Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Някой по-горе казваше, как след определени процедури могат да се запазят по-дълго време, има ли запознати с това нещо?

 

И още един въпрос. Каната може ли да се татуира по сгъвките?

 

ами тва за запзването маи го пишеше в другата тема за временните татуси , не съм много запознат как точно се наняся къната ама според мене няма начин да се нанесе така както питаш макар че естествено може да греша ;)

 

 

акила , тва е форум не съм на изпит по български :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
Някой по-горе казваше, как след определени процедури могат да се запазят по-дълго време, има ли запознати с това нещо?

 

И още един въпрос. Каната може ли да се татуира по сгъвките?

Може да се запази малко по - дълго. Третирането обаче трябва да се приложи малко след нанасянето. Ако те интересува мога да потърся с какво точно се правеше. Спомням си нещо за палмово масло. Имаше и други неща, но не ги помня в момента.

 

Зависи от сгъвките. Аз веднъж исках на място кадето има доста сгъвки. Казаха ми, че докато изсъхне каната не мога да правя движения на това място. Ако успееш да изкараш известно време без да сгъваш това място ще стане. Колко време ще изкара едва ли някой ще може да ти каже.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Използвах топик сърч-а, но не излезе нищо със "здраве", "хигиена" и "опасност", та ще питам, надявам се, че не се повтарям. Та, как седи работата с хигиената, ползва ли се нова игла за всеки клиент, или се праска с една и съща "след измиване"?

Link to comment
Share on other sites

естественно че се ползва нова игла в абсолютно всяко студио иглата я разпечатват пред тебе , и човека задължително е с ръкавици

 

edit : е разбирасе ако отидеш при божо рискуваш да хванеш доста болести :angry1

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някои по-хигиенични студия по възможност с по-обширен каталог ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм малко дебел и много мързелив и ме мързи да я прочета цялата тема ,обаче тъй като съм голям фукльо и ще си направя устата да ви питам защо не слагате снимки на татуирофките ,мойта е много яка :Р (въпреки че вече съжалявам ,че си я направих)050730043115sm8.jpg

 

A забелязах ,че сте писали и за татуировките с кана - това за мене е адската селяния/цигания.без да убиждам някой.

 

А ако питате за времени татуировки ,във всяко себеуважаващо се студио ще ви се изсмеят и изгонят.А ако са достатъчно голямо чувство за хумор ,може да ви направят и една "времена" татуировка ,която да ви се махне само след около ...ммм... 80 години :? :P :D :evil

Link to comment
Share on other sites

е не не се изразих правилно ,не че съжалявам ,ами едно такова ...дедазнам,по-скоро ми омръзна.А иначе и пак ако ме питат пак ще си я направя.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте някои по-хигиенични студия по възможност с по-обширен каталог ;)

 

тук

жоро матора се казва пича

много яко работи и ако е по негов проект след като ти го направи унищожава шаблона т.е ще имаш уникален татус

Link to comment
Share on other sites

Но се навива трудно сам да рисува татуса.Иначе наистина работи много добре и е веселба

 

тои рисува нощо време

сънува нещо става и го пренася в/у хартия

леко сомнанбул си пада

а и малкия му .................. макар вече да е станал цял мъж

Link to comment
Share on other sites

Хахах,това не го знаех.А хлапето му е симпатяга,аз съм го виждал преди 3 години някъде,сигурно вече е станало бая голямо.Зимата,ако случайно не се намери нещо тъпо,за което да дам пари,отивам да ме дупчи отново

Link to comment
Share on other sites

Хахах,това не го знаех.А хлапето му е симпатяга,аз съм го виждал преди 3 години някъде,сигурно вече е станало бая голямо.Зимата,ако случайно не се намери нещо тъпо,за което да дам пари,отивам да ме дупчи отново

 

я покажи да се порадваме какво имаш

Link to comment
Share on other sites

Ще снимам и ще метна.Малко,но пък в периода,в който го правих имаше връзка с....едно нещо.Сега съм намислил да е нещо по-голямо

Link to comment
Share on other sites

На кръстовището на "Марин Дринов" и "Богомил" е на Божо студиото ,той работи от 20 години най-малко и повярвайте ми е най-добрия в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Aбе, за "най-добрия" не мога да се съглася...

Имаше един от Тракия.. не мога да се сетя обаче как се казва. :unsure:

 

Нейчев,Нейков- нещо от рода беше..

Тоя пич прави ебати яките татуировки. :blink:

Link to comment
Share on other sites

На кръстовището на "Марин Дринов" и "Богомил" е на Божо студиото ,той работи от 20 години най-малко и повярвайте ми е най-добрия в Пловдив.

