Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witcher-a на PC изглежда още по-добре.

Годфадъре, ти май не си играл RPG-та до сега като гледам какво те изумява. Пробвай и Мас Ефект след това. Може и Star Wars: Knights Of The Old Republic да пробваш ако не си, още повече, че си и фен на поредицата и вселената.

Как пък реши, че не съм играл RPG-та, не разбрах? Fallout-та какво е според теб? KOTOR-a съм го играл отдавна, а още не съм решил дали да дам шанс на новия Масов Ефект, защото ЕА съм ги заплюл като топ измекяри (все пак съм им дал шанс да погледна поне някое и друго ревю). Просто не си падах по RPG-та със средновековни сюжети, размахване на мечове и трепане на чудовища, плюс тук-там разбиване на някоя и друга магия. Третия Уичър просто промени отношението ми към точно този тип RPG-a и сега размахвнето на мечове взе да ме кефи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм написал защо. :)

Не говоря за новия Мас Ефект. Говорех за Мас Ефект 1, 2 и 3. Пък играта е на Bioware, не на EA.

Ъхъ, не врат, ами шия. Bioware са собственост на ЕА от почти 10 години. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как пък реши, че не съм играл RPG-та, не разбрах? Fallout-та какво е според теб? KOTOR-a съм го играл отдавна, а още не съм решил дали да дам шанс на новия Масов Ефект, защото ЕА съм ги заплюл като топ измекяри (все пак съм им дал шанс да погледна поне някое и друго ревю). Просто не си падах по RPG-та със средновековни сюжети, размахване на мечове и трепане на чудовища, плюс тук-там разбиване на някоя и друга магия. Третия Уичър просто промени отношението ми към точно този тип RPG-a и сега размахвнето на мечове взе да ме кефи. :lol:

 

Не мога просто... Ами логично - като е увиснал баш меча, логично ще почне да те кефи конзолно размахване на мечове... :laughing:  :laughing:  :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Не мога просто... Ами логично - като е увиснал баш меча, логично ще почне да те кефи конзолно размахване на мечове... :laughing:  :laughing:  :laughing:

Глей ся, мисир. Не са ли те учили, че не е признак на висок интелект да приписваш на другите собствените си мисирски проблеми. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе той всичко ще си каже. :lol:

 

Между другото в Уичъра има много интересна смесица от викингско-скандинавски, славянски и фински митологии, както и свързаните с тях имена. Например всички магически камъни за ъпгрейдване мечовете носят имена на древни славянски богове, като Перун, Чернобог, Велес, Сварог и прочие. Другото, което ме кефи е, че размахването на мечове е доста по-интуитивно и лесно на конзолата, отколкото фърст пърсън стрелбите. :)

Link to comment
Share on other sites

First person стрелбите не са за конзола...

Аз след като "превъртях" Ark Survival Evolved реших да продължа жанра с Osiris New Dawn. Жалко, че е в твърде ранен стадий на разработка и сравнително бързо стигнах до момент, в който почти няма развитие. Но определено усетих какво би било да си астронавт на враждебна планета, където всяко нещо иска да те изяде и един бодлив храст може да е фатален :) Определено много добра игра.

Link to comment
Share on other sites

Тези дни изиграх The Banner Saga. Всички добри ревюта, които бях чел за нея, са достоверни. Атмосферата е страхотна - в началото всичко е песен, но постепенно става все по-мрачно и тягостно и в стомаха ти се образува голяма буца, гледайки как провизиите намаляват, а на хоризонта не се виждат селища, в които да заредиш. Системата на битките също е много добра - героите имат няколко станданртни характеристики (броня, сила/"кръв", воля...) + специални умения, които могат да се окажат решаващи, ако се използват правилно. Със сигурност ще си взема и втората част.

 

А иначе започвам да се задълбавам в Cities: Skylines ("the mother of all city builders"). Дълго време я игнорирах, защото ми се струваше прекалено комплексна, а и предпочитам да имам директен контрол върху населението (ти събирай това, ти копай там, ти построй онова и т.н.), вместо само да се грижа за тях. Даже я зарязах два пъти, но на третия път стиснах зъби, преодолях първоначалния праг и сега съм в режим "just five more minutes" :)

Link to comment
Share on other sites

Life is strange - задължително,ако има фенове на такъв тип игри да я изиграят,струва си!Иначе и аз поръчах Witcher-a GOTY чакам го да пристигне утре и да не излезна от нас :D

Link to comment
Share on other sites

В Humblebundle раздават безплатно DIRT: Showdown. Не знам колко е добра, в Steam оценката е "very positive", но така или иначе за без пари не може да е зле :)

 

Origin пък подарява Mass Effect 2.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баси, приключих третия Уичър с всички експанжъни, плюс минаване на поне два алтернативни финала! Това е не само играта на годината, ами играта на десетилетието! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Не говореше ли такa и за Fallout ?   :laughing:

Е и, къде е противоречието и проблема тук? След като една игра ти е била в топ листа, няма никакъв шанс да се появи друга, която да я изпревари?

Link to comment
Share on other sites

Ако ще си говорим за класика - всичко на BULLFROG - безапелационно. Тия хора..... Абе УНИКАЛНИ, недостижими и до днес в гения си. 

 

Като изключим Dungeon Keeper, аз нищо друго не виждам в портфолиото им. Теб Theme Hospital ли те впечатлява? :D

Link to comment
Share on other sites

Не само ме е впечатлила. Изградила е нещо в мен. Както и Синдиката, а за Популус да не почвам 

 

Смях или не, Ангеле, припомни си къде си бил, когато сме играли тия игри

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...