Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Доста силни думи за някой, който до преди седмица не беше чувал за Epic Games и нямаше представа имат ли или не Sony ексклузивни игри за конзолата си. :grin:

 

Признавам ти уникален skill обаче. В незнанието си се изкарващ знаещ. :D Уверен си, спор няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, w00x said:

Доста силни думи за някой, който до преди седмица не беше чувал за Epic Games и нямаше представа имат ли или не Sony ексклузивни игри за конзолата си. :grin:

 

Признавам ти уникален skill обаче. В незнанието си се изкарващ знаещ. :D Уверен си, спор няма.


Абсолютно силни и реални думи за някой, който обаче няма да чака 4-5 страници, че да ти млатне поредния форумен тиган за нещо очеизбождащо... 

Тия глупости, които си  написал като доводи пак показват колко си зле, дип че не са и верни, освен рабира се в твоето ВЕЧНО неразбрано измерение. Аз сега трябва пак да припомням какво съм правил, когато ти си бил прав под масата и нищо за нищо, освен Сънчо не си чувал и прочее и прочее и прочее.  Но нямам такива намерения. 

Link to comment
Share on other sites

:rofl::rofl: Тигана като предния от еМАГ ли ще е или по-голям? :D 

 

И по-добр.е Не си прави труда. Видя се колко си бос по темата още преди месеци. Не ми се занимава с теб. Няма какво да ти доказвам. Аудиторията ако толкова се интересува, може и сама да направи изводи от комуникацията до тук.

 

Нарцисизмът не ти позволява да признаеш, че знам повече от теб по темата. Не си ти виновен, разбирам го. :) Психологично състояние е.

Link to comment
Share on other sites

Направени са отдавна! Бъди спокоен. За Емаг ако ти се е видял малък, то явно вече и от тях няма смисъл. Ще се окажат прави хората за безнадеждната ситуация... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Когато някой започне да намесва "хората", "другите" и "всички" като страни в аргументите си, не показва нищо по-различно от тоталната си неувереност в ситуацията и нуждата от подкрепа, била тя и от въображаеми поддръжници.

 

Да продължавам да споря с теб по темата (и не само тази) ще е като да отида при децата в началните класове, за да се сравняваме кой е живял по-продължително. Тотално безсмислено упражнение с единствена цел да си галя егото. При положение, че ти не проумяваш концепцията на това да не си прав за нещо, успяваш да ме лишиш дори и от това удоволствие и само ми губиш времето.

 

В крайна сметка, с времето успях да науча маниерите ти на поведение и знам кога си стигнал етапът, в който седиш на земята и се тръшкаш колко по-умен си по всяка тема от мен в частност. Затова просто спирам да се занимавам с теб, надявам се ако не перманентно, то за по-дълъг период от предишния.

 

Сега като един финален израз на безсилие, да не забравиш да си сложиш откровено не-забавните авторски извадки с пляскане по челото.

 

:read:

Link to comment
Share on other sites

Това е добра идея. И аз съжалявам, че прекъснах своята серия, но бяха намесени потенциално и други хора и се наложи. Останалите ти глупости са ТОТАЛЕН смях в залата. Както винаги между другото. Вече съм напълно убеден, че живееш в някаква паралелна реалност, където си и вярваш сам. Иначе казано вече подхода трябва да е просто като към обременен човек и да се проявява разбиране. Относно губене на време - колкото си ми загубил ти няма как да се опише, но сам съм си виновен, че не слушам хората... (да - МНОЖЕСТВЕНО число в тази толкова малка аудитория).  

Link to comment
Share on other sites

Е чак пък 37 евра... Беше 29лв в озон наскоро. Сега гледам е изчерпана. Щях да я взимам тогава, но прочетох основно кофти ревюта и се отказах.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, deus_pld said:

Е чак пък 37 евра... Беше 29лв в озон наскоро. Сега гледам е изчерпана. Щях да я взимам тогава, но прочетох основно кофти ревюта и се отказах.


