Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Хех, 

Смяната на дисплей на s8 e между 600 и 700 кинта (В Мтел-700, по разните сервизчета: 5-600). Честито на бъдещите собственици.

Е то като става на въпрос, смяната на С8 към момента е 1400+ лева. 

 

Все си мисля, че който не желае или не може да плаща такива суми просто трябва да избере друг телефон. Заради това и има такъв богат избор от модели, по нещо за всеки. Което не прави телефона лош. :)

Link to comment
Share on other sites

Хех, 

Смяната на дисплей на s8 e между 600 и 700 кинта (В Мтел-700, по разните сервизчета: 5-600). Честито на бъдещите собственици.

 

Само дето не е тъп Въйфонь и на никой не му се налага да сменя дисплей. 

Link to comment
Share on other sites

Само дето не е тъп Въйфонь и на никой не му се налага да сменя дисплей. 

Не знам. Нито айсифон имам нито цамцунг. Обаче бая калабък вече е изпуснал нежното южнокорейско творение я по плочки я по камънак и си е сменило дисплея в комплект със стъклото.

Не, че ме вълнува особено, но да се знае.

И колко пъти ще ти се наложи да си сменяш дисплея?

Колкото пъти го изпуснеш, предполагам  :P

Link to comment
Share on other sites

 

Колкото пъти го изпуснеш, предполагам  :P

 

За пореден път много грешно предполагаш. Стискай си там китайчето или каквото и да е и не коментирай непонятни тебе работи... 

Link to comment
Share on other sites

За пореден път много грешно предполагаш. Стискай си там китайчето или каквото и да е и не коментирай непонятни тебе работи... 

И защо реши, че имам китайче?!

Заплатата ми е такава, че всеки месец мога да си купувам по два такива корееца, да си плащам сметките, цигарите, Вискито и т.н. и ми дреме на шпека за международното положение.

Предполагам още, че за теб един телефон (говоря за ТА) е крайно неразбираем, защото едва ли имаш нужното инжИнерно образование, за съвременни мобилни телефони да не говорим. Така, че дръж се моля те по-възпитано към хора които не познаваш, както и към непонятни за теб неща не се изказвай неподготвен.

С две думи: не нападай хората само защото си убеден, че си създал света.

Link to comment
Share on other sites

Хех, 

Смяната на дисплей на s8 e между 600 и 700 кинта (В Мтел-700, по разните сервизчета: 5-600). Честито на бъдещите собственици.

 

Смяната на дисплея на всеки телефон е скъпо. Ако си изпуснеш OnePlus-а примерно, как ще го ремонтираш? Трябва да го връщаш и пак ще ти вземат цифра пари.

Link to comment
Share on other sites

Не знам. Нито айсифон имам нито цамцунг. Обаче бая калабък вече е изпуснал нежното южнокорейско творение я по плочки я по камънак и си е сменило дисплея в комплект със стъклото.

Не, че ме вълнува особено, но да се знае.

Колкото пъти го изпуснеш, предполагам  :P

А предложение за телефон който при изпускане гарантирано ще остане със здрави дисплей и стъкло ? :) Изключваме разните Caterpillar и подобните им които са създадени специално с такава цел. :)

Link to comment
Share on other sites

Хех,

Смяната на дисплей на s8 e между 600 и 700 кинта (В Мтел-700, по разните сервизчета: 5-600). Честито на бъдещите собственици.

Ако очакваш да е 20 кинта няма как да стане.В момента смяна на дисплей на S7 е 400лв с оригинален.

Link to comment
Share on other sites

И защо реши, че имам китайче?!

Заплатата ми е такава, че всеки месец мога да си купувам по два такива корееца, да си плащам сметките, цигарите, Вискито и т.н. и ми дреме на шпека за международното положение.

Предполагам още, че за теб един телефон (говоря за ТА) е крайно неразбираем, защото едва ли имаш нужното инжИнерно образование, за съвременни мобилни телефони да не говорим. Така, че дръж се моля те по-възпитано към хора които не познаваш, както и към непонятни за теб неща не се изказвай неподготвен.

С две думи: не нападай хората само защото си убеден, че си създал света.

 

Нищо не съм решил, предполагам просто, но не ме интересува особено. Както не ме интересува и заплатата ти, с която дано не се опитваш да ме впечатлиш, че е смях. 

Относно телефоните, имам достачтъно години Самсунги и да кажем, че може би, евентуално, кажи речи, ги познавам добре от първа ръка. Та тоя дето му е непонятно и се изказва неподготвен си ти, както казах по-горе. Колко Самсунга си имал и колко дисплея си сменил, че да се изрязваш? 

