Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

След като баща ми си направи татус (аз още от преди си имам идея да си правя де,но той ме зариби още повече :devil ) много съм се запалил и аз.Само че работата е там,че според моето виждане татуса трябва да е уникален...най-малкото по мой собствен дизайн.Тъпо ще се почуствам ако се съблека на плажа и видя същия татус,който седи на моя гръб татуиран върху нечии друг :lol: .Таа сега последно съм се насочил към викингска тематика.Незнам-ще го мисля лека полека.На този етап само разглеждам различни татуси и се опитвам да изградя образа си в главата...после ще го обяснявам на татуиста :D

 

Edit:Забравих да добавя,че мястото което съм си харесал е или плешката на гърба или прасеца ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

хХх по викингската тематика - имам няколко мои си модела, дето се колебаех, кой да си направя, мога да гарантирам, че са уникални. Друг е въпросът, дали ще ти харесат ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой знае ли кога бачка студиото на Безистена, че тия дни смятам да планувам едно ходене. Дали бачка в събота?

Link to comment
Share on other sites

След това искаме снимки - задълже! :devil

Ооо определено ще има снимки след като мине зачервяването, за какво да си я правя, ако не си я покажа после :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

toi joro si hodi naposledak kogato si iska eto mu telefona razberete se predvaritelno ina4e te pozdravqvam za izbora toi e edin ot dobrite tatuisti v grada

 

0897307075

Мерси много за инфото ;) Наистина доста хора ми го препоръчаха, дано остана доволна.

Link to comment
Share on other sites

значи темата я чета постоянно зайнтересовах се и гледам има движение ,до сега не съм писал ама сега ще пиша :lol: значи татос имам даже 2, втория го направих миналата седмица ,ще приложа снимки ,брат ми ме зариби направи си един на ръката и 1 на кръста след 2 години и аз реших направих 1 на гърба високо на плешката, тогава се чудех между слънце и дракон и татоиста ми помогна комбинира ги за жалост на 1-вия татос ще дам снимки по нататък, 2-ия от преди седмица се реших ,защото татоиста ми хареса креативен е и работи чисто имам 2 татоси от него и досега нямам проблеми.Историята е мн забавна с първия ми татос подарък беше и колкото и да не вярват хората беше подарък от майка ми , а най-забавната част е че и тя си направи с мен там КЪДЕТО Е МОЯТА ТЯ ИМА ЕДНО КОНЧЕ САМО ЩТРИХИ ОБАЧЕ МНОГО НЕЖНО,НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПО КЪСНО , приятелката ми си направи на глезена едно много хубаво колибри и на него ще пусна снимки по-късно изобщо много съм доволен от този пич, не искам да споря кой е по добър, кой е мърляч и как работи, аз от този съм доволен ако има желаещи ще кажа къде в Пловдив е ,ето и снимка на новата ми придобивка.

това е модела:

TAT.jpg

това е готовия татос:

DSC00742.jpg

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk аз си го харесвам мноого :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

като изключим че пишеш доста неграмотно и така и не каза кой точно ти ги е правил тиа "татоси" всички се прекланяме пред информацията която ни даде

 

 

(покланящо се човече)

Link to comment
Share on other sites

Не съм от онези , който правят реклама ,ако си прочел внимателно неграмотното ми писане, ще разбереш ,че има ли желаещи ще дам кординати ,споровете кой е по-добър татоист не ми са по вкуса.А сърказма ти ако има такъв не ми е много приятен ,темата си я бива дай да не я разваляме :lol:

Link to comment
Share on other sites

значи темата я чета постоянно зайнтересовах се и гледам има движение ,до сега не съм писал ама сега ще пиша :lol: значи татос имам даже 2, втория го направих миналата седмица ,ще приложа снимки ,брат ми ме зариби направи си един на ръката и 1 на кръста след 2 години и аз реших направих 1 на гърба високо на плешката, тогава се чудех между слънце и дракон и татуйста ми помогна комбинира ги за жалост на 1-вия татос ще дам снимки по нататък, 2-ия от преди седмица се реших ,защото татоиста ми хареса креативен е и работи чисто имам 2 татоси от него и досега нямам проблеми.Историята е мн забавна с първия ми татос подарък беше и колкото и да не вярват хората беше подарък от майка ми , а най-забавната част е че и тя си направи с мен там КЪДЕТО Е МОЯТА ТЯ ИМА ЕДНО КОНЧЕ САМО ЩТРИХИ ОБАЧЕ МНОГО НЕЖНО,НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПО КЪСНО , приятелката ми си направи на глезена едно много хубаво кулибри и на него ще пусна снимки по-късно изобщо много съм доволен от този пич, не искам да споря кой е по добър, кой е марляч и как работи, аз от този съм доволен ако има желаещи ще кажа къде в Пловдив е ,ето и снимка на новата ми придобивка.

 

 

като изключим че пишеш доста неграмотно и така и не каза кой точно ти ги е правил тиа "татоси" всички се прекланяме пред информацията която ни даде

(покланящо се човече)

 

 

Не съм от онези , който правят реклама ,ако си прочел внимателно неграмотното ми писане, ще разбереш ,че има ли желаещи ще дам кординати ,споровете кой е по-добър татоист не ми са по вкуса.А сърказма ти ако има такъв не ми е много приятен ,темата си я бива дай да не я разваляме :lol:

 

Тъй като и двамата не сте много грамотни, особено единия, (в зона препинателни знаци няма да влизам, че ще стане страшно) вземете се успокойте и ако имате нещо да си казвате го правете на ЛС.

 

------------------

 

Снежко чакаме снимки :devil

Link to comment
Share on other sites

Тъй като и двамата не сте много грамотни, особено единия, (в зона препинателни знаци няма да влизам, че ще стане страшно) вземете се успокойте и ако имате нещо да си казвате го правете на ЛС.

 

------------------

 

Снежко чакаме снимки :devil

 

 

(poklanq6to se 4ove4e )

Link to comment
Share on other sites

Ок мир да е. Обещаните снимки на старата ми татоировка и тази на крака на приятелката ми:

SNIMKA3.jpg

SNIMKA9.jpg

Съжелявам за качеството от GSM са снимките.

Link to comment
Share on other sites

1 въпрос: защо всички казвате татуси след като думата е татуировки? Или е по същата причина поради която се употребяват думите "френдче" и "гърла"?

Link to comment
Share on other sites

1 въпрос: защо всички казвате татуси след като думата е татуировки? Или е по същата причина поради която се употребяват думите "френдче" и "гърла"?

Поради същата причина,поради която употребяваме и френд :D ...и защото татуировка е много дълга и татус се изговаря по-лесно :P

Link to comment
Share on other sites

da ti kaja 4esno kato 4ovek koito se interesuva ot tatuirovki i takiva raboti i 2te tatuirovki sa napraveni ot ne osobeno dobar tatuist.... kazvam go s nai 4ista savest ...... osobeno drakona sam siguren 4e i az moga da go napravq po dobre

Link to comment
Share on other sites

Въх, като ви слушам почвам да се замислям да качвам ли моята татуировка, сигурно ще я разнищите от критики... макар че честно казано и на мен въпросният дракон не ми харесва, а цветни татуси не ме кефят кой знае колко.

Link to comment
Share on other sites

Въх, като ви слушам почвам да се замислям да качвам ли моята татуировка, сигурно ще я разнищите от критики...

Ааааа. Никакви такива. Обеща снимки. Обещаното си го търсим като наследство - очакваме в най0скоро време снимки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...