Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

az li4no se kefq na nqkoi tattoos,oba4e ne bih si napravila.ne moga da priema,4e 6te stoi tam zavinagi,a ako re6a da q mahna,6te e izkliu4itelno bolezneno.edin priqtel si be6e napravil tatos na liubimiq otbor i kaza,4e e reval ot bolka .

i vse pak ne se zari4am,moje nqkoi den da si napravq;)

Link to comment
Share on other sites

Егати! То, че си боли, боли си(и на мен ми идеше да наритам машинката като ме дупчеше от вътрешната страна на пръста, щото там беше :cry заради гадното сухожилие) ама чак пък сълзи... Само по-усърдно си дъвчех дъвката... Направо ме хвърли в размисъл... Той къде си е правил татуса? Щото за едно място се сещам, където може да реве... ама там ако реве май няма да стане татуса... :)

Link to comment
Share on other sites

pri praveneto e reval,a i nqkolko 4asa sled tova.

sega iska  da si napravi tattoo na korema.

 

da ti kaja s profesionalna ma6inka ako sa go dup4ili priqtelq ti ili e nqkav s izvinenie "putio" ili prosto sa go dup4ili s nqkva samodelka togava po-moje da e reval ama dokolkoto znam v momenta v pld nqma studio koeto da ba4ka sas samodelki....taka 4e ..........ili ne6to te parzalq ili e dosta iznejen :devil

 

za mesta ima dosta az znam 10tina 4oveka v plovdiv kadeto pravat tatusi i sa dobri drugite samo se mislat za dobri......kato bojo naprimer....

Link to comment
Share on other sites

Татусите са страхотни :D. Имам си един от 1998 година. Направих я при един мъж в Кършака. Взех решението импулсивно и до ден днешен не съжелявам. Кофтито е, че като ме дупчеше припаднах :bgrin: не от болката, а ми падна нещо кръвното. Добре, че пича беше пекан та ме изкара на вън да изхвърля каквото имах в стомаха си после си легнах той си ме нашари :) Избрах и подходящото място, така че мама да не го види :rolleyes:, защото тя каза така "Може да се нашариш цялата като се омъжиш, ако го направиш преди това излизаш от къщи". Цветна е и представлява тигър с роза отпред :D . Много си я харесвам и обичам. Ще видим кога ще се нашаря пак. И този път ще е на кръста. Много ми харесва как стоят разни орнаменти там :rolleyes:. С две думи, татуровките ме кефят :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам дали звучи глупаво но първо искам да събера мнението на хората преди са си правя татус... за това питам: Добре ли ще е според вас напис на гърба с класически шрифт (от онзи със завъртулките дето е все едно писан на ръка с писалка) и да пише "Believe In Me"

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам дали звучи глупаво но първо искам да събера мнението на хората преди са си правя татус... за това питам: Добре ли ще е според вас напис на гърба с класически шрифт (от онзи със завъртулките дето е все едно писан на ръка с писалка) и да пише "Believe In Me"

Според мен имаш предвид готически шрифт, а мен честно казано няма да ме кефи...

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам дали звучи глупаво но първо искам да събера мнението на хората преди са си правя татус... за това питам: Добре ли ще е според вас напис на гърба с класически шрифт (от онзи със завъртулките дето е все едно писан на ръка с писалка) и да пише "Believe In Me"

 

ako se interesuva6 ot mnenieto na drugite izob6to ne se zaxva6tai tova e ne6to koeto trqbva parvo na tebe da ti xaresva a drugite da se opravqt.....ei za mnogo xora ne razbirat tattoo art-a 6toto si mislat 4e e nqkvo mimoletno uvle4enie i kato sa s tatus sa gazari tctctc...... 6tom te interesuva mnenieto na xorata otiva6 do mariza i ska4a6 ot mosta.....

Link to comment
Share on other sites

Лицето е яко.Къде ще правиш дракона и горе долу имаш ли представа кви кинти ще е.

 

Даа,тънко минаваш,явно си късметлия

Link to comment
Share on other sites

Zlobil открехни ме малко щото съм се надъхал да си направя една емблена на гърба която няма да е много голяма ама ми искат бая кинти за нещо което както казах няма да е голямо Та кажи ми къде да отида в кое студио или при кой човек

Link to comment
Share on other sites

za men matora i mambata sa nai-dobri no se skarax na moreto s mambata i sega xodq samo pri matora zima malko spapi4ko ama ba4ka mnogo dobre.....indianeca mi go e pravil mambata......matora e takav 4ovek 4e kato te vidi 4e si za prav pat gleda da te odere kolkoto moje pove4e no kat useti 4e gi razbira6 rabotite zapo4va da zima savsem normalno pone pri mene be6e taka....

 

edit : ne pravi gre6kata da xodi6 pri bojo,....

Link to comment
Share on other sites

reshil sam da si pravq rakav na GIGER ot lqvata garda shte pocva nqkade do vurha na prustite mi NO me interesuva ima li v plovdiv hudojnici koito sa speclialisti v biomehanikata i glavno gigerskite tatosi ? Kakvi pari e ? s tqhni skici li se raboti ili moje da dam snimka ?

Tatosite na giger po princip imat mnogo detaili i cvetove iskam choveka da e absoluten profesionalist. Vsqkakvo info shte mi doide dobre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...