Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, RaptoR said:

Какви са тия Епик Геймс? 

ЧесНо!?

Начи по някога и мен успяваш да ме изумиш, хем съм ти свикнал...

5 hours ago, deus_pld said:

 

Ето кой :)

Вследствие този коментар и други ревюта, които четох наскоро аз също се надъхах и я чакам другата седмица да пристигне :)

Няма да сбъркаш.

Ама започни от двойката, после пресекюела и чак тогава тройката. За такъв тип игра има учудващо много подробности за знаене по отношение на героите и подходящите сетъпи. Та ще трябва и да четеш във фендома.

17 minutes ago, w00x said:

Още не са започнали да пускат безплатните игри, не те знам какво гледаш. :) Да не са някои перманентно безплатни игри?

 

Иначе наистина безплатни платени игри има или веднъж на седмица, или веднъж на две седмици. Не ми се проверява сега. Не е ясно до кога обаче.

Аз си държа лаунчъра им, за да си добавям безплатните игри като се сетя от време на време. И все забравям и пропускам.... elite dangerous е била безплатна преди няколко седмици и я пропуснах..

Що ли моят лаунчър в последните два дни се насра да ми показва безплатни за момента? Впрочем преди месец на аванта си дръпнах от там и Елит дейнджъроус, ама още не съм опрял до нея, че яко има за доиграване.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gado said:

ЧесНо!?

Начи по някога и мен успяваш да ме изумиш, хем съм ти свикнал...


Мисир, не мога да разбера и тебе и другите червенотиквеновчета - откъдя накъдя по дяволите сте решили, че съм длъжен да познавам и ползвам всеки стор в пространството, при все че на главата ми има три, където шаря пари... 

=============================

Между другото все повече се заглеждам по RED DEAD... 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, gado said:

Що ли моят лаунчър в последните два дни се насра да ми показва безплатни за момента? Впрочем преди месец на аванта си дръпнах от там и Елит дейнджъроус, ама още не съм опрял до нея, че яко има за доиграване.

 

Неам идея. Промоцията за 1 безплатна игра на ден от 17-ти Декември е на скрийншота, който съм споделил.

 

Also starting December 17, we’ll be giving away a new game each day for two weeks straight - that’s right, it’s 15 Days of Free Games! Each game will be free to claim for just 24 hours, but they’re yours to keep forever.

Link to comment
Share on other sites

Видях го и както така пише, така двете игри ги имам вече - не виждаш ли скрийншота или да ги оцветявам? Вече имам и всичко безплатно с 1-2 изключения - има неща, които дори безплатно не стават... 

Link to comment
Share on other sites

Това беше насочено към gado.... :)

 

А ти внимавай да не си купиш Red Dead Online вместо Red Dead Redemption 2. Да няма изненади после пак. :)  Направиха ги две отделни игри преди няколко седмици и Online в момента е намалена на 5 евро.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, w00x said:

Това беше насочено към gado.... :)

 

А ти внимавай да не си купиш Red Dead Online вместо Red Dead Redemption 2. Да няма изненади после пак. :)  Направиха ги две отделни игри преди няколко седмици и Online в момента е намалена на 5 евро.


Много добре знам, но се чудя как може да има такава ценова разлика. И освен това далече не ми се занимава с ОЩЕ онлайн игри. И какви изненади те гонят? 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, w00x said:

Ценова разлика между кое има?

Говоря за изненадата, която получи, когато разбра, че Battlefront 2 е предимно мултиплейър игра.

 

А , да - това не го предполагах. Разлика между играта и онлайн версията, предвид че явно се ползва базата на скъпата и за онлайна...

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не те разбирам.

Защо ти е чудно, че има разлика в цената на Single Player + Multiplayer версията и Multiplayer only версията? Много хора искат да играят само онлайн компонента. В последствие се наливат и пари, за да си купуваш някакви неща.

С този модел (да се набляга на мултиплейър компонента), GTA V стана най-доходоносният продукт в развлекателната индустрия. Не само при игрите, а в цялата развлекателна индустрия, включително и блокбъстърите, които правят милиарди в първата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Може да ви се стори глупаво, но бих искал да се науча да играя FPS игри с контролер. Проблема е, че нямам никакъв опит, а в нета не мога да намеря нещо като уроци на тази тема. Някой може ли да препоръча нещо (освен това да не се занимавам хахах)?

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, SpI7_FiRe said:

Може да ви се стори глупаво, но бих искал да се науча да играя FPS игри с контролер. Проблема е, че нямам никакъв опит, а в нета не мога да намеря нещо като уроци на тази тема. Някой може ли да препоръча нещо (освен това да не се занимавам хахах)?

 

Че какво има да му учиш, да не е космически кораб...

Взимаш един контролер и започваш да играеш. В един момент се свиква просто и така. 

Link to comment
Share on other sites

Съмнявам се да намериш нещо, което да ти спести времето, необходимо за изграждане на мускулна памет, така че да можеш да правиш тези действия с лекота. Най-добрия учител в това отношение е практиката.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpI7_FiRe said:

Да но ми се иска някакви насоки примерно как да се прицелвам по-лесно.

 

Аз пак да попитам.

На компютър ли ще играеш FPS с контролер или на конзола?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

 

Аз пак да попитам.

На компютър ли ще играеш FPS с контролер или на конзола?

На компютър, идеята ми е да се опъна на дивана и да разпусна.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Надявам се, че няма да играеш competitive игри, защото си си направо обречен. :)

 

Попитах те, защото Auto-aim е спасението при игра на FPS с контролери. Просто няма друг начин. Дори да станеш бог с контролер, пак няма да си толкова бърз и ефективен, колкото играч с мишка.

Голяма част от конзолните игри (на конзола) имат такава функционалност, но при тези за компютър - липсва. Виждам, че някои игри имплементират Auto-aim и в PC версиите си ако се използва контролер, но това не са всичките.

 

Начинът за прецелване с контролер (поне за мен) е да се компенсира част от движението с десния аналогов стик. Ако се опитваш да се прецелиш само с левия стик (който мърда оръжието) си е просто мисия невъзможна. Затова трябва да нанасяш леки корекции със стика за движение.

Това съм намерил, че работи за мен, но като цяло не съм особено добър в прецелването с контролер, затова и не играя FPS игри на конзола. Изнервям се здраво, особено като знам колко по-лесно и прецизно е с мишка.

Link to comment
Share on other sites

Aз я играя Cyberspunk.

От 17-ти Декември в Epic Store ще има всеки ден различна безплатна игра. Чуват се слухове за сериозни заглавия:
amvjq2j_700b.jpg

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antares said:

Aз я играя Cyberspunk.

От 17-ти Декември в Epic Store ще има всеки ден различна безплатна игра. Чуват се слухове за сериозни заглавия:
amvjq2j_700b.jpg

Този списък ако е верен (което малко съмнява), догодина цялата може да си я изкара вкъщи човек. :D

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Antares said:

Aз я играя Cyberspunk.

От 17-ти Декември в Epic Store ще има всеки ден различна безплатна игра. Чуват се слухове за сериозни заглавия:

 

Нещо не ми се вярва да пуснат такива заглавия. Повечето са стари, но все пак.. Най-вероятно ще пуснат 3-4 хубави и останалото ще са индита. Ако пък наистина пуснат тези - по-добре за нас. Половината ги имам на ПС4, но има някои, които исках да играя.

Link to comment
Share on other sites

И мен ме съмнява да пуснат Бордерлендс 3 на аванта. Все пак е игра на една година и със сериозна фенска маса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...