Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Мотор или ATV щото разликата е светлинни години,не че и с двете не можеш да си щчупиш главата,но няма значение.

 

писах бързо и не гледах :D Все пак ш и щ са едно до друго ...Случва се все пак уча в Кирил и Методий гимназия :D

 

 

cooool

 

цитирам го, за да остане за вековете... ей за това не е добра идея да се оправдаваш, след като си се наакал... щото съществува реалната опасност само да го размажеш още по-хубаво...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@kanara Чукча писател. Чукча МРАЗИ чете!

 

 

 

Тва тоя ългарския народ са толкоз прости чеее не знам как са оцеляли 1300 години.

 

 

Тоя е абонат.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

К'во е смешното?

 

Едит: Ооооо, загрях, ахахаха xD.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди няколко дни писах на авторите на IPB, да добавят нов начин на форматиране на текст - [ирония]ироничен текст[/ирония]. Няма отговор.

1225172541678.jpg.[roflposters.com].myspace.jpg

Link to comment
Share on other sites

Обява от един друг популярен форум :blink:

 

Продавам Малък питбул, мъжко 200лв

 

родено на 06.08.09 кафяво на цвят с бяло петно на корема и дясната лапа има си паспорт и 1ва въксина намира се в Пловдив за връска с мен на гсм 0888 ............

Link to comment
Share on other sites

ства въпрос за 3 помещения измазани с бяла мазилка (трябва само финно да се мине) и таваните са кнауф с форми (прави без даги)

тавани околу 13кварщдрата

стени околу 90квадрата

куфари околу 40метра

чакам оферти тук или на GSM: 0877797779-mitko

Link to comment
Share on other sites

Не, не мога да се сдържа:

От къде мога да си къпя вриски за кецовете?Не от обикновенните ми Adio или Globe като кецовете.
Вриските може да си ги къпе откъм банята например :lol: :lol: :lol: .
Link to comment
Share on other sites

Този индивид даже пък сам си отговаря на обявите и май вече сключи сделка със себе си:

 

Телефонът е донесен от Англия и работи с българска карта .. в перфектно състояние е .. ползван е 8 месеца и няма следи от употреба!

 

Телефонът върви със зарядно устройство и слушалки!

 

Снимки: http://filipoff.snimka.bg/other/sony-ericsson-k310i.425550

 

Цена: 25лв. .. ако е извън пределите на Пловдив,копувача поема курирските услуги!!!

 

гр.Пловдив

 

тел: 0883370743

 

скайп: vibrator4o3100

 

Колега ... интересувам се !! Знаеш ми номера ! ;)

 

А ето и откъде проличава, че е един и същи човек (обърнете внимание на първия и третия цитат - стила и на двамата е един и същ, номерата им и skype-овете):

 

Nokia 6230

 

Телефонът е ползван година и половина,но работи без грешка! Има следи от употреба но само по панела!

 

С телефона върви: Карта памет - Kingston 1GB Dual-Voltage , RS-MMC с преходник към MMC !

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Телефонът няма зарядно! (изгоря) .. Батерията му държи по 3-4 дена!

 

 

Снимки: http://filipoff.snimka.bg/other/nokia-6230.425556

Цена: 25лв. .. ако е извън пределите на Пловдив,копувача поема курирските услуги!!!

 

гр.Пловдив

 

тел: 0883370743

 

Skype: vibrator4o3100

Линк към обява №1

Линк към обява №2

 

Охоп! Това е мулти.... Репортвай го! Репортни и този пост за доказателство и - 2 потребителя!!!

Няма да се наложи, вече е очеизвадно след като той пусна пак темата за онзи телефон от другия профил

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Званяли са на дядо, той пък се е усетил,

оговорили си среща...

След разговора веднага звъннал в полицията, казал така и така, ако трябва ще иди на мястото да го хванат измамника,

операторката казала ок, ще ви се обадим в 3 часа за подробности, нито за място нито за телефон питала....

 

и до там .... 3та глуха

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ds

 

Эдравейте аэ сум нов тук да ви попитам дали таэи диета става преди тренировка ям 5-6 филйки сус мед след трен 3 и отделно куде вьглехидрати и маэнини и 40 мин преди лягане 2 филйики и вьглехидрати ;) Благодаря предварително ;) B)

 

Явно имаме нов претендент на ринга...... :tongue

Link to comment
Share on other sites

..."ям 5-6 филйки сУс мед" :DD ХАХАХАХАХА :D

 

ред: тоя човек ако говори по същия начин,по който пише... :D ХАХАХАХАХАХ :) няма да забравя това,дето някой беше казал за Й-то. :) Филий,Простотий :D

 

edit2: аз пък пишех "предвиТ", някой ми беше казал че съм непредвиТима :D

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Имам малко проблемче немога да покажа скритите файлове в компютъра ми знам как става това дали може да е от вирус или некаф бъг щото в последно време почна да ми го прави този номер смених няколко Windowsa И пак едно и също след определено време когато дам отметката за показване на скритите файлове давам ок.Когато проверя отново дали отметката е на показване на скритите файлове тя пак е на Do not show hidden files end folders .

Мисля че ме разбрахте в момента съм с WIn Xp Sp3 Profesional :)

Благодаря за изгубеното време :)

п.П

Пунктуацията я съкращавам за да мога да пиша по бързо :D

Ми...., няма много смисъл - щото така пък, хората четат по-бавно......

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже някоя и друга книга която да си взема и да се образувам за разни хардуерни и софтуерни неща свързани с компютъра, така че да понауча нещо и като имам пробелем или трябва да направя нещо по компютъра да го свърша сам?

 

образувателен fail...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...