Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Да правил съм си дори 5 бр. картинки имам по себеси.Татосите по мен са ми правени от (БАТ ДАНЧО).

С изключение на една която съм си правил сам.

А иначе мисля, че не е лошо човек щом иска да си направи.Но преди това да помисли сериозно каква защото все пак е за цял живот. и си имам собственно мнение,че без една може но с една неможе.

И да си кажа честно наи много ми допадат черно белите.Защото цветните са ми малко като tatto от дъвки. :lol:

При кой Данчо ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
При кой Данчо ?

 

 

Човек. Този Данчо е възрастен господин, преди живееше в Тракия. А сега се премести в кичука.

Ако това ти говори нещо. Друго какво да ти кажа повече, така го и значр повечето хора.

Бат Данчо татото.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая се навих да сваля инфан вю за да изрежа снимката...

Tyка е прясна прясна...

 

Да попитам колега освен крилата има ли някакъв друг замисъл?

Ще се допълва ли, или това е цялата?

Link to comment
Share on other sites

Честно казано на мен пък ми допада много. Иначе мисля за още работи ма не ми се е оформила идеята още.

 

Тъй тъй - че после като те хванат за нещо по-лесно да те разпознават по подобни отличителни белези... или ако някой ти отнесе тиквата да могат да те познаят по крилата :P ... бъзикам се дано не го приеме някой на сериозно, но от татуировка не виждам смисъл аз - дрехите като ти писнат може да ги смениш, татуировка един път дамгосаш ли се после няма махане или поне толкова е доста трудно... и всичко за което служи е да можеш да я показваш а аз не съм особено убеден че искам да имам нещо което не мога да махна.... пък и отличителни белези за пред полицията и други още по-неприятни хора - мне мерси... вземат да ме сбъркат с друг именно по такива отличителни белези и да го отнеса... аааа без мен :)

Link to comment
Share on other sites

да бе ебати логиката , по тая логика като имам 123123 татуса сигурно може някой да ме помисли за еди кой си и да ме гръмне щото и ония имал 12132213 татуса

Link to comment
Share on other sites

да бе ебати логиката , по тая логика като имам 123123 татуса сигурно може някой да ме помисли за еди кой си и да ме гръмне щото и ония имал 12132213 татуса

 

знае ли се :P пък и онзи ако е недоскиф и реши че е каквото трябва и айдеее за 1та бройка те отнесъл пък после иди се жалвай че не си ти който му трябва :P

 

именно щото бях правил някакви програми за полицаите и там си имаха специална графа за татуировки - бройка, кое какво е и т.н. и казваха че често по това си ги разпознават техните клиенти... и ако се окажеш с грешните татуировки първо ще отнесеш боя после може ако успееш да обясниш че не си ти виновния (а там след като са по-скоро сигурни че си ти отколкото че не си работата става дебела)

Link to comment
Share on other sites

знае ли се :P пък и онзи ако е недоскиф и реши че е каквото трябва и айдеее за 1та бройка те отнесъл пък после иди се жалвай че не си ти който му трябва :P

 

именно щото бях правил някакви програми за полицаите и там си имаха специална графа за татуировки - бройка, кое какво е и т.н. и казваха че често по това си ги разпознават техните клиенти... и ако се окажеш с грешните татуировки първо ще отнесеш боя после може ако успееш да обясниш че не си ти виновния (а там след като са по-скоро сигурни че си ти отколкото че не си работата става дебела)

 

Да... мен заради татуса ми викат "Самоанеца", та ако нещо в полицията стане, да не вземат да ме сбъркат със "Самоковеца" сега, а? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да... мен заради татуса ми викат "Самоанеца", та ако нещо в полицията стане, да не вземат да ме сбъркат със "Самоковеца" сега, а? :lol: :lol: :lol:

 

Мани мани ... вземе някой да дойде да ти даде някой и друг леф които му дължи на самоковеца ще е супер обаче :)

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се разпиша в тази тема.

И аз си имам tattoo.Моята обаче е в устата.