Така са обявили подаряващите. Нали се сещаш, че не съм длъжен да им вярвам, нито да се съобразявам с тяхното остойностяване :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Между другото, за неразбралите- Метро 2033 Редукс в момента е на аванта. С нея вървят и купони в Епик.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gado said:

Между другото, за неразбралите- Метро 2033 Редукс в момента е на аванта. С нея вървят и купони в Епик.


Неразбрали няма, даже ежедневно коментираме какво изпада. За купоните малко не съм наясно, май е само един за 10 евра. Някой ако е гледал да каже. 

В Стийм сега DEATH STRANDING е на 50% - 29,99 евра.

В ГОГ подаряват BRIGADOR - Up-armored edition (каквото и да е това). В името на честта аз купих

Untitleddfgsdfsdfsdfsdfsdfsd.jpg

Зимната им разпродажба е сериозна и иска много разглеждане - за 5 мин аз лично:
 

Untitledcvnbzagyh.png

Link to comment
Share on other sites

В GoG съм накупил толкова много игри, дето няма да имам секунда време до пенсия да ги погледна, че не е истина. Остава ся още да накупя! Видене, не бъди пе'ераз!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

В GoG съм накупил толкова много игри, дето няма да имам секунда време до пенсия да ги погледна, че не е истина. Остава ся още да накупя! Видене, не бъди пе'ераз!


 Ми ся ко да напраа, брат... Проверявам и там.... :evil

Link to comment
Share on other sites

Death Stranding е уникално луда игра. Не знам Хидео Коджима на каква комбинация от трева, гъби и бели прахове е бил, когато е създавал това нещо, но определено е била някаква убийствена субстанция! В момента е на 50% намаление в Стийм и мисля, че определено си струва! :):punk

Link to comment
Share on other sites

Един приятел ми я похвали. Пусна ми да я видя за малко. Малко странна ми се струва. Само бягаш из някакви полета и никакво действие. Струва ли си наистина?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Death Stranding е уникално луда игра. Не знам Хидео Коджима на каква комбинация от трева, гъби и бели прахове е бил, когато е създавал това нещо, но определено е била някаква убийствена субстанция! В момента е на 50% намаление в Стийм и мисля, че определено си струва! :):punk

 

Те всичките му игри са такива, въпреки че не съм играл нито една. Или перманентно е под влияние на субстанции, или просто човекът не го е страх да излиза извън рамките, поставени в гейминга.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Един приятел ми я похвали. Пусна ми да я видя за малко. Малко странна ми се струва. Само бягаш из някакви полета и никакво действие. Струва ли си наистина?

Това е защото основната цел е разнасянето на карго контейнери напред-назад, но екшън си има достатъчно, включително и с разни шантавини излезли директно от твърде разюзданите халюцинации на Коджима. Визуализацията и физиката са уникално пипнати, но трябва да се има предвид, че е пълно с доста и понякога дълги cut-scenes. Абе засега ме грабна, щом тази вечер откарах до 3 без да се усетя. Добре, че си взех отпуска покрай празниците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

Погледни ревюта, за да видиш за какво става въпрос, преди да купуваш точно тази конкретна игра.

+1
@RaptoRтая игра определено не е за всеки.

Link to comment
Share on other sites

За толкова години все трябваше да разберете, че не съм съвсем нормален, мили мои момчета :laughing1:

Между другото тук наистина е off chart  схемата, затова чета, гледам , мисля... Но пък изплеска ли ми бушона  (по Камен Донев) като нищо ще се набутам.. 

Link to comment
Share on other sites

Не ти препоръчвам да я взимаш. На мен ми беше адски безинтересна. На няколко пъти се насилвах да я играя на Сонито и в крайна сметка я отебах. Ако толкова искаш да видиш за какво става въпрос и да спестиш нЕкой лев - има я в маймунда. Ако ли не - 19.99 евро излиза в epic след 2те намаления (в момента).

Link to comment
Share on other sites

Тва па къв олдскуул е :D

Иначе ясно е, че ще оберем де що им без пари, ами някой да "светва" темата ежедневно - ей го на, аз забравям

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...