Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Аз нямам татуировка но искам да попитам.....Може ли да се направи такава ако имаш алергия или някакво кожно заболяване? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
Аз нямам татуировка но искам да попитам.....Може ли да се направи такава ако имаш алергия или някакво кожно заболяване? :blink:

ми по-скоро при използване на разтителни бои и съответна хигиена не би трябвало да имаш проблеми, но мисля че единствения еднозначно верен отговор би могло да ти даде само медицинско лице работещо в тази област.

аз лично имам 18/24 теста за алергия положителни, но чак след като зададе така въпроса са замислих че е можело са гътна преди повече от 13 години :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз, ако някога правя татус, което надали ще се случи, защото не съм запален, но ако все пак се случи това ще са японски/китайски яроглифи от лакатя към китката от върешна страна на ръката или по гръбначния стълб. На това най се кефя. Като по-малък имах мерак за знака на Mortal Combat (дракона) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

то тва с тия йероглифи няма такава цигания , всяка втора утрепка е с такива буквички и то точно на това място което ти спомена , яд ме е както казах по нагоре че си ги направих моите йероглифи навремето ...... то с тях стана по банално отколкото каквото и да е било друго

Link to comment
Share on other sites

то тва с тия йероглифи няма такава цигания , всяка втора утрепка е с такива буквички и то точно на това място което ти спомена , яд ме е както казах по нагоре че си ги направих моите йероглифи навремето ...... то с тях стана по банално отколкото каквото и да е било друго

Това съм го харесал преди много време когато нямаше толкова много хора с такива. Сега наистина се срещат доста често, но това не ми проблем да ме кефят. И както споменах не мисля да си слагам някога просто не ме блазни, но все пак изказах менние.

 

За този "красавец" отгоре нямам думи. По-добре да се гръмне и като изгние ефекта ще е идеален. :lol: Не разбирам този вид татъси и надали ще ги разбера някога. Peace! :)

 

Edit: Post 500! :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

айде някой да ми каже малко повече за татус на джуката. г/д за ква болка става въпрос и т.н. дочух че се махал с времето. вярно ли е това и ако да- мастилото не е ли вредно. ако съм задал някав тъп вапрос съжалявам, но не ги разбирам татусите :)

Link to comment
Share on other sites

един съученик мой имаше там , направи си го в 8ми клас , стоя му до 12 и в момента още му стои така че за махането нямам идея дали се маха ама болката каза че е доста голяма и не би го повторил а и там мястото е доста неудобно и повечето татуировки са страшно грозни , потърси в нета lips tattoo , отвратително е

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Тази зима мисля да си подаря втори татус. Някой може ли

да ми препоръча студио в Пловдив.... или София?!?!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа едно студио на Аксентий Велешки ! Качеството , Хигиена ... всичко е на макс ! А цените са мн по-добри от на другите студиа !!! Пича се занимааа от 85 с тва ... казва се Нео :) Ако искаш .. и не само ти .. пиши ми и ш те заведа !

 

Аз съм си правил при него един дракон .. седи ми на трапеца ! Много добре стана ! Сега идва ред на втория и по-мащабен :lol: :lol: :lol: ! От доста време съм се насочил към Irezumi стила :love :love :love ... ! Японците са бахти феноменалните художници ! Та , ако някой има снимки с Irezumi стил tattoo ... да пише !

Link to comment
Share on other sites

първата не се отваря втората е горе долу добра , лично според мене каквото и да избереш трябва да е черно бяло , виждал съм цветни пеперудки на разни момичета и стои доста грозно циганне ми едно такова

Link to comment
Share on other sites

http://democris.deviantart.com/art/Butterfly-Four-60239991 - ето го първия линк на Снежко.

Тази ми харесва повече като идея, но пък с тия 2-3 цвята.. Не ми допада за точно този тип татуси да са няколко цвята. А и няма как да ти я докарат като ефект точно тази - тука с компютъра са правени разни светлосенки и т.н - т.е доста по-зле ще изглежда на кожата според мен. Слагай втората :)

Link to comment
Share on other sites

светлосенките .. могат да се направят, това да ти е проблема.

по въпроса коя от двете, лично аз не бих си направил никоя :>

1-вата тази цветната ... какво да ти кажа, тези червеничките не се връзват .. ама никак на фона на другите неща,като паяци са ... (лайна).

2-рата (черно-бялата), к'во да ти кажа пак не струва ... то не прилича на пеперуда, някакви овнешки рога има ?!? дявол ще да е това, а ?!?

тук многократно са давани снимки от един сайт bmezine.com. цъкни тук !!! имат цяла секция с 3300 снимки на татуирани пеперудки, разгледай ... е за жалост, достъпа е ограничен. :> хи-хи-хи .. все пак това е друго измерение. потърси си парола за достъп от някой познат или .. де да знам.

татуировката ти ще си я правиш, не аз .. така че не се съобразявай с моето мнение. всеки художник може да ти нарисува пеперуда ...

чао, бъди луда !!!

Link to comment
Share on other sites

1-вата тази цветната ... какво да ти кажа, тези червеничките не се връзват .. ама никак на фона на другите неща,като паяци са ... (лайна).