За тези които си мислят че се шегувам..уви..истина е :)

Ще постна и снимки тия дни. :punk

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй - че после като те хванат за нещо по-лесно да те разпознават по подобни отличителни белези... или ако някой ти отнесе тиквата да могат да те познаят по крилата :P ... бъзикам се дано не го приеме някой на сериозно, но от татуировка не виждам смисъл аз - дрехите като ти писнат може да ги смениш, татуировка един път дамгосаш ли се после няма махане или поне толкова е доста трудно... и всичко за което служи е да можеш да я показваш а аз не съм особено убеден че искам да имам нещо което не мога да махна.... пък и отличителни белези за пред полицията и други още по-неприятни хора - мне мерси... вземат да ме сбъркат с друг именно по такива отличителни белези и да го отнеса... аааа без мен :)

 

 

Честно казано коледа ти едва ли ще ни разбереш нас някога с това твое закостеняло виждане относно темата. След като сме решили, че ще си правим това е. На нас това ни харесва (Имам предвид хората коити си подаме по tattoo и съответно имаме такова). И също така смятам, че няма риск да ме объркат или да се опитват да ме разпознаят по татоировката. (Понеже има хора като мене фенове на BOTEV pd. които имат еднакви татоси). И смея да твардя,че в полицията по снимка трудно разпознават, пък камоли по тато :D :D :D . Извини ме ако съм те обидил с нещо но така стоят нещата според мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Момчета значи мисля да си правя tattoo искам няколко съвета ако може..значи мисля да го правя между гърба и корема..тва се пада от подмишницата до кръста .. ако някой знае някви готини модели на татуси..мисля си нещо от рода на дракон с някви йероглифи или пък трибал пак с йероглифи ако някой има някви подобни ще сам благодарен ако ми покаже и някъв съвет при кой да си го направа...

Link to comment
Share on other sites

Скалист бряг, една русалка върху камък и няколко чайки - това е идеалният татус за теб! Ще има и йероглифи - Ленче + Пенчо = ВНЛ! Екстра, аз бих си я направил!

Link to comment
Share on other sites

Скалист бряг, една русалка върху камък и няколко чайки - това е идеалният татус за теб! Ще има и йероглифи - Ленче + Пенчо = ВНЛ! Екстра, аз бих си я направил!

може и да е по класическа - "ВНЛ"-то да е задраскано :lol:

Link to comment
Share on other sites

да да... кво ма зарибявате с ленчета менчета аз сериозно ва питам ве

ми извинявай, ма просто мястото което си упоменал звучи несериозно ;)

чудя се как изобщо може да си избрал място и да немаш никва идея какво искаш да сложиш там

Link to comment
Share on other sites

Момчета значи мисля да си правя tattoo искам няколко съвета ако може..значи мисля да го правя между гърба и корема..тва се пада от подмишницата до кръста .. ако някой знае някви готини модели на татуси..мисля си нещо от рода на дракон с някви йероглифи или пък трибал пак с йероглифи ако някой има някви подобни ще сам благодарен ако ми покаже и някъв съвет при кой да си го направа...

 

az imam tam i opredeleno ne ti go preora4vam kato mqsto , bolkata e dooosta po golqma ot koeto i da e drugo mesto , da ne govorim puk ako si haresa6 tatus s pove4ko detaili ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.rankmytattoos.com/f/uploads/tri...62959517436.jpg

Нещо от тоя сорт мисля да си направя.. Heller12a незнам защо мястото ти се струва несериозно а пък и аз имам идея каква ще е татуировката просто искам да е добра защото все пак това е нещо което си остава за винаги и не мисля да се спра на първото нещо което видя..zlobil можеш ли да ми покажеш твоя татус да го видя .. и ако може да ми препоръчате някакво студио да посетя

Link to comment
Share on other sites

v momenta sum v ofisa i nqma kak da go snimam , imam napisani kitaiski ieroglifi , samo deto skoro 6te gi maham , napravix gi predi godini o6te predi vseki vtori da se seti 4e e moderno i v momenta me draznqt taka 4e tva s ieroglifite bix kazal 4e e ve4e istarkano dori grozno no kakto kazah tatus s mnogo detaili tam bolkata e golqma ako pita6 mene izberi si drugo mesto , osobeno ako si po slabi4uk ima6 4uvstvoto 4e ti dup4at rebrata :lol:

Link to comment
Share on other sites

мда по слаб сам и аз затва си мислех как ша ми пробият ребрата майна :) ама пък незнам каде другата да си направа на ръката няма да ми отива...на гърба нещо не ме влече нз

Link to comment
Share on other sites

по принцип не си падам по татуси, ама ей този - като идея, замисъл, изпълнение, просто страшно много ми допадна (гледайки филма) ... но едва ли някога ще се реша да си направя подобен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...