Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Аз имам и то не малка на гърба. Ако си направиш нещо, което няма да е преходно (нимфа, сърце прободено :P ) и за което за съжаляваш после давай. Все още има хора, които гледат на татосите като на затворнически пиниз?? Трябва да се довериш на сигурен човек, който ползва трайни и растителни бои!!!!

Link to comment
Share on other sites

.., само където не е сега времето за правене на татуировка.

 

съветвам те да си направиш една малка някъде и да видиш как ще свикнеш с нея. Пък после ако си решил за голяма и все още желанието да се бележиш е останало - давай! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз в 8-ми клас за малко да се реша да помоля мама и татко да ми дадат парички за такова нещо. :) Добре че не го направих...щяха да ме изселят. :D Май ми мина мерака, въпреки,че сега като се замисля...май все още ми с еиска някоя мъничка..някаде,където да не се вижда много много...даже хич :)

 

Баща ми пък има доста татуси по ръчичките и всичкит си ги е правил сам! :tongue Малко са грознички обаче: сърчице, кръстче, ЦСКА ;)

Link to comment
Share on other sites

Spored men ne e hubavo da si slaja6 tatoo predi 24-25 godini za6toto ti kato si sloji6 toq tatos primerno na 16-17 ili 18 godini i nqma6 nikakvi muskuli i po natatuk kato re6i6 da stane6 po zdrav i tatosa si gubi formata i posle sajalqva6 i togava 6te trqbva pak da dava6 pari da ti go mahat!Az ne moga da razbera kva e taq maniq s tiq tatosi samo za gazarilq li gi polzvate?Makar 4e imam dosta priqteli s tatosi :)

Link to comment
Share on other sites

май все още ми с еиска някоя мъничка..някаде,където да не се вижда много много...даже хич :)

там където слънце не огрява :P

 

аз исках да си сложа скоро но го отложих за догодина ;) понеже вече има много слънце и не е хубаво сега да се прави.

инъче съм си харесал да си направя някви йерогливи като за начало.Или като на Бекъм(които вече ги няма) или отзад на гръбначния стълб стои супер яко ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз татуировка имам,а това,че сега не е времето за правене така е по принцип,но не е фатално,доста приятели са си правили татуировка през жегите.А мястото е при Жоро-студиото му е в една уличка зад пожарната.Според мен татуировката не е за гъзария,макар че много хора точно затова си правят.Аз лично не харесвам големи татуировки-разбирайте ръкав,цял гръб или нещо подобно

 

Абе временните татуировки дето ги правят в БГ са супер Shit,няма никъв смисъл от тях,къпеш се 2-3 пъти и става бати бледата и грозна хава

Link to comment
Share on other sites

Цената зависи от адски много неща,но по принцип минимума е 30 кинта,поне така съм забелязал.Иначе цената се формира от размер,сложност,цвят и разни такива.Просто влизаш в някое студио,хващаш каталозите и питаш:)

Link to comment
Share on other sites

:D Ами аз имам tattoo,Tribal е и е на кръста,аз лично много си я харесвам.Правила съм си я при Владо от Локо Плд,ако го знаете,много е добър.

Интересувам се от таттооси и мога да ви кажа,че цените не са много високи,спецялно в Пловдив-от порядъка на 30-60 лева са напълно достатъчни.Естествено както каза велвет цената се определя от сложността и цветовете.Ама е много яко,хора правете си Таттооси!!!

Link to comment
Share on other sites

А още нещо-забравих да питам Велвет-чо, каква ти е татуировката,че ти си ми много интересен и ми е важно да знам :D

Link to comment
Share on other sites

HEKTIK,на корема дракон в tribal stil,които аз си го измислих,защото на оригинала беше много сложно направен и много пари щеше да струва.Качи една снимка на твоята татуировка /ако имаш/,че ми трябва идея

Link to comment
Share on other sites

ШШшшШшШШ.. Татусите са мн яко нещо... :punk :punk Мисля да си права на рамото татус и смятам да е от сорта на Death, Beast .. :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ще е супер, ако си качите снимки на таттоо-тата! Аз много искам да си направя, ама все още не съм се наканил. Харесал съм си емблемата на Static-X, да си я направя на врата. Какво ще кажете:

51394.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нямам снимката на моята,но ще потърся в нет-а някоя подобна да ти покажа.Аз исках тоя пич Владо,дето ми я прави да я мисли спецялно за мен и като видях скица на моята и се влюбих в нея и си я направих. По принцип съм на мнение,че трайбъла е най-як,защото не е преходен и не се влияе от мода и пр.Сега смятам да си правя птицата на Дейв от Дъпеш,но още се чудя къде.Абе ти защо смяташ,че Жоро е най-добър?Ти там ли си я прави твоята??

Link to comment
Share on other sites

Velvet,DAVE това е птицата на Dave Gahan от Depeche,която много ми харесва (пък и заради самия него,де ).Харесва ли ти? Къде по тялото според вас би седяла добре???

Link to comment
Share on other sites

При Жоро я правих,не знам дали е най-добър,но доста добре прави татуировки.А този Владо-къде му е студиото и случайно фамилията му да не е Халачев???Точно тази птица много не ми харесва,имам снимки и на по-добри.Според мен наи-добре ще стои на гърба-някъде към рамената-ляво,дясно няма значение

Link to comment
Share on other sites

Ами пича се казва Владо Пешев,беше преди с много дълга коса,сега е с къса,работи заедно с Профи от Ноу Сенс,ако го знаеш,един с бръсната глава и много татуировки.

Ти можеш ли да качиш снимка на твоя дракон???Много ми е любопитно как изглежда(особено на твоя корем)

Link to comment
Share on other sites

Профи го знам:)мноого добродушен човек,евала.Снимка нямам на моя корем с моята татуировка,но в близките дни може да имам.Иначе ще кача оригинала и скицата с кръга ако я открия

 

Съжалявам,но няма място на фтп-то

Защо "особено на твоя корем"?Да не е тръгнал слух,че коремът ми върви на 1 метър пред мен?:)

Link to comment
Share on other sites

Айде чакам тия дни да имаш пик. :роллеъес:

Колкото до Профи,верно е добродушен,но ако не го познава човек трудно би седнал при него за татус,не мислиш ли?Малко е...как да кажа,не много предразполагащ :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам,що да е непредразполагащ.Нормален си е човекът,сега малко едричък е и може някой да се поуплаши,но не може всички да изглеждат като ангели:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...