2-рата (черно-бялата), к'во да ти кажа пак не струва ... то не прилича на пеперуда, някакви овнешки рога има ?!? дявол ще да е това, а ?!?

Аз така или иначе съм решила, че ако ще е първата в никакъв случай няма да е цветна. И аз не си падам по разни цветни циганщини. А за втората.... рога??? ;))) Разсмя ме ;))) Ще мисля още коя да е, така или иначе време има, не съм се разбързала. Пък и трябва да видя коя ще подхожда на сватбената ми рокля ;)))

Link to comment
Share on other sites

Аз така или иначе съм решила, че ако ще е първата в никакъв случай няма да е цветна. И аз не си падам по разни цветни циганщини. А за втората.... рога??? ;))) Разсмя ме ;))) Ще мисля още коя да е, така или иначе време има, не съм се разбързала. Пък и трябва да видя коя ще подхожда на сватбената ми рокля ;)))

хайде .. да не се засягаме за цветовете, а ?!? :Р пък и повечето цигани имат т.нар тушовки.

сега по същество няколко съвета, пък ти ако искаш се вслушвай.

1. Татуировките заздравяват бързо-бавно, това зависи от размера .. от дълбочината на която са те дупчили .. от бойте предполагам .. от "организъмът", незнам колко време имаш .. твоя си работа.

2. Чувал съм за кожи, които не понасят татуировки и татуисти. Защо не си направиш една пробна малка татуировка преди да отидеш на свадбата си с рокля с цял гръб а ?!?

3. Не е лошо да изпробваш и татуиста ..

иии такива ти ми работи драги ми Смехурко :>

успех.

Link to comment
Share on other sites

хайде .. да не се засягаме за цветовете, а ?!? :Р пък и повечето цигани имат т.нар тушовки.

сега по същество няколко съвета, пък ти ако искаш се вслушвай.

1. Татуировките заздравяват бързо-бавно, това зависи от размера .. от дълбочината на която са те дупчили .. от бойте предполагам .. от "организъмът", незнам колко време имаш .. твоя си работа.

2. Чувал съм за кожи, които не понасят татуировки и татуисти. Защо не си направиш една пробна малка татуировка преди да отидеш на свадбата си с рокля с цял гръб а ?!?

3. Не е лошо да изпробваш и татуиста ..

иии такива ти ми работи драги ми Смехурко :>

успех.

1. До юни догодина все ще зарастне, надявам се ;)

2. То хубаво да си направя, ама къде и кво... толкова време се двуомя какво искам, то не бяха ин-янове, то не бяха коткоподобни, звезди, дори Малкия Принц щеше да е... писна ми да се чудя и мая.

3. Как да го пробвам... освен с татуировка. Поразпитвам и разглежда татуси на приятели и... така.

Link to comment
Share on other sites

Снежо втората - на рамото - ще строшиш порцелана!

Ааргх... Снежо последно ми казваше местният пияница на село преди около 22 години.....

Къде на рамото точно, че то е някак си обширна територия.

Link to comment
Share on other sites

1. До юни догодина все ще зарастне, надявам се ;)

2. То хубаво да си направя, ама къде и кво... толкова време се двуомя какво искам, то не бяха ин-янове, то не бяха коткоподобни, звезди, дори Малкия Принц щеше да е... писна ми да се чудя и мая.

3. Как да го пробвам... освен с татуировка. Поразпитвам и разглежда татуси на приятели и... така.

1. имаш време. ама пишеш за гръб ... тези проекти са доста мащабни .. ти ги разбираш

2. избери си някое дискретно място и пробвай .. аз обичам чертички :> .. ти не обичаш ли кръгчета :> ха-ха-ха .. може да си направиш плейбойче това онова ..

3. ами преди свадбата може да го пробваш и по друг начин ... само с гледане(ядене) не става .. иска се и акъл.

 

...

хайде да спрем до тук. мисля, че инфото бе доволно .. темата взе да се разводнява. успех в начинанието .. по-скоро и в двете.

Link to comment
Share on other sites

Ааргх... Снежо последно ми казваше местният пияница на село преди около 22 години.....

Къде на рамото точно, че то е някак си обширна територия.

 

1. Няма как да знам кой, кога и къде как ти е казвал... Получило се е случайно.

 

2. Ето ти още една пеперуда: ButterflyTattooedited.jpg

 

3. За това място говоря: 20051209_fg10.jpg

 

4. Докато рових попаднах и на друго интересно нещо :devil : adeline048fi6.jpg

Link to comment
Share on other sites

4. Докато рових попаднах и на друго интересно нещо :devil : adeline048fi6.jpg

Къде си ровил, батко ми, че нещо ми стана интересно :devil

Link to comment
Share on other sites

Знам ги тия пипилуди аз, знаеш ли колко съм ровила... първата ми хареса, но е прекалено "известна", искам пипилуда, която има по-малък шанс да я видя на нечие друго рамо/дупе/цица. Мерси все пак, хайде стига толкова наистина, че наистина се разводни ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...