Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

момчета .... няколко поправки ще внеса. Онзи се казва Пол Бут и наистина е един от най-големите манияци съществували някога. Казва се татуировка а не татоировка(респективно татус, а не татос).

Искам да кажа, за всички който все още не са започнали, че тази работа боли, че тази работа кърви ... въобще не си мислете, че като отидете на студио онзи ще си рисува върху вас така .. не момчета, иглата влиза на 1-2 мм в кожата и я пори, при това я пори яко :>

UV Glow ме кефят мен .. много ме зарибяват .. харесват ми и белите татуси .. направих си един, но стана голям кенеф .. е поне е бял .. :>

За хората, който не харесват пиерсинг .. ами въпрос на избор е момчета, въпрос на избор. Ти като не искаш, недей носи .. но аз искам и нося. Не ме карайте да се чувствам различен, защото аз не се възприемам така. Както и да е .. след години, ще видите .. как ще стане масово това явление :>

За момчето дето търсеше разни змии, ами на този сайт .. www.bmezine.com си има търсачка .. и може да разгледаш за всичко и то по стилове ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
:confused toq site go znam ot 2 godini i o6te ne sam nameril tarsa4kata kade :blink: a kolkoto do izkazvaneto na bio sam saglasen do nqkade.... tatusa vsa6tnost si e edna rana koqto se palni s boq i kato zarasne si ostava zavinagi kolkoto do bolkata ne bix kazal 4e boli koi znae kolko boli si no ne e bolka za umirane ponosima e sled nqkolko minuti kato ti iztrapne mqstoto po4ti ne se use6ta "draneto na kojata" i nakraq ve4e po4va da boli kato se podue pone pri mene e taka
Link to comment
Share on other sites

виж значи ти си едро момче така като те гледам на снимката, теб може да не те боли .. ама аз съм само кожа и кости :> и доста ме боли. има места където направо полудявам .. ако е близо до кост просто получавам удар .. искам да ви представя един болен човек. Robert Hernandez

bmegl073501.jpg

 

а значи за search .. правя така ... още в началото има search пиша нещо в това поле и отивам в страницата ... после .. ако е намери много неща има едно падащо меню да си избираш, къде да ти търси само .. tribal, mibal .. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Хернандес е луд.Аз сега съм се зарибил да си правя една негова творба, ама де да видим.

Link to comment
Share on other sites

exe tova na snimkata ne sam az :D imam o6te da xlqb da izqm da go stigna toq e az kato kazvam 4e ne me boli nqmam to4no tova predvid boli me no se tarpi primerno ftoriq tatus koito si pravix na garba be6e 1 indianec s mnogo konturi i 3 cvqta 4erno , bqlo i sivo ama sivoto ne mi fa6ta6e na kojata i mi go dup4ixa 2pati i napravo nakraq mi se reve6e.... a ina4e na bmezineto kato dam na search i mi dava nqkva programa search.exe da svalqm i ne mi namira ni6to qvno az barkam ne6to nqma zna4enie de... 6te go otkriq... :D a kolkoto toq robert... az go znam ot dosta vreme pove4eto negovi raboti koito sam vijdal sa nqkvi portreti kato toq . toq me kefi qk e stanal makar 4e ne bix si napravil takova ne6to momi4e na koeto mu kapi krav ot o4ite... prosto ne mi xaresvat toq tip tatusi

 

edit: nqkoi moje li da mi dade nqkvi model4eta na ucyc da vida kak izglejdat minavalo mi e prez glavata da si naprava negoviq lik ama vse se razkolebavam...

 

edit: kvo ozna4ava na BG FAITH ?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

FAITH

n  вяра

 

in good (bad) FAITH (не)искрено

 

have FAITH in вярвам в

 

Иначе по темата за татус - вече даже имам конкретна представа какво ще представлява татуса ми, трябва да доизмисля място и да събера пари разбира се :))

Link to comment
Share on other sites

hm... principno kato spodelix ideqta 4e 6te si prava xan asparux si4ki po4naxa da me pitata dali ne sma nqkav skinar e otgovora e ne prosto mi xaresva kato ideq i kato model samiq tatus. a kolkoto do lika na isus ne misla 4e ako imam takav tatus trqbva zadaljitelno da sam vqrva6t razbiram si go po moi na4in :D

 

edit: kade vidq lika na isus v site-a ?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

predpolagam 4e vseki ima svoq malka kolekciq ot tatusi na pc-to predlagam vseki da ka4i svoite eto TUK naprimer stava dosta lesno eto i malko obqsnenie kak to4no trqbva da napravite sazdavaneto na papka

 

 

*OBQSNENIE*

 

pravete papkite v incoming.... i ne prekalqvaite s ka4vaneto

 

eto tuk sa parvata 4ast ot moqta kolekciq ( ima i kartinki koito ne sa tatusi ne ne sa mnogo a i me marze6e da gi razdelqm )http://play.evrocom.net/dl/incoming/+zlobil/tattoo/

