Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

... какво иска да постигне с това...да ме забавлява, за да не ми е скучно по време на сканирането ли?

Демонстрира че не е забил. Или поне нишката, която се грижи за анимацията.

 

все едно съм някой пикльо на 10 години... :notify:

Ами защото основно за пикльовци  е правено :)

 

Както и да е...явно нямам угодия. ;) Ангеле, да инсталирам ли останалите приложения на Аваст (cleanup / battery / anti theft / wifi finder / passwords / и още няколко...)?

 

Ти си станал бетер мен бе. Явно е заразна принцесщината :)

 

Password manager-и няма да си слагате преди да направя нашия! Очаква се първа версия да е готова някъде юни-юли.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Демонстрира че не е забил. Или поне нишката, която се грижи за анимацията.

 

Ти си станал бетер мен бе. Явно е заразна принцесщината :)

 

А защо не ми го демонстрира по някакъв по-минималистичен начин? На теб би ли ти хрумнало да караш напълно безсмислено да подскачат разни иконки само защото можеш да го направиш?

 

Ти си виновен! Разнасяш зарази... :P

Link to comment
Share on other sites

А защо не ми го демонстрира по някакъв по-минималистичен начин? На теб би ли ти хрумнало да караш напълно безсмислено да подскачат разни иконки само защото можеш да го направиш?

Принципно трябва да показва някаква по-смислена информация какво прави. Защо тази конкретна програма така са преценили не знам.

 

Вероятно е правена за фенове на големи подскачащи картинки.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е правена за фенове на големи подскачащи картинки.

 

Като за Виден например - той е фен на огромните хилещи се емотикони. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Както и да е...явно нямам угодия или просто мразя излишните шарении. ;) Ангеле, да инсталирам ли и останалите приложения на Аваст (cleanup / battery / anti theft / wifi finder / passwords / и още няколко...)?

... Каза човекът с анимиран аватар.

 

Ами не знам, не съм ги ползвал. Не слагай излишни боклуци. Само анти-тефт-а съм ползвал, но той е най-силен, когато имаш руут и може да се завре в дебрите на Андроид-а и да не може да се трие с фактори ресет. Може да си го сложиш. Той се настройва веднъж и забравяш. Дори иконата изчезва.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Одеве телефона ми се ъпдейна до Cyanogenmod 13.0 върху Android 6.0.1 Marshmallow. Нещо никак не съм впечатлен, дори се дразня на някои изчезнали полезни неща.

Link to comment
Share on other sites

Какво ти липсва?

Аз като съм тествал Nexus на Marshmallow останах с приятно впечатление.

Още съм с първоначални впечатления, но ме дразни факта, че са премахнали бързото въвеждане на ПИН кода за отключване. Вече трябва задължително след 4-те цифри на ПИН кода да натискаш и ОК, което е доста дразнещо и няма никакъв смисъл от гледна точка на сигурността и управлението на риска.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Как да премахна всички отворени приложения с един клик. Нещо не я виждам тая функция в последния андроид. Преди ставаше като натисна квадрата, сега ядец

Link to comment
Share on other sites

Според конкретната софтуерна дистрибуция е. По принцип е на мулти-таскинг-а (квадрата) и трябва да има бутон "clear all" някъде. При мен е най-долу. На други може д е малка иконка в някой от ъглите,а на трети може да трябва да скролнеш до първото приложение в стак-а.

Link to comment
Share on other sites

Като влезеш в мултитаскинга издърпай всички прозорци на приложенията максимално нагоре, при което те ще се свият и ще ти се покаже долу вдясно бутона за затваряне на всички.

Link to comment
Share on other sites

няма дявол, няма нищо. Кръстника ще ме подкрепи, предполагам. Поне е със същия телефон.

 

Като влезеш в мултитаскинга издърпай всички прозорци на приложенията максимално нагоре, при което те ще се свият и ще ти се покаже долу вдясно бутона за затваряне на всички.

.. на трети може да трябва да скролнеш до първото приложение в стак-а.

Да де. Кръсника ти е казал същото. Ей, Стефане. Американизираш се. :)

Link to comment
Share on other sites

Намерих го снощи случайно. Голяма тъпотия е това защото седи скрито. А да си призная не схванах от начало. Не ми е добре последните няколко дни и без това.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На Андроид 5 ми станаха иконите в менюто да се издърпват само надолу, как мога да си ги върна настрани, като страници да ги премятам?

 

Мерси.

Link to comment
Share on other sites

На какъв телефон? Използваш ли допълнителен Launcher или си със стоковия?
Или ти е в настройките на Launcher-а / телефона, или ти е на бутон с опции в самото меню, за което говориш. (App Drawer-a).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой който има поглед едновременно на 5.х и 6.х да сподели как се държат по-слаби и респ. среден клас машини съответно на 5-та и 6-та версия и коя от двете е по-подходяща за по-ниския клас.

Link to comment
Share on other sites

Е, доколкото чувам без да съм пробвал, десятката била изключителна подходяща за слаб хардуер, така че не би трябвало да е чак толкова смотана. :laughing:

Ако и по шестицата са подходили по подобен начин, вероятно слабият хардуер не би трябвало да се оплаква...надявам се най-вече да не гълта повече памет.

Link to comment
Share on other sites

Много зависи от помията вкарана от някои производители. Каквото от двете се избере но да е чист андроид нямма да имаш проблем.

Link to comment
Share on other sites

Някой който има поглед едновременно на 5.х и 6.х да сподели как се държат по-слаби и респ. среден клас машини съответно на 5-та и 6-та версия и коя от двете е по-подходяща за по-ниския клас.

6 та версия не би трябвало да създава проблем на устройство, което върви добре с 5-та. Просто нововъведенията не са толкова сериозни, за да повлияят. Дори както каза г-н Пантелеев, може да усетиш и забързване.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кажете какво да направя, за да ми излизат субтитрите както са на кирилица, щото сега са само маймунки...явно липсва някъде някакъв шрифт и затова питам какво се прави в този случай?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...