Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

мерси много баце тоя ще е кораба на моя татус след преработката , мерси много

иначе за цената така като гледам в пловдив под 60-70лв няма да ти вземат

Жив и здрав :) Иначе съм му фърлил око на тоя татус с корекции в косата и леко фигурата на грим риипъра тряя да са барне. Ся остава да изчета голяма част от темата и да реша при кой да хода да ма дупчи :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

татуса който реших да си правя и казах за него малко по-нагоре ще представлява нещо такова

кораба който исках ще е ето този

gallery_1517_99_34709.jpg

без главата която е над него , главата на викинг която ще поставим там е ето тази :

gallery_1517_99_56909.jpg

 

лицето ще бъде преработено в малко по-злобно с тук-таме по някой белез предполагам че ще стане добре , за сенките около татуса още се чудя тези ми харесват може и тях да добавя

като стане готов ще го кача да си кажете мнението ;)

Link to comment
Share on other sites

viking2.jpg

 

на мен тази ми харесва-има си и викинг,има си и кораб,кво повече :D

Link to comment
Share on other sites

Майлупсва Овеликс ( ако приемем че това е Астерикс ).

Кой в града може да прави добри животни имам предвид лъв наумил съм нещо : Една опашка на лъв , която да започва на врата тялото на лъва да е на плешката а главата да е на рамото и в устата да е прехапал българсктоо знаме може и надпис на старобългарски "България над всичко " ;) Тъ такова нещо кой може да го направи бая фантазия се иска :)

Link to comment
Share on other sites

Кой в града може да прави добри животни

 

:D :P :tongue ;) :wacko:

 

хехе , вече почнахте да се чудите каква простотия да напишете :D

назад в темата около 10 страници на всяка 1 от тях има поне по 2 мнения и препоръки относно добър татуист :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

слагам няколко снимки на татуси ,които ме разсмяха искрено

 

tatoo-2.jpg

 

tatoo1.jpg

 

perfect-tatoo.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Първо искам да помоля който има информация да сподели отностно адресите на тату студиата из Пловдив. Изчетох цялата тема и не открих точни такива. bgmaps.com линкове също биха били супер.

 

Относно татуировките манталитета в БГ е с около десетилетие назад спрямо US, Канада и Европа (даже и Полша/Чехия/Унгария) тези които тук минават за свръх авангардни там не го вдигат изобщо.... Там нещата всъщност доста са се извратили в насока на "изкуство" наистина има впечатляващи неща, но изкуството съществуващо заради самото себеси си е жив кич.

 

Това което всъщност ме дразни в нашенци е че "са над тези неща" - жалки хорица с високо мнение, не че някой ги пита ама да кажат. Казано с други думи - провинциален манталитет. Жалко е но е факт. Същото явление се наблюдава и в другите опоменати държави, но в чуствително по малка степен.

 

ето малко линкове и от мен:

ratemyink.com доста сносна галерия като количаство има и качествени неща тук-таме

tattoonow.com тук се публикуват основно авторски творби и като цяло нивото е много високо

доста красиви неща за ценители

 

иначе аз харесвам татуировки с котета :devil

francine07.jpg

 

понякога и страшно долнопробни татуировки изглеждат пленителни

angelina_jolie9.jpg

 

стилът си е стил

44e8bb03d98f5.jpg44e8c1fba3ea5.jpg

 

ето и още

449bcb95c4f0b.jpg44c5b1cfd3fc5.jpg44e524dcaa7f1.jpg44fbd99f1619b.jpgbigsarahm14.jpgbigsarahm16.jpg

 

последните две нещо не излизат... изглежда има лимит :confused

предпоследна последна

 

извинявам се ако на някой му идват вповече тези снимки... гледах да подбера по нескандални ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Хора я ми кажете къде в Пловдив мога да си направя татуировка от снимка на целия гръб.Искам да е някои наистина добър които да ми я направи както трябва а не да ми оплеска.Говорим за вечна татуировка която да не се изтрива.Ако някои знае студия моля да дава адреси,телефони и каквто информация има.Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Малеййй тия мацки с тия ръкави и цял гръб...друга тема :D

Аз,както и доста пъти преди мен,препоръчвам

Tattoo & Piercing Studio Mops на Александър Батенберг 26 (демек под Безистенъ на главната)

