Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

2 hours ago, Antares said:

Мерси! Не знам дали и кога ще ѝ обърна внимание, но изглеждаше интересна. 

 

2 hours ago, netrootbg said:

Играх я известно време на PS4. Има някакъв замисъл, но в даден момент нещо ми писна и я изтрих.

 

Control хич не е лоша игра. Remedy за мен са си едно от топ-студиата. Същите направиха Alan Wake и Quantum break и определено си личи почерка и нивото.

Куантума я изиграх на един дъх и много ми допадна. Контрол си я купих почти веднага след това, изиграх я донякъде, но после четох ревюта, че сюжета накрая правил връзка с Alan Wake, затова я оставих и се върнах 10 години назад във времето, за да изиграя първо нея. За съжаление минах около половината и вече няколко месеца не ми остава време да я довърша, че  да врътна след това и Контрол-а.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, w00x said:

Sniper Elite ми доскуча след 1 час игра и я махнах.


И аз точно нататък отивам! И си мисля аз, че купувам нещо хубаво... Първо останах втрещен, защото се наложи да търся в гугъл защо не ми работи клавиатурата... Играя тъкмо към час и видях толкова глупости, че няма накъде. Визуално също нищо съществено - освен всичко да е на ултра... Пълен въз дотук. Булет тайма с тоя рентген е стабилно досаден и май има 3-4 варианта общо. Бързо ми стана грозно. Интерфейсът и той куца на места... Бахти минавката.... 

Link to comment
Share on other sites

Като че ли успях да го направя, но не знам колко време е минало. Като че ли бая се инсталира, та дано  успея. От друга страна сега ми е едно такова никакво, че връщам игра :laughing1:

И веднага спомени от 90-те ей така като взема куп дискове от Гарови и вкъщи почнат да излизат фири... По 7 долара фири.... :bgrin:

ЕДИТ: Явно нещо ми има - отказах рекуеста... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, w00x said:

Отваряш си Steam клиента и до играта ти пише колко време си я играл.

 

Дръж си го това дърво за 25лв щом искаш. :D 


Еми не знам - може би съжалих хората, които са давали по 90 евра... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

Силно се съмнявам, че е имало такива. :D Играта си излезе с посредствени ревюта...


Е не знам - такава цена са записали... Колко е вярна... Тежко на авторите - тука са хвърчали глави според мене ако изобщо е останала фирма... 

Link to comment
Share on other sites

Ами тя не е толкова зле. Особено за фенове на поредицата. Просто на мен ми беше скучна след 40 минути игра. Реално правиш едно и също с малки разлики. Може да е по-интересна на по-висока трудност. Не ѝ дадох шанс дори. Минах първата мисия и я изтрих.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, w00x said:

Ами тя не е толкова зле. Особено за фенове на поредицата. Просто на мен ми беше скучна след 40 минути игра. Реално правиш едно и също с малки разлики. Може да е по-интересна на по-висока трудност. Не ѝ дадох шанс дори. Минах първата мисия и я изтрих.


И тук специално напълно те разбирам. Аз съм на хард, но наистина е монотонно, нищо интригуващо и остава едната надежда в тия 60+ гигабайта да има нещо интересно по-нататък. После обаче се сетих колко точно други недоиграни игри имам и пак пуснах рекуест... :laughing1:

И са си пускам Фаркрай 5 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Ами тя не е толкова зле. Особено за фенове на поредицата. Просто на мен ми беше скучна след 40 минути игра. Реално правиш едно и също с малки разлики. Може да е по-интересна на по-висока трудност. Не ѝ дадох шанс дори. Минах първата мисия и я изтрих.


Сега разбрах аз за какво иде реч... Едно ми отказаха рефънда и второ - пуснах втората мисия на AUTHENTIC (HARDCORE) и стана пълна лудница - никакви маркери, мишени и тагване. Единствено с бинокъла добиваш информация за мишената. Трябва да си следиш сам пулса, дъха, всичко. Отделно ВЯТЪРА. Двама души от 15 минути ги целя... И има още едно ниво нагоре трудност... 

==========================

Галицин, тоя ферман за коя игра е написан - за тая дето я купих ли? Ха да видим ще падне ли най-после праха от джойстика ти.... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, RaptoR said:


========================

Галицин, тоя ферман за коя игра е написан - за тая дето я купих ли? Ха да видим ще падне ли най-после праха от джойстика ти.... 

Как ще махнеш праха от джоистика му? С издухване? :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Начи тука паднАх от коня.... 

utN3po3.jpg

И още нЕкои неща за SNIPER ELITE 4:

Ангел донякъде позна, че тая игра е за луди ненормални фенове. В момента, в който се пусне високата трудност - AUTHENTIC HARDCORE (има още една над нея!!!) - става кошмар. На картата ти няма нито маркери, нито ориентири (все едно си си с лист в ръцете) - опраай се! Няма тагване на врагове, няма абсолютно никаква асистенция при стрелба - грам. За сметка на това враговете стават хитри и полубезсмъртни... Общо взето става наистина много реалистично и съответно пълна лудница - аз за такова нещо нерви нямам.   

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Тези дни имах малко повече свободно време и най-накрая набързо приключих Death Stranding. Баси, това определено е играта с най-лудия сценарий - но пък за сметка на това доста "изпипана" лудост, а развръзката е гениално-умопомрачителна: след доста приличен ЯкшАн следва почти пълнометражен филм под формата на cut-scenes, стигащи във философията си чак то Големия взрив. Изобщо пълна лудница, Хидео Коджима е извънземен! Пак да повторя обаче - играта не е за всеки и в началото особено тръгва някак си мудно, но след това става пълна лудница дори с доста приличен ЯкшАн на моменти. Изпълнението обаче наистина е върха, особено дигитализацията на актьорите. Изобщо след това чудо, вече никой друг игрови сценарий не може да ме впечатли по никакъв начин, всичко останало изглежда на порядъци по-плоско. :lol::rofl:

 

ПП. Сега вече се прехвърлих на Сайбърпънка за разнооброазие, но подробности в другата тема.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 minutes ago, Antares said:

Поради настоящия QuakeCon, в момента в Steam има брутални намаления на всико от ID и Bethesda...


Е браво бе! Щото не чакам утре пратки за 700 леа... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Аз, така... Понакътал съм бая, ама чакам да си ида на чугунения нет, че да видим какво и кога ще се дърпа.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...