Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Имам две татуировки и запланувани още четири + около 40 обеци, за чиято цена не ми се и мисли.

А след няколко месеца мисля да си пробия отново езика, като този път ще се презапася с обеци - ще поръчвам по интернет, ако има заинтересовани, да пращат ПМ, за да се намали цената на доставката. Говорим за цени от порядъка на 1,99$ на брой.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
Имам две татуировки и запланувани още четири + около 40 обеци, за чиято цена не ми се и мисли. 

не се ли изсили с тези цифри???има ли вариант да качиш двете си татуировки да ги видим?

Link to comment
Share on other sites

Ами не, не си ги измислям, от замислените 4 само една ще е с по-големи размери (на прасеца). Колкото до обеците, от тях ще се прави... нещо такова: корсет, но разположението ще е различно.

 

Steve Haworth

Link to comment
Share on other sites

Aми не, няма да е разположен по начините, показани на снимката, но в момента не мога да изнамеря снимано това, което трябва да представлява.

Колкото до татуса на гърба - авторски е ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз по едно време помолих хората,които смятат,че някой си разваля тялото,да не се обаждат.vas90,ти май беше сред тях.Не знам как да ти обясня по възможно най-простия начин-спри да пишеш по тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Ами не, не си ги измислям,  от замислените 4 само една ще е с по-големи размери (на прасеца). Колкото до обеците, от тях ще се прави... нещо такова: корсет, но разположението ще е различно.

A за снимки на моите татуировки, ето две с лошо качество:

на  гърба

на ръката

 

Хайде, малка провокация от мен:

Steve Haworth

 

Ето една провокация и от мен

 

 

CatMan_M_Aitchison.jpg

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма смисъл човек да си прави истинска татуировка, защото каквото и да прави след гова не може да я махне!!! :( :( :(

 

Аз знам къде има студио за татуировки(точно там, където е skateshop - a ) :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз наистина планирам да си направя и ще си направя!!!!!Дракон защото адски много ме кефят такива татуси и 1 моя позната има..и супер много и се редвам и го целувам :P та..сигурно ще е някъде където да не го виждам защото ще ми омръзне най вероятно на гърба някъде..

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма смисъл човек да си прави истинска татуировка, защото каквото и да прави след гова не може да я махне!!! :(  :(  :(

 

Аз знам къде има студио за татуировки(точно там, където е skateshop - a ) :excl:

 

4etox 4etox i nakraq re6ix i az da se obada 6tom nqma smisul kvo izob6to ni orezelqva6 temata nas na kefat istinski tatusi kogato bqx 3 klas me kefexa ot davki sega sam malko po-golqm i znam kvo iskam i kvo ne zatva si zemete mneniqta ti i tvoq priqtel vas90 i se zasilete na nqkade pisna mi da se obajdate nepodgotveni ..... floodete si v drugi temi taq tema e za XORA KOITO SE KEFAT NA TATUSI nikoi ne vi e iskal mnenieto dali va kefat ili ne.... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Я ми кажете, става ли татус върху белег от операция?

Link to comment
Share on other sites

Става ;)

Кожата обикновено е по-твърда на тези места, което я прави по-трудна за работа... Но... Става. Честна пионерска.

 

Дано :smile: . Точно този шев доста съм го третирал с препарати за омекотяване на кожата и разнасяне на гранулите, които се получават след зарастване.

Link to comment
Share on other sites

@juji .. татуса ти кърти .. просто ме уби ...

Имам две татуировки и запланувани още четири + около 40 обеци, за чиято цена не ми се и мисли. 

А след няколко месеца мисля да си пробия отново езика, като този път ще се презапася с обеци - ще поръчвам по интернет, ако има заинтересовани, да пращат ПМ, за да се намали цената на доставката. Говорим за цени от порядъка на 1,99$ на брой.

аз съм навит за сделката .. смятам да си поръчам и един въпрос да не смяташ да си правиш корсет между краката ?!? :Р

Link to comment
Share on other sites

Все повече си мисля да хвана перфоратора. А за непросветените можеш ли да кажеш от какъв метал са?

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Ето я мойта :) velko1.jpg Зимата ще я правя цветна с малък пейзаж в "заден" план ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда и аз с нетърпение чакам зимата! Смятам да повторя тази която имам, може и да я доразвия малко, но все още не съм сигурен как точно. А може и да си направя още една, пак ще е някъв "шаманизъм".

(не знам защо всички дават това определение за татуса ми? :confused )

Link to comment
Share on other sites

m da vi se pofalq napravix si minalata sedmica o6te 1 tatus - drakon na bedroto cveten (tova mi e parvata cvetna tatuirovka) ve4e sa mi 7 broq :D

Честито! Явно си голям манияк - 7 броя.... :punk

Очакваме снимки, стига да не са некви котви, русалки или нещо от рода на "Цеца (сърце) Злобу".. :P :D :lol:

Ама защо се дупчиш лятно време? :confused

Link to comment
Share on other sites

tova be6e o6te predi 10tina dena ama to nali taka se kazva minalata sedmica...:D ina4e snimki bqx ka4il ama v momenta misla 4e nqmam tiq dni kato mi varnat aparat4eto 6te ka4a ina4e az si se gordeq s tatusite nqmat ni6to ob6to s kotvi4ki i rosalki :D ina4e imam 1 na garba za opravqne ama ne moa da izmisla kvo da naprava otgore... :D obe6tavam do 1-2 dena da ka4a snimki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...