Отивате,говорите с пича (Жоро се казва),казвате му какво сте намислили и ако имате мостра е добре да му носите,той ви казва колко пара,казва ви ден в който да отидете и тфа е! Айде народе..шарете се :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

STIGA S TEZI BOJO,JORO,VADO VSEKI SAMO ZA TIAH GOVORI,IMA EDIN KOITO AZ LI4NO POLUDIAH OT NEGO KATO MI NAPRAVI TATOSA OTIVAI TE TAM PRI NEGO 4ESNO MNOGO E DOBAR I SI RAZBIRA OT RABOTATA. NA UL.''IVAN KIRJAKOV''20 SRE6TU MEHANOTEHNIKUMA RABOTI GSM-- 0898399991 NIKOLAI SE KAZVA.

Link to comment
Share on other sites

STIGA S TEZI BOJO,JORO,VADO VSEKI SAMO ZA TIAH GOVORI,IMA EDIN KOITO AZ LI4NO POLUDIAH OT NEGO KATO MI NAPRAVI TATOSA OTIVAI TE TAM PRI NEGO 4ESNO MNOGO E DOBAR I SI RAZBIRA OT RABOTATA. NA UL.''IVAN KIRJAKOV''20 SRE6TU MEHANOTEHNIKUMA RABOTI GSM-- 0898399991 NIKOLAI SE KAZVA.

 

точно пък тоя недей ми го хвали , тва е може би един от най-некадърните татуисти в града като видях на 1 приятел кво му е напрвил и за какви пари щях да повърна :angry1

Link to comment
Share on other sites

Otidete da si na pravite TATOSI pri Nikolai v KI4UKA sreshtu mehanotehnikuma,toja pi4 pravi neverojatni totairovki,i ne vzima skapo az si zagubih uma tam kato mi e napravi na men.Moga da vi dam to4nia adras i tel.ulica ''Ivan Kisjakov''20 i gsm-0898399991,njama da sajaljavate samo pri nego 6te hoda ve4e

 

to4no toja pi4 6te go prepora4am za6toto naistina gi pravi jaki tatosite,neznam predi kolko godini si e pravil tvoia priatel no sega e nomer 1 Nikolai

Link to comment
Share on other sites

абе ходи се скрий някъде бе , почти съм сигурен че ти си този пич който ги прави татусите до механотехникума и просто си правиш реклама , ама си толкова некадърен че каквото и да правиш който се е излъгал да дойде до тебе не повтавя грешката си ......

Link to comment
Share on other sites

intrigata79 не знам дали си - "macka a ne maj", то това е и без значение, но използването на CAPS е в разрез с Правилата на Форума. Тъй като съм 100% сигурен, че не си прочела въпросните такива - ще те помоля да го направиш, ако решиш разбира се, че искаш да продължиш да пишеш в нашия Форум.

 

Прочети Правилата на Форума тук, а също така тази тема - тук.

 

zlobil - махам ти последното мнение, не му е мястото тук, а и не виждам защо трябва да се косиш за глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз съм готов с мойта. Тия дни ще пусна пик... :lol: :lol: :lol: (да използваме смайлито активно докато не се е изтъркало)

Link to comment
Share on other sites

Правили ли сте си татуировка,какво мислите за татуировките,къде сте си ги правили

 

 

Да правил съм си дори 5 бр. картинки имам по себеси.Татосите по мен са ми правени от (БАТ ДАНЧО).

С изключение на една която съм си правил сам.

А иначе мисля, че не е лошо човек щом иска да си направи.Но преди това да помисли сериозно каква защото все пак е за цял живот. и си имам собственно мнение,че без една може но с една неможе.

И да си кажа честно наи много ми допадат черно белите.Защото цветните са ми малко като tatto от дъвки. :lol:

Link to comment
Share on other sites

и си имам собственно мнение,че без една може но с една неможе.

И да си кажа честно наи много ми допадат черно белите.Защото цветните са ми малко като tatto от дъвки. :lol:

 

това мнение го има всеки който някога си е правил татус :lol: :lol:

и аз предпочитам черно белите но напоследък съм луднал на тема татуйровки якудза

http://www.tokyographics.com/blog/wp-conte...kusa-tattoo.jpg

 

дори по 1 време сериозно обмислях да си направя 1 ръкав с такива мотиви , добре че този път се замислих преди да го направя и се отказах :lol: :lol:

 

 

едит : новата иконка е по зарибена даже от аватара ми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...