Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето още една:

Тази я играх за малко на демото на PSVR във фирмата преди няколко седмици. От гледна точка на VR-a е нещо уникално - като си свалих каската ми се въртеше главата и залитах. Като цялостен геймплей не можах да получа достатъчно впечатление защото все пак играх за кратко време, че зад мен чакаха още една камара ентусиасти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз след като бързо се нарадвах на Elite Dangerous, а NMS беше разочарованието на века - джойстика ми прашасва. Навремето бях луд фен на Descent, но сега едва ли бих я играл. Евентуално, ако направят remake на Freespace - може...

Link to comment
Share on other sites

Нее, докато War Thunder e за да надувам канчетата на пичлемета с кредитни карти, тази е истинско удоволствие от симулиран полет... Жена ми ме заплаши, че ако пак си счупя джойстика, ще ми го набута в разни отверстия, предназначени за други работи...Даже няколко нови ще ми пробие...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Battlefield 1. Невероятна игра. Отдавна не се бях задържал пред компа до ранни зори.

 

 

Всичко, което се вижда в трейлъра, може да се прави в играта. Пълна лудница е.

Link to comment
Share on other sites

Взех си Far Cry Primal и много съжалявам. Въпреки че като механика не се различава от предишните, като атмосфера ми е толкова, толкова скучна. Силно се съмнявам, че ще я завърша.

Link to comment
Share on other sites

От много отдавна го обмислям това, но чакам да стане до 20 лева :)

 

Иначе Far Cry стана като Assassin's Creed - абсолютно нищо ново, като gameplay, само сменят малко фона...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз още съм на Assassin's Creed: Brotherhood. :D :D

Но пък много ми харесва атмосферата в тия игри. Детайлните улици, хората, които се разкарват на ляво и на дясно. Много приятно. Ако в другите игри има повече тайни (като в GTA V) ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

Да де, но от Black Flag насам не знам дали има нещо ново... Опитах Unity, но беше толкова тежка и тромава, толкова... същата, че си казах - край с тази серия. Някой ден ще изиграя и праймъла на другата ubiташка сапунка, но определено има какво да се играе междувременно, та хич и не бързам да я купувам...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Да де, но от Black Flag насам не знам дали има нещо ново... Опитах Unity, но беше толкова тежка и тромава, толкова... същата, че си казах - край с тази серия. Някой ден ще изиграя и праймъла на другата ubiташка сапунка, но определено има какво да се играе междувременно, та хич и не бързам да я купувам...

За мен асасина приключи с третата част. Краят, ако трябва да съм честен, не ми допадна много, но каквото такова. Всичко след това е манджа с грозде (изключвам black flag, но лично според мен тя е доста далече от вселената на AC и трябваше да е отделна игра).

Ако unity ти се е сторила тромава, пробвай syndicate... Syndicate e единствената до момента, която започвам 2 пъти и не мога да изиграя повече от час. Все още ми седи на харда, ще видим докога.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на мнение, че асасинът приключи с трета част, а черният флаг си е съвсем отделна игра. Дажи съм на мнение, че флагът трябва да даде началото на нова поредица.

Link to comment
Share on other sites

Тръгнах да разцъквам Black Desert Online....Ами.. Всичките им добри идеи са откраднати от Archlord.... Но има и някои хитринки, които я правят доста по-различна от останалите игрички от тоя тип - складовете не са ти обединени, а са различни за всеки град, може да се прави трансфер обаче между тях, но при условие, че има свързан маршрут.....Имаш си бачкатори и прочие... Поносима е.

Link to comment
Share on other sites

BDO ми се струва, че е взела всичко, което мразех в Lineage - покъртително гнусната манга графика, пискливите гласченца и прекомерно натруфените анимации. Ръгне с някакво ножче за хляб и се разхвърчат фоерверки все едно е гръмнал АЕЦ...

Link to comment
Share on other sites

Моментът, в който осъзнаеш кой стои зад гласа на Такар от Far Cry Primal :)

Между другото, първоначалното ми разочарование поотмина. Просто ми трябваше малко време да се примиря с идеята, че няма да има снайпери :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Agony изглежда доста добре. Не харесвам Survival Horror, но като цяло идеята ми допада много повече от "Тичай в тая изоставена лудница/изоставена къща/катакомби и се крий от тия".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...