Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

днеска ходих да си запазя час и аз ама не можах да го намеря тоя пич , обиколих 5 пъти с колата и още 2-3 пъти пеша ама нито табела нито студио видях , доколкото разбрах е някъде около 2та секс шопа ама не можах да го намеря , я дай малко повече информация къде точно се намира да отида утре пак

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

zdrasti izgledah mnogo saitove za tatosi i dr namerih i toia forum i vikam da se vklu4a i as v temeta i as sam zapalen na tatoirovki imam edna malka otpredi godini ama si obmislqm nqkvi rakavi :) ima mn otvoreni maistori v plovdiv ama tva na koeto popadnah se s4upih ot smqh shte vi dam link da se pozabavlqvate i vie : http://gvendi.com/bg/home/ taia macka e super zle triabva da se lin4uva publi4no orezelila e tolkova mn hora

Link to comment
Share on other sites

май даже някой по-назад в темата се беше оплакал от нея .

Иначе нищо лично към жените ама аз няма да легна да ме дупчи жена НИКОГА !

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Някой може ли по-точно да ми каже къде се намира студиото на този НЕО, защото го търсих, но нищо не намерих. На Авксентий Велишки ли е или в някоя от пресечките?

Link to comment
Share on other sites

Не е в пресечка, в едно дворче с черна метална ограда между двата секс шопа е, няма табела, слизаш надолу по едни стълбички. Ако не можеш да го намериш питай в някой от секс шоповете, знаят го :)

Link to comment
Share on other sites

Не е в пресечка, в едно дворче с черна метална ограда между двата секс шопа е, няма табела, слизаш надолу по едни стълбички. Ако не можеш да го намериш питай в някой от секс шоповете, знаят го :)

 

Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте,

 

Искам да си направя татус, и в момента съм пред огромна дилема.

 

Бях при Жоро(На тъмно), но поиска прекалено много пари, не ме устройва никак даже..

 

Та.. Говориха ми за Нейчев, че бил много добър.. Поне така дочух..

 

Може ли да ми кажете къде му се намира студиото да говоря с него и да си оговоря час и евентуално да се разберем за цени и т.н.

И как са му боите на него ? Добре ли са ? Предполагам, че не избеляват ?

 

А другото което ми казаха, че ако искам да си правя татус (моят ще е на гърба), да отида при КАЧО, който се намира в София..

 

бихте ли ми казали какво да правя.. Защото вие приятели имате, повече опит от мен в тези неща със сигурност, все пак това ще ми е първи татус(надявам се и последен, не искам да се шаря на този етап), и искам да го направим качествено..

Един път се прави струва си да се инвестира.. Няма начин..

 

Та... Нека чуя вашето мнение? :)

Link to comment
Share on other sites

Пешеходния мост от страната на Хепито ,влизаш в уличката на Office 1 и от там надолу след кафе машината....в ляво ще намериш това което търсиш.Действай докато е по-студено ,че се бели значително по-бързо ....евентуално нали ,ако ще е нещо много голямо и ще го правите на доста сядания.

все пак това ще ми е първи татус(надявам се и последен, не искам да се шаря на този етап)

И аз така виках... айде на крачето.И следва ръкавче с гърдичката..... и плешката трябва да се направи,че инак стои някак празно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...