Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

reshil sam da si pravq rakav na GIGER ot lqvata garda shte pocva nqkade do vurha na prustite mi NO me interesuva ima li v plovdiv hudojnici koito sa speclialisti v biomehanikata i glavno gigerskite tatosi ? Kakvi pari e ? s tqhni skici li se raboti ili moje da dam snimka ?

Tatosite na giger po princip imat mnogo detaili i cvetove iskam choveka da e absoluten profesionalist. Vsqkakvo info shte mi doide dobre.

 

tova spored men moje da go napravi matora ili mambata drug v plovdiv neznam dali bi se spravil za pari ne moga da ti kaja trqbva da se govori na mqsto ako iska6 moga da ti dam telefona na matora da mu zvanne6 i da govorite v momenta sam zabutal telefona na mambata ina4e 6tqx i negoviq da ti dam . li4no spored men pri matora 6te stane po-dobre

1.mambata 6te ti zeme pove4e pari

2.pravil sam si cvetni tatusi pri matora i stavat mnogo dobri

3.matora e pravil garba na klipa ot karizma......tova e dostata4en primer dali e dobar ili ne......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Сори за ОФФтопик, обаче не намерих подходяща тема, а да отварям нова.....

Та...трябва ли след пробиване на ухото да се маже с някви мехлеми и тем подобни, въобще да се полагат специални грижи?

Link to comment
Share on other sites

reshil sam da si pravq rakav na GIGER ot lqvata garda shte pocva nqkade do vurha na prustite mi NO me interesuva ima li v plovdiv hudojnici koito sa speclialisti v biomehanikata i glavno gigerskite tatosi ? Kakvi pari e ? s tqhni skici li se raboti ili moje da dam snimka ?

Tatosite na giger po princip imat mnogo detaili i cvetove iskam choveka da e absoluten profesionalist. Vsqkakvo info shte mi doide dobre.

ZGAN,брато,не ги слушай всички тия преди мен,те просто правят реклама на някви свои авери или на хора,които им плащат комисионна :P ;) В Пловдив няма човек,който може да направя ръкав на GIGER.Разбирам доста от тези неща и ти го казвам съвсем отговорно.Ако искаш драсканици и недодялани рисунки по тялото си-това е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

тук

този линк отгоре дава някои яки неща,но предопреждавам,че има разни хави,които не са много приятни за окото.особено в секцията за фотография :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ZGAN,брато,не ги слушай всички тия преди мен,те просто правят реклама на някви свои авери или на хора,които им плащат комисионна  :P  ;) В Пловдив няма човек,който може да направя ръкав на GIGER.Разбирам доста от тези неща и ти го казвам съвсем отговорно.Ако искаш драсканици и недодялани рисунки по тялото си-това е друг въпрос.

 

xaxa osaznai se we.....za kakvo mi e da mu prava reklama.... ?!? 6toto mi bil pla6tal komisionna xaxaxa brav0 inspectore...po4ti pozna samo da te svetna 4e sam siguren 4e ne6tata gi razbiram okolo 100x pove4e ot tebe v tva moje6 da bade6 siguren....kolko tatusa ima6 ? kolko 4oveka si obikolil kolko 4asa si prekaral po studiata ? vijdal li si matora ili joro kak rabotqt ? xorata koito se razkarvat po ulicite v plovdiv i sa xodili pri tezi dvamata koito az kazax imat draskanici i nedodqlani risunki li we ?! mozak....li4no sam bil tam kogato risuvaxa pi4a za klipa ot karizma joro i o6te nqkav pi4 mu pravixa garbva...ili i tva e nedodqlano ? q dai pak nqkvo kompetentno mnenie....ei takiva kato tebe sa nai-golemite drazniteli 4uli nedo4uli , razbira6ti nerazbira6ti ama barzat da pi6at...aide otgovori mi ... kolko mnogo gi razbira6 tezi ne6ta :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