 

a tuk e ftorata 4ast i v dvete papki ima model4eta koito si zaslujavat da se vidqt

http://play.evrocom.net/dl/incoming/+zlobil/tattooo2/

 

nadqvam se 4e vse nqkoi 6te si napravi truda da ka4i pone malka 4ast ot svoite tatuirovki prava tova s cel da si obmenim i obogatim kolekciikite no ako nikoi ne ka4va i a samo teglite na gotovo ot moite 6te gi iztriq o6te dove4era..... :excl:

Link to comment
Share on other sites

дел

Link to comment
Share on other sites

Според вас хората ще си правят ли татуси занапред... Дали тази "мода" ще отмине?

 

И имам едно въпросче: Колко струват боите? Говоря за наистина качествените... И колко са разходите по един татус дето истинската му цена е да кажем 100 лв.

Link to comment
Share on other sites

Според вас хората ще си правят ли татуси занапред... Дали тази "мода" ще отмине?

 

И имам едно въпросче: Колко струват боите? Говоря за наистина качествените... И колко са разходите по един татус дето истинската му цена е да кажем 100 лв.

 

tatusa ne e moda vinagi go e imalo o6te ot nai-drevniq vremena dosega i 6te prodaljava da go ima prosto se usavar6enstva... prez vremeto

 

xubavite boi - rastitelnite moje da sa na cena nad 100 lv pone taka sam 4uval . govorim za savsem malka tubi4ka

a kakvo ima6 predvid pod raznoski ?!?! griji za tatusa li kvo ?

ami ako e tova prosto si kupuva6 - gentamicin , xlornitromicin ili vazelin v zavisimost ot tova v koi sezon si napravil tatusa az li4no si4kite sam si gi mazal s xlornitromicin sa6to su kupuva6 i mar6li i lepenki za 1-2 dena da go prevarzva6 ili folio takova gotvarsko folio prozra4no tva e ne pove4e ot 7-8lv za razxodi

Link to comment
Share on other sites

в началната страница има един линк Add your pics/намира се в горния край на страницата/,след което си избирасх как да им предоставиш снимките.

Трябва да ти пратят,то това им е идеята-за да разгледасх жси4ко,трябва да дадесх твои неща.Разгледай се из сайта и ще видиш как стоят работите.А за най-краен случай-питаш био,той мисля,че е най в час по този въпрос

Link to comment
Share on other sites

в началната страница има един линк Add your pics/намира се в горния край на страницата/,след което си избирасх как да им предоставиш снимките.

 

a sled kato gi pratq 6te mi pratqt li parola i nick za memberstvo

Link to comment
Share on other sites

Правили ли сте си татуировка,какво мислите за татуировките,къде сте си ги правили

Не съм чел цялата тема , но ако ни питаш къде се правят ... еми точно до СКАТЕ СХОП-а има едно нещо като мъзенце и там прават таутуси вчера бях ..... , а пък за тези , които незнаят къде е Скате Схоп-а (не мисля , че има такива , но се пак) тжа е на главната малко по нагоре от Джумаята ..... :punk

Link to comment
Share on other sites

Като не си чел нищо кво се обаждаш?Писна ми да чета глупостите на хора,които от нямане на кво да правят пишат квото им дойде.

Link to comment
Share on other sites

Не съм чел цялата тема , но ако ни питаш къде се правят ... еми точно до СКАТЕ СХОП-а има едно нещо като мъзенце и там прават таутуси вчера бях ..... , а пък за тези , които незнаят къде е Скате Схоп-а (не мисля , че има такива , но се пак) тжа е на главната малко по нагоре от Джумаята .....  :punk

 

i na men tova mqsto go ima spomenato na pone 30-40 posta tva e vaprosniqt joro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Вчера ми направиха първата татуировка и такава еуфория ме е завладяла, че ми иде цялата да се нашаря :bgrin:

Най-забавно беше, когато по едно време този, който я правеше каза: "А, ама то ще вземе да излезе нещо." Аз си погледнах пръста и почнах да се хиля като простак. Оказа се, че не само аз съм си мислела, че нищо няма да се получи и спокойно спрях да умувам какъв пръстен да си търся, за да я прекривам после. :woot

Link to comment
Share on other sites

Скицата не е показвам :P . Шегичка. Ами това, което си бях харесала беше таус за кръст с много орнаменти и чудеса, но нямаше как да се намали толкова много. На скицата бяха направени основните орнаменти, но скицата не беше спазена. В общи линии пича си импровизира, а аз само му подсказвах :)

Виж снимката в профила. Там май се вижда по-добре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мне,не се вижда по-добре,даже е размазано.Къде я прави?Между дургото преди няколко дни видях ново студио-намира се на Данаил Николаев,втората пресечка в дясно.Някой да има идеи за какво става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...