Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Да, сега видях.

Само дето втората част просто е обявена, release date няма още. Казват най-рано 2023, по някое време: 

Quote

While a precise release date was not confirmed, Alan Wake 2 will not be launched until at least 2023.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е, да. Никой не е казвал, че ще излиза "ей сега, всеки момент". :) 
Просто се дискутираше, че изглежда интересно. За Сотбис, не за мен. Мен не ме кефят такъв тип игри.

Link to comment
Share on other sites

Конкретно игрите на Remedy, каквото ми е попадало е било над средното ниво. Alan Wake, Quantum break, Control. Харесва ми, че имат история, фабула някаква. Истински сюжет, а не просто изсмукано от пръстите. Нещо, което все повече липсва в съвременните игри. 

Иначе хоръри не играя, не са моето нещо. Пробвал съм се няколко пъти на Residen Evil, твърде натоварващо ми идва. Alan Wake e OK, добър баланс между хорър-елементите, ребусите и главната и страничните истории. Абе играта е от класиките, като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Тая игра от самото начало ми изглеждаше посредствена. Не разбирам Сони с какъв акъл я промотираха толкова много, че и като една от малкото ексклузиви за конзолата я пуснаха.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Май никой, включително и аз не е поглеждал празничните оферти.... В Епик раздават мощно томб райдър без пари, в ГОГ има намаления 85-90% на стари класики, в Стийм е най-доброто намаление не Уичър 3, както и разни други примамки... Днес е последен ден на Стийм намаленията в този им вид, за другите срок не видях. Близард продължават да бъдат нагли и да искат безумни пари за стари игри... 

Link to comment
Share on other sites

Аз си ги взех всичките безплатни игри от Epic. :) В рамките 2 седмици, всеки ден имаше нова.

 

 

Dec 29, 2021: Salt and Sanctuary

Dec 28, 2021: Moving Out

Dec 27, 2021: Mages of Mystralia

Dec 26, 2021: Control

Dec 25, 2021: Prey

Dec 24, 2021: Pathfinder: Kingmaker

Dec 23, 2021: Vampyr

Dec 22, 2021: Mutant Year Zero: Road to Eden

Dec 21, 2021: Second Extinction

Dec 20, 2021: Loop Hero

Dec 19, 2021: The Vanishing of Ethan Carter

Dec 18, 2021: Remnant: From the Ashes

Dec 17, 2021: Neon Abyss

Dec 16, 2021: Shenmue 3

 

Коя стара Близърдска игра визираш?

Link to comment
Share on other sites

Е, забравил съм. То мога ли всеки ден да пиша тука, че има безплатна игра. :D Някои от тях и аз почти ги забравих. Добре, че си бях оставил един таб на браузъра, да ми напомня.

 

14лв. Не е толкова зле, ти колко искаш да са?
При наличието на нова версия на Диабло 2, надали някой ще иска да купува старата така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, w00x said:

Е, забравил съм. То мога ли всеки ден да пиша тука, че има безплатна игра. :D Някои от тях и аз почти ги забравих. Добре, че си бях оставил един таб на браузъра, да ми напомня.

 

14лв. Не е толкова зле, ти колко искаш да са?
При наличието на нова версия на Диабло 2, надали някой ще иска да купува старата така или иначе.


Зле е разбира се - на какво отгоре?!?! Другите класики по 1-2 евро, тия ще ми искат 7 - ай ситкир и у лево. Наглеци.
 

6 minutes ago, Antares said:

По-голям шанс има да преиграя Diablo 1, отколкото Diablo 2. Двойката така и не можа да ме спечели.


Абе и двете са си хубави. Едно обаче беше невиждана революция. Няма как просто да се повтори ефекта по същия начин... 

Link to comment
Share on other sites

Приципно си мислех да си купя в името на доброто старо време диаблотата, варкрафтите, ама като се замисля, че парите ми ще идат в джоба на Fuckтивижън, компанията, виновна за смъртта на Blizzard, та се въздържах :)

Link to comment
Share on other sites

Уфф изпуснал съм Control и Vampyr. Ще трябва да ги изпиратствам. 

 

edit: на 4ти февруари излиза Dying Light 2. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Antares said:

Приципно си мислех да си купя в името на доброто старо време диаблотата, варкрафтите, ама като се замисля, че парите ми ще идат в джоба на Fuckтивижън, компанията, виновна за смъртта на Blizzard, та се въздържах :)

 

Диабло 2 Резуректед е яка.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Antares said:

Приципно си мислех да си купя в името на доброто старо време диаблотата, варкрафтите, ама като се замисля, че парите ми ще идат в джоба на Fuckтивижън, компанията, виновна за смъртта на Blizzard, та се въздържах :)


Would you care to elaborate? 
 

19 minutes ago, w00x said:

Диабло 2 Резуректед е яка.


Тва преработка ли е? За него сигурно 20 евра. Иначе и аз скочих в името на спомените да ги купя всичките, но 15 евра - ай сиктир. Другата коледа ще са по-евтини. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

Тва преработка ли е? За него сигурно 20 евра. Иначе и аз скочих в името на спомените да ги купя всичките, но 15 евра - ай сиктир. Другата коледа ще са по-евтини. :bgrin:

 

Да. Септември я пуснаха.

40 EUR беше като я пуснаха. Сега на промоции беше по 30 EUR.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не било 20, най ми било 40 хахахахах
Много добре изглежда. Аз сега като се замисля - дали изобщо стогнах до края... Май героят ми не можеше да се справя в един момент. Ама в ония времена не знаех, че близард решавало всички проблеми ... 
Ще бъде супер яко ако направят така единицата. Е тогава вече в бъндъл за двете може и да дам 20 евра ХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Ама да знаеш, че няма wide screen :D 

Такъв е замисъла, иначе прекалено много виждаш от картата. 

 

Мисля, че Психара(Иван) също я играеше. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kotora said:

Ама да знаеш, че няма wide screen :D 

Такъв е замисъла, иначе прекалено много виждаш от картата. 

 

Мисля, че Психара(Иван) също я играеше. 

 

Как ще няма Wide screen бе? :D 


И аз я играя.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Diablo 2: Resurrected won't feature ultrawide monitor support when it launches on September 23 due to the discovery that the wider screens break AI mechanics within the original game.

Е така :D Ако имаш извит монитор е ташак. 

Link to comment
Share on other sites

Аз играя онлайн.
Пък и всичките ми приятели играят.. Мислех да изчакам да падне цената, но каква файда, като се включа 2-3 месеца по-късно..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...