xaxa osaznai se we.....za kakvo mi e da mu prava reklama.... ?!? 6toto mi bil pla6tal komisionna xaxaxa brav0 inspectore...po4ti pozna samo da te svetna 4e sam siguren 4e ne6tata gi razbiram okolo 100x pove4e ot tebe v tva moje6 da bade6 siguren....kolko tatusa ima6 ? kolko 4oveka si obikolil kolko 4asa si prekaral po studiata ? vijdal li si matora ili joro kak rabotqt ? xorata koito se razkarvat po ulicite v plovdiv i sa xodili pri tezi dvamata koito az kazax imat draskanici i nedodqlani risunki li we ?! mozak....li4no sam bil tam kogato risuvaxa pi4a za klipa ot karizma joro i o6te nqkav pi4 mu pravixa garbva...ili i tva e nedodqlano ? q dai pak nqkvo kompetentno mnenie....ei takiva kato tebe sa nai-golemite drazniteli 4uli nedo4uli , razbira6ti nerazbira6ti ama barzat da pi6at...aide otgovori mi ... kolko mnogo gi razbira6 tezi ne6ta  :angry1  :angry1  :angry1

Татуси може да нямам.Поне не и колкото теб,ти определено си номер едно в това отношение и в този форум.НО от татуси разбирам малко повече от теб и то не защото вися по студията,нито защото съм обиколил различните татуисти,а защото се занимавам с рисуване,защото знам как се дупчи чисто и просто ми е ясна самата процедура,тушовете,машинките.Не казвам,че в Пловдив няма човек,който може да ти направи яка татуировка-има.НО няма такъв,който да ти направи нещо по-сложно и изпипано,а мисля,че Giger трябва да е изпипан,нали?Защото видях твоите татуси и мисля,че са готини,но тук говорим за детайла,а не за цялостното изпълнение.НО може и да греша,все пак... B)

Link to comment
Share on other sites

Как реши, че това само ти го знаеш?Защо си мислиш, че zlobil не го знае, при положение, че на него са правени самите процедури?Взимаш се прекалено на сериозно и претендираш, че имаш големи знания, но това, че можеш да рисуваш нищо не доказва!

Пич,много си ми симпатичен и не разбирам защо се заяждаш в момента?!Първо това,че мога да рисувам доказва много,а това,че на злобара са му правили татуси нищо не значи.Не е казано,че за да разбираш трябва да си нашарен.Нали знаеш поговорката,че на обущаря децата ходят боси-можеш да си я интерпретираш както ти е угодно.

;)

П.С.Не пиша офтопик преди поста си,защото макар и не пряко той е по темата.

Link to comment
Share on other sites

offf aman ot filosofi pi4 kolko sam stoql v studiata i sam se interesuval i sam 4el predi da si naprava parviq tatus sam siguren 4e ti si nqma6 i predstava daje ama nali trqbva vav foruma da se pravim na razbira4i... i aide si4ki da pi6em.....visql sam pri matora prosto e itaka 6toto mi be6e interesno da vida kak se pravat tatusite.... tova 4e me e dup4il dosta pati govori 4e 6tom sam sednal da me dup4i na4i sam naqsno kak 6te izglejda rabotata sled tova ne mi otgovori na vaprosa kolko vreme si stoql po studiata , kolko tatusa ima6..... tova me interesuva 6toto ako ne si stoql pone 10-15h. po studiata i nqma6e pone 1 tatus ne vijdam kav razbira4 mojee da si ........

