Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

48 minutes ago, chasti said:

Аз не знам какво толкова правите с тия процесори на домашните компютри.

 

Най-вероятно стрес тестове и бенчмаркове докато следите температурата на процесори от по 500-1000-2000 лв.

В останалите 99.9% от времето си почиват :)


Помпат се докато играем предимно. Аз лично не се занимавам с глупости като клокване и прочее. А откакто съм с тази вече стара система, за сефте не хлуе 50 градуса и нагоре сахарски фронт откъм кутията. За ток не съм правил сметки, дори не съм го мислил. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:

Аз също не робувам на марки никога, но намразя ли нещо е страшна работа.

Така е, ти не робуваш на марки. Ти робуваш на мисирските си предразсъдъци. :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Така е, ти не робуваш на марки. Ти робуваш на мисирските си предразсъдъци. :lol:


Каза председателят на Вселенския мисирски събор....

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mIRCata said:

Ми явно все още таят надежда, че не си кон с капаци, а може да си променяш мнението според фактите.

И бъркаш жестоко!

На хора като Мисирчо в казармата им викахме Н.У.Р.С. (на кирилица и точките не се произнасят)  :lol:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, w00x said:

Трябваше да го потърся това.. :D 

 

13 minutes ago, netrootbg said:

И аз :rofl:.


И единият дето се вика се занимава с военни... 
А па чоглавият мисир и точки сложил.... 

vqzcmSn.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2021 at 11:28 PM, Antares said:

Т'ва дори и аз го знам к'во е.
И също така не бях особен фен на AMD, дорде не сложих сегашния ризен и машината не стана изтребител...


Поне да беше гледал Рамбо 3 бе, СЛАКЪР!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Поне да беше гледал Рамбо 3 бе, СЛАКЪР!!!!!!

Филмите са едно, а добрата стара МПП е друго (по натовски май и викаха нещо съкратено на латиница). Което обаче като абривеатура изобщо не промена характера на не управляемия реактивен снаряд. Палиш му фитила и само седиш и му гледаш сеира.  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gado said:

Филмите са едно, а добрата стара МПП е друго (по натовски май и викаха нещо съкратено на латиница). Което обаче като абривеатура изобщо не промена характера на не управляемия реактивен снаряд. Палиш му фитила и само седиш и му гледаш сеира.  :)


 И все пак най-красивата демонстрация на НУРС си остава установката на МИ 24. За цял живот съм влюбен в тая машина по всички параграфи, на авиошоуто ми се искаше да я целуна - не ме допуснаха. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:


 И все пак най-красивата демонстрация на НУРС си остава установката на МИ 24. За цял живот съм влюбен в тая машина по всички параграфи, на авиошоуто ми се искаше да я целуна - не ме допуснаха. 

Вземи си сглоби един модел на Ревел да се подпикаваш. Имат го това в 1:72 мащаб. :lol:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

1:72 е за дечицата мащаб. Повечето подробности липсват, а частите са твърде малко и груби.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, gado said:

1:72 е за дечицата мащаб. Повечето подробности липсват, а частите са твърде малко и груби.

Е ти много го надцени нашия Мисир, като за него става. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Godfather said:

Е ти много го надцени нашия Мисир, като за него става. :lol::rofl:


Днес да няма заседание Вселенския събор, та си толкова активен? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абе елате и двамата при мен, че после да се дуете като Галактически мисири. Тъкмо вече и файтърчето ми стана хибридна гардианска технология, а Голям бахур е изтупан от горе до долу (само едни гардиански рейлове остава да му сложа за гламур). Та ще мога да ви обръщам внимание и бързо да станете хора. Вместо като онзи, дето на компютърната мишка вика - Дебелия, да го постигате с безумен циклаж. Който циклаж, макар и забавен, щото непрекъснато изникват нови хави, гледки и места. Си остава циклаж.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Абе елате и двамата при мен, че после да се дуете като Галактически мисири. Тъкмо вече и файтърчето ми стана хибридна гардианска технология, а Голям бахур е изтупан от горе до долу (само едни гардиански рейлове остава да му сложа за гламур). Та ще мога да ви обръщам внимание и бързо да станете хора. Вместо като онзи, дето на компютърната мишка вика - Дебелия, да го постигате с безумен циклаж. Който циклаж, макар и забавен, щото непрекъснато изникват нови хави, гледки и места. Си остава циклаж.


Ти прибра ли се в Пловдив, че да дойдеш тука на покрива да пийнеме по една тъъъъъънка мастичка? Ще придърпаме и слакъра

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

Просто някой се опитва да такова дявола във въздуха. Трябва да си изключително изперкал за да дадеш толкова пари за геймърска видеокарта на Емвдивия, па била тя и 3090. :lol:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RaptoR said:

То понеже ЛАЙНОТО НА АТИ е по-евтино... 

Бива горе-доле разликата.

 

Та с разликата в цените спокойно си събираш компютър, на който да монтираш такава карта (ако толкова ти е изтрябвала).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...