Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бях я пробвал преди година. Не ми допадна изобщо. Прекалено много цъкане по менюта и прекалено малко реална игра. Много време е нужно да се научи всичко и да се свикне. Толкова е дебела работата, че може да си играеш без дори да напуснеш станцията.

 

Не е за мен определено.

Един колега я играе от няколко месеца и е зарибен. Влиза един път на 2-3 дни да си нацъка някакви неща там и излиза.
Сега каза, че лови Noobs, откакто са я пуснали безплатна, та внимавай Видене, с каква защита са системите, по които обикаляш, да не те оставят без кораб както се наслаждаваш на играта. :)

Link to comment
Share on other sites

Нещата наистина са много натоварени, но е интересно и красиво. Което е по-изненадващо почти нищо не съм инсталирал и играя. Стана адски бързо, сега виждам, че все пак има над 4гб в директорията. Интересно как реши, че някой играл няколко месеца не е нууб... Верно аз се явявам тотал нууб, ама и твоя колега не е нещо по-различно... Нямам намерение да се посвещавам на това необятно чудо, защото ще трябва да се превърна в трол. А си имам доста друга работа, както и игри, които и без това ми отнемат много часове. Но определено ще разгледам обстойно EVE, заслужава си. 

Link to comment
Share on other sites

Интересно как реши, че някой играл няколко месеца не е нууб... Верно аз се явявам тотал нууб, ама и твоя колега не е нещо по-различно..

 

Е не е, вярвай ми. :) Членува в корпорации, обикалят разни черни дупки, които ги няма по картите, да търсят ресурси, правят си бази по разни астероиди и луни... А и няколко месеца (по-скоро година), не са изобщо малко. Играта не е чааааак толкова сложна.

 

Аз като цяло не съм фен на игри, които изискват толкова много време. Искам да седна, да играя докато ми е кеф и да стана.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

По принцип не си падам по въпросния жанр, но тези дни си взех The Witcher III Wild Hunt, Complete Edition за $60 пари. Включва май всички DLC-та и прочие щуротии. Играта се оказа изключително зарибяваща още от самото начало и сега не мога да я оставя! :)

Link to comment
Share on other sites

Много скъпи игрите при вас. Аз GOTY edition-a (би трябвало да е същата, защото не съм виждал Complete edition тук) я взех за 60лв. :) Ама играх малко след туториала и не съм я пускал вече. Не че ме ми допадна де. Просто играя предимно Оувъруоч.

Link to comment
Share on other sites

Сбогувай се със 100+ часа от свободното си време! :) Не знам откъде си я взел за 60, във всички официални магазини е 50$. В не-толкова-официалните е значително по-ниска цената.

 

Вчера четох, че CD Projekt Red са спечелили грант на стойност 7 милиона долара за разработване на next-gen gaming experience (мои думи). На фона на бюджета от 80 милиона долара за създаването на Witcher 3 това изглежда като "незначителна" сума, но в случая важното е, че полското правителство въобще е отделило пари (към 24 милиона) за такива цели. Това в България ще се случи, когато цъфнат налъмите и родят пирамидални дини.

Link to comment
Share on other sites

Сбогувай се със 100+ часа от свободното си време! :) Не знам откъде си я взел за 60, във всички официални магазини е 50$. В не-толкова-официалните е значително по-ниска цената..

 

За PS4.

В Amazon.ca е дори 70 CAD.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Да, това са канадски долари, в американски идва $45. Говорим за играта плюс всички експанжъни и DLC-та в един диск.

 

Да де, същата. Game Of The Year Edition в Европа.

Link to comment
Share on other sites

Да де, същата. Game Of The Year Edition в Европа.

Не съм виждал по-ниска цена от тази в официален сайт, щото аз от съмнителни източници не купувам. В Амазон е $48.

Link to comment
Share on other sites

Малко се обърквам. За какво точно спорим? :)
А и какво означава "съмнителни източници"? Или получаваш играта в крайна сметка, или не. Ако има целофан - значи е нова. Няма ментета на игри.

Link to comment
Share on other sites

Сбогувай се със 100+ часа от свободното си време! :)

Не знам дали ще успея да счупя личния си рекорд на Fallout 4, обаче така като гледам със сигурност ще отидат доста повече от 100 часа. Играта е изключително зарибяваща. :)

Link to comment
Share on other sites

А мина ли и през DLC-то, мисире? 

 

 

Аз съм във вихъра на танца с трепането на чудовища и всякакви други гадове в Witcher 3. Баси зарибяващата игра, пипната е невероятно добре откъм геймплей, включително и жестокото озвучаване с артисти с уникални гласове и диалекти, плюс якия хумор на моменти! Да не говорим за нескончаемия и твърде шарен отворен свят - имам чувството, че може да се играе с месеци! Качването на нива и ъпгрейди, както и трупането на мангизи е направено доста логично и интересно, а включените на моменти главоблъсканици не са чак толкова замотани, че да отегчават. Другото интересно е, че играта позволява дори да трепеш чудовища, които са доста над твоето ниво, стига да използваш подходящата тактика и разни чудотворни отвари. Има включени доста и понякога дълги cut scenes, но не мисля, че и те отегчават, защото е добре от време на време да ти отпочиват ръцете след поредното яко трепане на гадна твар и така става едно преливане все едно включваш на ТВ сериал. Изобщо вече не се чудя защо това заглавие спечели приза "Игра на годината". :punk

 

ПП. Забравих и за пикантериите - много секс в тази игра бе, на моменти се чудиш направо да не си го объркал с нещо ХХХ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам конзола, мисирски. А DLC на Волфа не знаех, че има - там съм пират. Сега изчистих за Мафия 3, но нещо не ще да тръгне още. 

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам конзола, мисирски. А DLC на Волфа не знаех, че има - там съм пират. Сега изчисатих за Мафия 3, но нещо не ще да тръгне още.

За такива уникални заглавия си струва човек да си вземе конзола, мисире! Забравих също да спомена и за невероятния саундтрак, изобщо всичко в играта е "top notch", както обича да казва един от оръжейните майстори за мечовете си! :punk

 

https://www.youtube.com/watch?v=owkMp3BhTD0

 

 

ПП. Това за Волфа не беше точно DLC, ами отделна, но доста кратка част, нещо като prequel - Wolfenstein: The Old Blood.

Link to comment
Share on other sites

За кои заглавия си струва да се вземе конзола, за Wolfenstein?!

Мне, говорихме за Witcher 3 Wild Hunt, но мисира ме заблуди, че уж нямало версия за PC, пък сега гледам, че няма такова нещо - играта си я има за PC в пълния си блясък. :)

Link to comment
Share on other sites

Witcher-a на PC изглежда още по-добре.

Годфадъре, ти май не си играл RPG-та до сега като гледам какво те изумява. Пробвай и Мас Ефект след това. Може и Star Wars: Knights Of The Old Republic да пробваш ако не си, още повече, че си и фен на поредицата и вселената.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от няколко дена разцъквам KINGDOM HEARTS HD и съм много доволен (като фен на FF поредицата). Играта е много свежарска и света на Дисни се вписва много добре :)

 

Някой да знае кога се очаква втората вълна на NES Classic Edition, че първта я пропуснах и не ми се хранят прекупвачи?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...