казват, че втората е по-хубава.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, w00x said:

 

Играл ли си 7-цата?

 

 

Първата или втората? Навсякъде казват, че втората е по-хубава.


Както казах, аз в библиотеката така и не добих втора като нещо отделно. Не разбрах какво стана, а закупих бъндъла. Не знам с какво ще е по-хубава, освен ако тотално не са сменили геймплея.. .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Както казах, аз в библиотеката така и не добих втора като нещо отделно. Не разбрах какво стана, а закупих бъндъла. Не знам с какво ще е по-хубава, освен ако тотално не са сменили геймплея.. .

 

Тотално са сменили геймплея.

Смисъл, не знам какво в тази не ти е харесало де, но знам, че на много хора не им хареса, а втората има много подобрения.
Както казах, не съм я играл лично, но втората я имам за ПС4 на диск, точно защото видях позитивните мнения. Чака да ѝ дойде времето.

 

Сега видях, че първата я имам в библиотеката в Епик. Явно са ми я дали безплатно на даден етап. Да не би и ти да си я имал добавена, а реално сега да не си купил нищо?

Link to comment
Share on other sites

Точно това се опитвам да разбера - какво е станало - но сега нямам никакво време. Не - бъндъла тръгнах да купувам и то заради вселенския мисир... Реших на доверие, че си струва. 
В първата версия всичко е боклук просто - някакъв клонинг на ГТА - отвратително усещане във всяко отношение откъм движения, а за поведение в автомобил пък да не говоря. Тотал щета. 

Link to comment
Share on other sites

Ами просто виж дали са ти таксували картата или изцяло е пропаднало плащането, а ти си решил, че си купил само първата, защото вече си я имал в библиотеката, от тогава, когато е била безплатна.

Ясно. Това е оправено във втората. Механиките с хакването са си още там.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

отвратително усещане във всяко отношение откъм движения

Затова я разкарах и аз. Много дразнещо и малоумно решение.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, w00x said:

Ами просто виж дали са ти таксували картата или изцяло е пропаднало плащането, а ти си решил, че си купил само първата, защото вече си я имал в библиотеката, от тогава, когато е била безплатна.

Ясно. Това е оправено във втората. Механиките с хакването са си още там.


Много добър съвет! досега се рових в движението на картата и не намирам осъществен трансфер. Слава тебе Господи! :gangstah:
Сега като се замисля, посвених се да дам 25 евро за Grim Dawn, а съм се пробвал да дам 20 евро за тоя боклук... :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

 

Играл ли си 7-цата?

Не съм, но нещо твърде зомбирана (pun intended) ми идва като гледам. Мога и да я пробвам ако ми доскучае някой ден. :)

 

5 hours ago, RaptoR said:


Много добър съвет! досега се рових в движението на картата и не намирам осъществен трансфер. Слава тебе Господи! :gangstah:
Сега като се замисля, посвених се да дам 25 евро за Grim Dawn, а съм се пробвал да дам 20 евро за тоя боклук... :Facepalm:

Наскоро казвал ли съм ти, че си гоУем Мисир? :lol:

 

 

Относно тенденцията в игрите - ми не сте прави. Вие какво искате, всяка игра да е някакъв елитен клуб на шепа копченатискачи и на входа да има фейс контрол с минаване на тест от пускане по гол задник от пързалка с бръснарски ножчета в басейн с чист спирт? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mIRCata said:

Да.


Е трябва да има баланс някъде все пак. Иначе примерно не те виждам тебе :effemine3:

Забелязвам обаче тази схема и във FAR CRY 6 - аз знам, че съм добър, но чак пък толкова да ми е лесно... 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mIRCata said:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

Дали осъзнаваш каква гротеска е слакърщината ти? :Facepalm::laughing1:
Сега като се замисля неправилно се изразих - аз знам, че съм много добър... :effemine2:

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, kotora said:

Това на коя трудност и на колко бири си добър хахах. 


Обикновено на хард играя от доста време. Разните откачени от типа ULTRA и INSANE признавам нямам нерви да се тормозя, но и не смятам, че са за нормални хора. Последен пример беше в Sniper Elite 4 - там една стъпка така променя нещата, че стават невъзможни просто. Който иска може да опита. 
Тук обаче ако вземе да си коментираме и съответните жанрове - никъде не е едно и също и става мнооого дълга и за маса...  
 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Не съм, но нещо твърде зомбирана (pun intended) ми идва като гледам. Мога и да я пробвам ако ми доскучае някой ден. :)

 

Всички определят 7-цата като по-добра от 8-цата. Сравняват ги двете, защото все пак 7-цата беше тази, която промени поредицата в това, което е 8-цата.

А във VR пък ако я играеш... Аз пуснах само демо-то и 10 секунди по-късно я изключих. Не е редно това.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, осра купона! :laughing1:

Какво ще рече след 10 секунди си изключил? Посра се от страх или е пълен боклук? Нищо не ти се разбира пак... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, RaptoR said:

Какво ще рече след 10 секунди си изключил? Посра се от страх или е пълен боклук? Нищо не ти се разбира пак... 

 

За (буквално) 10 секунди според теб дали мога да разбера, че е пълен боклук? :D 

За 10 секунди може да ме хване страх обаче.

Демото започва на един стол в една тъмна кухня, докато наоколо се чуват някакви звуци.

 

 

 

И не го гледай на клипчето. Като си изолиран от света зрително и звуково, усещането е доста по-силно.

 

37 minutes ago, gado said:

Ангеле, под кой килим го замете онова!?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...