Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аааа...не разбрах, че това всъщност не е "грешка" на rargirov, а негов коментар за несъществуваща грешка. :)

А откъде всъщност го изкопа тоя пост, че го търсих из темите и никъде не го открих?

 

Едит: Освен да е бил в тая тема и някой колега да го е делнал безвъзвратно, преди аз да влезна в темата...

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Едит: Освен да е бил в тая тема и някой колега да го е делнал безвъзвратно, преди аз да влезна в темата...

Точно така, a аз го куот-нах защото според мен да се смееш на някой, който мислиш че е допуснал грешка, а всъщност той да не е, е все едно да се смееш на себе си, защото дефакто ти си в грешка... :D

Link to comment
Share on other sites

blink.gif хахаха да, в грешка бях, мислех, че е с "В", пък то се оказа правилно, без да искам се оказах точно за темата и дори сам се постнахwacko.gif Edited by rargirov
Link to comment
Share on other sites

телефона не, изка да включи....

...по телефона който съм уставил

Освен правописните грешки, тая запетая е*ава мамата на целия смисъл. Беше му зададен въпрос "-Освен спукания дисплей, телефонът има ли други проблеми?", а в отговора не се разбира дали телефонът 'не иска да включи' или...."не...няма други проблеми, но телефонът се опитва (иска) да включи". Просто ми става тъжно в някои моменти от живота около мен...:sick

 

Освен това не мога да си обясня, как все още има хора, които пишат "Копувам еди к'во си", след като така или иначе пишат в раздел с ясно написано име "Купувам". :confused

Link to comment
Share on other sites

копувам нокиа н73 сас счупен дисплеи може и джоистика дане и работи не нее проблем даже и батерията да е даржала 1-2 дена, и на ваншен вид не даржа.но платката да работи цена до 20лв.

 

В българския език "Ъ"-то не е модерно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Заглавие: копувам захранване ATX 220W

 

Трябвами за една дърта барака такаче давам 5лв. защотот тои компа струва 20лв. :)Рятко имам време да сядам на конпа такаче някои ако има оферта нека да ме стрелне на номер: 0896 987 888.

 

:rofl:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ники, знаеш ли кое е най-трагичното - тази обява я прочетох преди няколко часа и изобщо не ми направи впечатление правописа вътре. Вече толкова начесто чета неграмотни писания, пълни с грешки, че започвам да го приемам за нормално...даже понякога се замислям "копувам" ли, аджеба беше правилно или "купувам". :sick

 

П.П. Добре, че разделът е близо и е надписан, та да ме подсеща...:))

Link to comment
Share on other sites

кОпувам някак го преживявам и аз... трябвами слято айде не видял защото писал бързо, коНпа и ряТко обаче преляха чашата.

 

Аз гледам да не се ровя в buy/sell форума много много че сам много сериозно го дават всички ама като отворя http://bulforum.com/last_forum.html да видя кой какво ново и някой път цъкам на съседната тема или ей тъй от любопитство примерно да видя тоя за 220 вата или за волта пита... защото 220вата ми се види много малко...

Link to comment
Share on other sites

Продавам микроскопично бежичнo GSM HandsFree

Нихуя...Както водя разговор с трима руснаци, тва бежично ми дойде малко...много. :lol:

Link to comment
Share on other sites

От форума на Setcom. Става въпрос за възможностите на един мултимедиен плейър.

 

работи с всики кодеци пробвалсамго с DIVX DVD MKV без никакви проблеми вървът плавно без никакви насичания качеството на картината е перфекно и на двете резолюций 720P 1080P sub фаиловете са идиални подлежат на кореци единствено несам го пробвал на MKV с DTS звук дали щте искара през HDMI кабела към LCD но дури дане искара звук има преработващти програми DTS към AC3

 

 

Link to comment
Share on other sites

От форума на Setcom. Става въпрос за възможностите на един мултимедиен плейър.

 

E това не може да е истина ! Все съм виждал неграмотност, ама тук трябва друга дума да се търси. :blink:

Link to comment
Share on other sites

E това не може да е истина ! Все съм виждал неграмотност, ама тук трябва друга дума да се търси. :blink:

Е, ти па ся, има надежда за човека, има и правилно написани думи (вероятно по случайност): "проблеми", "никакви", "плавно", "единствено" (честно за тази се изненадах че е правилна).. и др.

Link to comment
Share on other sites

Нееее...това не е истина! :blink:

 

Днес се загледах в една стара сметка за телефона. Разбирам да го е написал някой от горецитираните или изобщо някой да го е писал в движение - както и да е, но да вкараш за постоянно във фискалната памет на касовите апарати на "Виваком" такава елементарна грешка, която показва пълното незнание, че думата РЕПУБЛИКА се пише с "У" - това минава всякакви представи за неграмотност. В момента в Кърджали хиляди хора всеки месец получават такива касови бележки:

 

 

 

ba5276248383323d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...