 

 

 

tova da moje6 da risuva6 i tova da razbira6 ot tatusi sa savsem razli4ni ne6ta ne iskam da se zaqjdam s tebe 6toto spora prosto moje da prodalji do utre ama ..... vse pak ne vijdam kvo ob6to ima risuvaneto s praveneto na tatusi kvo ob6to imat tvoite boi s boite za tatusi,,, ? tova 4e ne pi6a za boi i ma6inki nezna4i 4e ne sam se interesuval i ot ma6inki i ot boi....imam mnogo dobra predstava kak stoi vaprosa s procesa na risuvane...moga da ti go opi6a dosta detailno tova 4e si primerno dobar xodojnik ne vijdam kak te pravi po-razbira4 ot men na tema tatusi . az ne tvarda 4e znam vsi4ko ama imam dosta tatusi... koeto malko ili mnogo me pravi naqsno s ne6tata.... ako ne sam prav se izvinqvam tva si e moq gledna to4ka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Решил съм да си правя татус на ръката...ще представлява емблемата на Ботев Пловдив ама вместо райетата където е топката искам на черен фон да е жълтото куче където го има на повечето плакати и татуси(впрочем ква "марка" е тва куче булдог ли е?)и горе над кучето да си пише стандартното Ботев Пловдив 1912 ама тоя дет ще го прай ако не ме разбере какво точно искам и да направи нещо друго...не искам да се прецаквам щот връщането назад е трудно...та някой ако може да ми помогне и направи с някъв workshop това дето описах ще съм му благодарен...ако нямате време поне ми кажете една програма и ми обяснете подробно какво точно да правя....Благодаря предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

pri matora sam vijdal podoben model . ku4eto se vodi buldog...

spored men tatusite na otbori sa tapo ne6to .... ti si znae6 de ama spored men po-tapi tatusi ot tva nqma

 

 

Не съм на вътре в нещата "матора" е?Ми в момента единственото нещо което ме радва е Ботев Пловдив отбора ме крепи от както се помня и не мисля че това да покажа на всички че любимия ми отбор е и ще бъде е именно Ботев Пловдив е лоша идея или "тъпо нещо" както се изразяваш...някои хора си правят насекоми други си правят някви заваркулки аз пък искам на отбор....няма да съм първия нито последния пък и имам цяло тяло за обезобразяване :bgrin:

 

 

искам просто снимката да я имам на пц-то да я снимам и да му я покажа на тоя...

Link to comment
Share on other sites

Решил съм да си правя татус на ръката...ще представлява емблемата на Ботев Пловдив ама вместо райетата където е топката искам на черен фон да е жълтото куче където го има на повечето плакати и татуси(впрочем ква "марка" е тва куче булдог ли е?)и горе над кучето да си пише стандартното Ботев Пловдив 1912 ама тоя дет ще го прай ако не ме разбере какво точно искам и да направи нещо друго...не искам да се прецаквам щот връщането назад е трудно...та някой ако може да ми помогне и направи с някъв workshop това дето описах ще съм му благодарен...ако нямате време поне ми кажете една програма и ми обяснете подробно какво точно да правя....Благодаря предварително!!!

Да не би да искаш нещо подобноbrannika.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да не би да искаш нещо подобноbrannika.jpg

 

 

И аз ги разглеждах тези в сайта...ми да нещо подобно е само главата на кучето да е в емблемата на Ботев там дет е топката с райетата фона да е черен а главата жълта и отгоре както обикновенно да си пише Ботев Пловдив 1912 всичко това в емблемата на Ботев...

Link to comment
Share on other sites

Не съм на вътре в нещата "матора" е?Ми в момента единственото нещо което ме радва е Ботев Пловдив отбора ме крепи от както се помня и не мисля че това да покажа на всички че любимия ми отбор е и ще бъде е именно Ботев Пловдив е лоша идея или "тъпо нещо" както се изразяваш...някои хора си правят насекоми други си правят някви заваркулки аз пък искам на отбор....няма да съм първия нито последния пък и имам цяло тяло за обезобразяване  :bgrin:

искам просто снимката да я имам на пц-то да я снимам и да му я покажа на тоя...

 

sq misli6 taka ama se samnqvam da prodaljava6 da misli6 po sa6tiq na4in sled 20 godini primerno.

ina4e za tatusi na botev moje da ide6 pri JORO MAMBATA studioto mu se namira na centara do skate shop-a malko sled kaligula posoka jumaqta ima si tabela tattoo studio MOPS toi e ot botev i e pravil na polovinata ot fenovete tatusite toi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...