Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

И аз в първия момент като гледах трейлъра на Anthem  направих асоциация със Дестини. И макар да не съм фен на последната, тази ми се струва, че ще е добро попадение.

Лично за мен двете игри, които ще чакам с интерес и ще си купя при първата изгодна промоция са тази и новия Волфенщайн.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен Anthem ми се стори интересна. Нещо подобно на Firefall, който за мое съжаление умря...

+1 за Anthem - най-интересна ми се стори от всички показани игри. Аз се реших догодина да си взема PS4. Излиза ремастър на Shadow of the colossus! С нея ще подпукам и The last guardian и вече мога да умра спокоен :moon:

Link to comment
Share on other sites

Аз я взех за PS3 (Shadow of the Colossus заедно с Ico), защото някой ми я беше похвалил, но нещо хич не ме грабна.

Сега съм на Castlevania: Lords of Shadow и там го има елемента с титаните, та се оказа, че е забавно. Може би трябва да дам още един шанс на Shadow of the Colossus.

 

 

 


...и вече мога да умра спокоен :moon:

 

За мен това ще се случи някой ден с излизането на римейка на FFVII ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Наистина уникално изпълнение, но предимно визуално. Изгледах няколко клипа, механиката ми се струва еднообразна, макар и да не мога напълно адекватно да коментирам, без да съм пипнал контрола на живо, дето се вика. 

 

Гордост е , че сред топ аниматорите има българин. 

Link to comment
Share on other sites

Ето коментар от друг форум, с който се съгласявам на 100%:

 

Аз въобще не съм фен на "Walking Simulator жанра", но Hellblade: Senua's Sacrifice ми хареса адски много (изиграх я на един дъх тази нощ). Тя не е и чист walking sim, де (както не е такъв и The Оrder 1886). Доста приятен баланс са напипали. Макар и линейна са я разчупили добре.

Атмосферата е смазваща. Страхотна работата с осветлението. Тотален мрак и гнет. Има "мисии" в пълен мрак с мъждукаща факла в ръка лутане в лабиринт. А има и "мисия" в пълен мрак без факла. Има дори и boss фаза в пълен мрак.

Основната характеристика на играта е, че влизаме в ролята на човек с Психоза. И от това произтичат куп графични, звукови и геймплейни последствия. Играта е аудио-визуален шедьовър. Психичния елемент също така е добре разказан от контекста на едно примитивно общество, в което хора с психични заболявания са били считани за прокълнати и наказани от боговете. В разработката на играта са участвали професори по психиатрия, студенти и пациенти.

Hellblade: Senua's Sacrifice няма аналог в гейм-индустрията.

Но разбира се не е игра за всеки. Просто казвам, че е много качествен продукт.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да видите хубаво ли е! Аз миналия път 40 евро. 

 

Тва е една игра, аматьор. :D

 

-------------

 

Единия колега има 800 игри в Steam библиотеката си.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Тва е една игра, аматьор. :D

 

И кой ти каза, че е една? Пакетно бяха над 10.

 

И като ги има какво? Кога ще ги изиграе по-точно? Като се пенсионира? 

Link to comment
Share on other sites

И кой ти каза, че е една? Пакетно бяха над 10.

 

И като ги има какво? Кога ще ги изиграе по-точно? Като се пенсионира? 

 

Сумата от 40 евро е за 1бр игра, нормално, без разпродажби, та не е чак толкова много като пари. Това имах предвид.

 

Ами не го знам кога ще ги изиграе. И той не знае най-вероятно.

Link to comment
Share on other sites

30 игри не са изобщо толкова много за изиграване като време. Ако една игра средно ти е по 20 часа, 30 игри се изиграват за 2 месеца, ако играеш всеки ден по 10 часа. Със сигурност някои от тях няма да ги изтраеш, че да ги доизиграеш, а други ще играеш повече от 10 часа на ден.

 

Та или си купувай повече игри, че няма да ти стигнат за пенсия, или си търси и други занимания. :D

Link to comment
Share on other sites

Ма не си и професор станал както се вижда :D

 

Едит: Излъгах, професор си по дървено философстване :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...