Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Ей, голямо си $%€№%$, мама му стара... Че и старание влагаш да развалиш на човек кефа. Не виждаш ли, че покупката е осъществена? Какво ми пука оттук нататък какво ще ми покажеш? Да си жив и здрав земи си я за 20 лева.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми добре бе, Видене. Явно съм $%€N%$, защото искам да ти помогна. Pre-order-ите могат да бъдат спрени, за твоя информация. Аз не влагам старание да ти разваля кефа. Аз влагам старание да ти спестя пари и да имаш физическо копие, на което да можеш да си мастурбираш, че на дигиталното е трудно. Кажи ми сега кой е лошия...

 

Аз изобщо нямам намерение да си я купувам, за твоя информация само да кажа... FPS на конзолата не играя, а игри за компютъра не купувам.

Link to comment
Share on other sites

Вие както взехте да се точите, все едно това нещо излиза след месец а не след една пълна бременност време. :lol:

 

Все едно не знаеш, че съм луд на тая тема... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз и тройката още не съм изиграл. В момента разцъквам Bordlerlands: The pre Sequel. Общо взето BL2 в ниска гравитация, но пак е забавна.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... Очертават се тежки харчове за машина, дето да е актуална поне следващите пет години....

Link to comment
Share on other sites

И 10 да приготви пак няма да има ефект - просто смяна на всеки 3, примерно. Предвид темповете, които споменаваш, дори 2. 

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам темповете на развитие, за 5 години актуалност, ще трябва да си приготвиш към 4-5000лв.

И аз така ги виждам нещата за да има някакъв смисъл да ъпгрейдвам след това.

Link to comment
Share on other sites

Даже не знам какво е това, но щом е без пари...

 

PAYDAY 2 is now registered to your account on Steam.

To access your new content, simply launch this product from your Library on Steam.

Link to comment
Share on other sites

Хубава е.

Играеш банков обирджия и си плануваш обирите с екип. Може и ко-оп да се играе с други хора.

Заедно да ограбвате банки. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На Е3 доста интересни гирички бяха показани. Metro Exodus, Call of Duty WWII, Detroit Become Human и една която лично на мен ми се струва доста добро попадение и е COOP - A Way out.  

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...