 

И ако обичаш изобщо не се опитвай да ми даваш наклон какво и как да правя. По подобен начин тук си говорим хора, които се познаваме лично от доста години. Еднодневки анонимки не влизат в тоя кръг. 

 

А предложение за телефон който при изпускане гарантирано ще остане със здрави дисплей и стъкло ?  :) Изключваме разните Caterpillar и подобните им които са създадени специално с такава цел.  :)

 

Ясене, няма кой да ти даде 100% гаранция по никакъв начин. Аз имам такива брутални изпускания и падания на моите, че не знам просто как оцеляват. А пред очите ми два въйфона станаха на сол от първо падане и не на ръб. Единият го бутнах съвсем неволно  аз от ръката на леля ми - 6s. Моментално на сол и тотално неизползваем. 

Link to comment
Share on other sites

Ясене, няма кой да ти даде 100% гаранция по никакъв начин. Аз имам такива брутални изпускания и падания на моите, че не знам просто как оцеляват. А пред очите ми два въйфона станаха на сол от първо падане и не на ръб. Единият го бутнах съвсем неволно аз от ръката на леля ми - 6s. Моментално на сол и тотално неизползваем.

Аз и не чаках отговор. Но понеже човека започна с "този много се чупи" , реших да попитам за такива които не се счупват :)) Може и да включи.. :)
Link to comment
Share on other sites

Samsung biaha pusnali(ne znam dali o6te go ima) buy one, get one free. Ako 10tina 4oveka iskat S8 i ako uspeia da gi vzema na kup - moje da po4nem da govorim za pari ;)

 

Displei na S7 edge bez truda i tuka e nad 200 dolara. Na moia ne znam, ne iskam i da razbiram, Izpusnah go dva pati. . Edinia pat s kalaf, edinia pat bez.

 

Imam one plus one i 3t i gi zameniam i dvata za 5cata :)

Link to comment
Share on other sites

Тая промоция за S8 е на T-Mobile, при активиране на устройството на вече съществуваща линия.

 

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/5/22/15675320/samsung-galaxy-s8-buy-one-get-one-free-offer

 

Не съм сигурен дали в САЩ не си заключват телефоните операторите.

 

Аз телефон без гаранция не бих взел, освен ако не дойде на 600-700лв.

Link to comment
Share on other sites

Не е с договор, но трябва да активираш телефона в мрежата им и до 14 дни ти връщали парите. Прочети новината.

 

Е, ти за колко искаш да го продаваш? За 1000лв, при положение, че тук е 1200 с 2 години гаранция? :)

Link to comment
Share on other sites

Не е с договор, но трябва да активираш телефона в мрежата им и до 14 дни ти връщали парите. Прочети новината.

 

Е, ти за колко искаш да го продаваш? За 1000лв, при положение, че тук е 1200 с 2 години гаранция? :)

новината я знам, но знам и човек, който си ги купи и беше нещо от сорта на 450 долара на телефон (след всички такси и хуйни). Трябва да видя дали имаше обвързване, пускане, активиране и каквото щеш. Или той си взе единия за него и другия за продаване. Не помня, не са ми приоритет тия неща.

 

1150 ;)

Link to comment
Share on other sites

Все тая. Промоцията я няма вече.

 

Няма кой да ти го купи за 1150. :)

ебавах се с цената, но дори ceo-то на самсунг да ми подари semi пълен с телефони пак няма ги подарявам по 600 лв. Прекаленото много балъци има.... Особено на тема техника
Link to comment
Share on other sites

ебавах се с цената, но дори ceo-то на самсунг да ми подари semi пълен с телефони пак няма ги подарявам по 600 лв. Прекаленото много балъци има.... Особено на тема техника

 

[Off]

 

Чефо, този специфичен хамерикански лаф май доста хора във форОма няма да го схванат без превод. Та в случая става въпрос за ТИР. :)

 

com-truck5.jpg

 

[/Off]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Малката ми "обърна" екраните на телефона. Основният ми е вдясно, вторият отляво, а средният си е на мястото. Идея как да ги оправя, защото ме побърква. Пипнах го за 3мин. и от няколко дни искам да ги оправя, ама греда...

Link to comment
Share on other sites

Цъкни някъде на празно място на дисплея и си задръж пръста - екраните ще ти се появят в умален размер и тогава ще може да си ги разместиш в произволен ред.

 

П.П. Малката май е по-наясно от тебе. :D

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не. Това пробвах първо. Но излизат само в умален размер. Не мога да ги местя...

 

Рестартирай го. Може да се е бъгнало китайчето :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...