Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, Godfather said:

Току-що видях, че Сайбърпънка е намалена в Стийм с 20% и реших най-накрая да я взема. Да видим как ще върви на 3080. :lol:


Намалена НА 20% или СЪС 20%, щото във втория случай се набутваш. 
Отделно ако ще правиш проби има Замунда - да не мислиш, че ще дам толко пари за тая греда, че да осъзная каква боза е? 

Link to comment
Share on other sites

Ти наистина си голям Мисир, ако си мислиш, че ще сложа ей така някакви кракнати от неясно кой боклуци от Замунда на машината ми. :lol:

 

Между другото, картата се държи много добре с играта, на 4К с RTS и повечето опции набримчени до козирката, държи средно между 110-120 FPS. Играта поне като геймплей си я бива. Още от началото обаче се наблюдават разни шантавини, като това на кадъра по-долу: току-що претрепан индивид не се подчинява на законите на физиката. :laughing1:

Това до играта е скрийншот от панела със сензорите, изобщо не само видеокартата, но и процесора се товари яко (поне 4 ядра се мъчат над 70%), а вентилаторите на видеото бръмчат на 3050 оборота!

cyberpunk2077-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Ти наистина си голям Мисир, ако си мислиш, че ще сложа ей така някакви кракнати от неясно кой боклуци от Замунда на машината ми. :lol:


Ти си винаги он-топ мегамисир, та - кво ти пречи по-точно? Какви боклуци, щото при мене си работи баш боклука, пардон - продукта? Любопитен съм! 
 

Link to comment
Share on other sites

Мисире, ставката ми е $150/час за консултации по въпросите на сайбърсекюрити риск мениджмънта та нещо не ми идва мерака да ти го обяснявам в момента. :lol:

Иначе играта наистина кърти мивки! Явно са изчистили по-сериозните бъгове, защото на този етап попадам само на козметични проблемчета като горния! :punk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

Мисире, ставката ми е $150/час за консултации по въпросите на сайбърсекюрити риск мениджмънта та нещо не ми идва мерака да ти го обяснявам в момента. :lol:


О, верно забравих, че си мегамисир... :laughing1:
 

iytNBU6.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Godfather said:

... ставката ми е $150/час за консултации по въпросите на сайбърсекюрити риск мениджмънта та нещо не ми идва мерака да ти го обяснявам в момента. :lol:

...

 

Нещо много скъпо взимаш за простия съвет "отделна машина за игри и забавления, шерване на медии и подобни" . Докато обясниш за какво става на въпрос , и парите за нея вече ще трябва да ти ги дава на тебе :laughing1:

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, instinct said:

 

Нещо много скъпо взимаш за простия съвет "отделна машина за игри и забавления, шерване на медии и подобни" . Докато обясниш за какво става на въпрос , и парите за нея вече ще трябва да ти ги дава на тебе :laughing1:

 

 

Тва си беше едно абсолютно излишно изхвърляне ако питаш мен - по мисирски :laughing1:
 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RaptoR said:

 

Тва си беше едно абсолютно излишно изхвърляне ако питаш мен - по мисирски :laughing1:
 

 

Аз бих го питал по въпроса за сигурността първо дали знае коя опер. система е най-разпространена в момента и къде на компютрите се намира :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, instinct said:

 

Аз бих го питал по въпроса за сигурността първо дали знае коя опер. система е най-разпространена в момента и къде на компютрите се намира :lol:

Трябва да си много зле, ако си мислиш, че ще се занимавам с трол като теб. А иначе "къде на компютрите" точно се намира ОС-а можеш да провериш сам - трябва ти само ножовка и по-силна лупа плюс задължителната шапчица от алуминиево фолио, но за нея мисля няма нужда да ти напомням. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво те хапе, ама тук не е нито платена консултация, нито разполагаме с достатъчно добри психиятри. Тая тема е последното място за такива мозъчни диарии...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

То па едни игри... Иначе след седмица Епик отново пускат Alien: Isolation. Аз вече я свалих при предишната безплатна серия, но още не съм я почнал да я вида как изглежда на РС (иначе навремето като излезе за първи път я изигригах от-до на PS4). :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

То па едни игри... 


Точно това викам и аз - подозирам, че умишлено цитират разни мегараздути цени да заблуждават раята... 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaptoR said:


Точно това викам и аз - подозирам, че умишлено цитират разни мегараздути цени да заблуждават раята... 

https://www.kaldata.com/игри/тим-суини-коментира-загубите-магазин-359107.html 
Ако вярваш на такива статии :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това редовно ми излиза на телефона като реклама и понеже веднъж не можах да я спра и изслушах всичките 5 мин., реших да видя на голям екран за какво иде реч. Тоя трейлър верно е епичен... 
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Control е безплатна в Епик, за който има мерак. :)

Мерси! Не знам дали и кога ще ѝ обърна внимание, но изглеждаше интересна. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, kotora said:

Моята нова краста е Warzone. Ама понякога се изнервям много. Баланса на оръжията в играта е почти нулев. 

 

И защо я играеш тогава, щом баланса на оръжията е нулев? :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

И защо я играеш тогава, щом баланса на оръжията е нулев? :D 

 почти нулев. Всички оръжия са равни в момента. Само дето, ако ползваш снайпер срещу assault rifle за long range. Assault rifle кърти мивки. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...