 

хахах смях... по-голям мърляч от божо едва ли има в целия град , изобщо не може да рисува , татуира адски бавно а и в старото студио беше адската мизерия , предполагам че и в новото е така никога ама никога не бих отишъл при него

 

 

по въпроса ти по-горе , имам доста татуси по-назад в темата дори имаше и линкове може би още стоят :D

 

а за най-добрия преди за мене беше мамбата но след като видях на тату феста миналта година как едно момче от асеновград - кубинеца взема първо място за черно-бял татус и след това дупчи 1 мой съученик с чисто сърце мога да твърда че в момента абсолютно всичките татуисти в града не могат да му стъпят на малкият пръст ;)

 

едит: имам 1 снимка на негова работа по-късно ще я кача

Link to comment
Share on other sites

octopus.JPG

 

Ето това ми грабна много окото. Дали ще има някой в Пловдив, който да може да ми я направи и колко ще ми струва?

 

Някой знае ли някакъв готин сайт да си харесам татус, ама да не е с 5 татуировки вътре и да не е споменаван вече в темата :)

Link to comment
Share on other sites

гарантирам че кубинеца ще я направи и то доста добре а цената ще е около 50-60лв

Къде е студиото на този кубинец и има ли каталози за да си харесам някоя аз сам си наумил някоя но за всеки случай

Link to comment
Share on other sites

ами студиото му е в тях по принцип работи само за познати докато е тука понеже зимата е на пампорово а лятото на сл.бряг но ако кажеш че аз те пращам предполагам че няма да има проблеми , каталози има много но те са както при повечето татуисти еднакви с тези които имат примерно божо/матора/мамбата но пък той си има 2 каталога които си ги е рисувал той просто невероятни на мене от там ми харесаха много работи , гарантирам че и ти ще си избереш при него доброто е че дори и да си харесаш нещо или си си намислил нещо може да ти го нарисува както ти си искаш завършил е педагогика на рисуването (май така се казваше) и рисува страшно добре аз исках викинг да си направа на целия бицепс но не си харесах нищо от готовите каталози и той ми я нарисува за 1 ден просто невероятен и абсолютно неповторим поне ще съм сигурен че само аз имам такава понеже естествено след това къса моделчето

 

а този пич който по-горе каза че матора може да рисува мога само да му се изсмея вярно че е готин ама рисуването му куца кой квото ще да ми говори

 

edit : ето и обещаната творба на кубинеца снимката е кофти снимана с гсм но се разбира че човека може да татуира ;)

http://play.evrocom.net/forum/uploads/1156...7_99_168885.jpg

 

едит2: сандман ако си на ггбит мога да ти прата моята колекция малко по-малко , имам около 13 хиляди моделчета а ако трябва да сме математически точни 13 992 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

а този пич който по-горе каза че матора може да рисува мога само да му се изсмея

 

edit : ето и обещаната творба на кубинеца снимката е кофти снимана с гсм но се разбира че човека може да татуира ;)

http://play.evrocom.net/forum/uploads/1156...7_99_168885.jpg

 

ми ти си много ..... досадно дете

искам, не искам, ама такава, ама онакава, ама при кубинеца ааа не при колумбиеца

направи нещо покажи го и тогава коментираи кои колко може

имай впредвид че в това изкуство има голяма доза субективизъм и не можеш и нямаш право да казваш кои може и кои не може да рисува и дупчи

още повече да ми се смееш

раздупчи се и ти така както на снимката и ела да се обадиш тогава

не вярвам родителите ти да са във възторг

Link to comment
Share on other sites

виж ся първо не съм досадно дете , второ за разлика от някой други щом говоря значи има защо правил съм си 3 татуса при матора работи добре но НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА ХУБАВО рисува горе долу НО НЕ И ХУБАВО , "раздупчил" съм се достатъчно (7 броя ако трябва да съм точен) едва ли имаш толкова татуса колкото аз така че не ми се прави на разбирач напълно наясно съм с изкуството защото за разлика от хората които си прават татусите ей така моите са с някъв умисъл и съм изчел достатъчно литература и съм се интересувал достатъчно а ако според тебе матора може да рисува ДОБРЕ мога да ти се смея и то с пълно уснование , евала разбирач си

а това дали родителите ми са във възторг или не си е моя работа ти си последния човек на който трябва да давам някви обяснения на колко години си направих първия татус наще как реагираха и такива работи тебе ако вашите още не ти дават да се "раздупчиш" си е лично твой проблем при мене такава опция липсва "бате"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...