Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Аел....

Всичките ми учители (дори и тази по Български) пишат по скайп (и почти навсякъде) на шльокавица.

Веднъж стана дума и ги питах защо пишат така, а отговора беше "защото е по-лесно" и с този отговор темата се изчерпи.

Тва с шльокавицата отвратително, но като почнат да ReDuVaT 6lOikAvI BukVi4kI TaKa една голяма една малка става мамата си джаз...

Видах на един лист на едно момиче от съседния клас "чат в час" с друго момиче и си бяха писали на шльокавица.

Хванах се за главата :D

 

Мисля че това е свързано пряко със слушането на чалга и БГрап и изпростяването на народа и факта, че не се чете вече и още много неща :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

марки към рутрера TP-LINK , Linksys защото доставчика ми бачка с тези марки а към ланката по възможност да е савместима с тази марка на рутера !!!

 

предложения на ЛС с приемливи цени ;)

 

За препочитания ако може от Пловдив

 

Темата пък е озаглавена "Търся Wi-FI Компуненти за PC, Рутер и Ланка"

Link to comment
Share on other sites

Запазена е има хентсфри,юесби всичко което има нов телефон и е в гаранция 8 месеца тарся и 130 лева. Телефон за врьска 0889906505

 

бас хващам, че сигурно не знае коя е тая буква пред с във "врьска".

Link to comment
Share on other sites

бас хващам, че сигурно не знае коя е тая буква пред с във "врьска".

 

Виж сега...не ги разбираш тия работи, не виждаш ли, че човекът си има понятие - сложил е буквата точно след "р", значи знае, че е някакъв "ер". Малък или голям не е толкова интересно - важното е, че знае. :P

 

А сега един пост, който не знам как досега не е поместен в темата:

 

здравей те на всички .Незнам за вас но на мен мие доста неприятно като ме Е....Т моля сйдвайте .Добре АМА кой да отчете рейтинга нали все пак на нас простички те орица това ни е олидотворението че и ние допринасяме с нещо за което МНОГО МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРИ ТЕ ДА ОТЧИТАТ РЕАЛНО ТОВА КОЕТО СМЕ СЙДВАЛИ .. ПРИМЕР СЙДВАМ 10GB ОТ ИЗТЕГЛЕНИ 10 ЗНАЧИ КОЕФИЦЕНТ 1 А НЕ 0,3 . НАЛИ ВСЕ ПАК И НИЕ ТРЯБВА ДА ИМАМЕ СТИМОЛ ИЛИ ДА СИ НАПРАВЯ 30 РЕГИСТРАЦЙ ДА ТЕГЛЯ НАРЕД И ГОТОВО КАКВО ТОГАВА АМИ НЯМА ДА ВИ ИМА. А И ОДГОРЕ НА ВСИЧКО НА МЕНЕ МИ ПОКАЗВА КОЕФИЦЕНТ 1.02 И ПОЛУЧАВАМ СЪОБЩЕНИЕ ВИЕ ИМАТЕ КОЕФ. О.90 И НЕСТЕ СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ.ТОВА КАКВО ОЗНАЧАВА ЧЕ НЧКОЙ НЕСИ ГЛЕДА РАБОТА ТА МОМЧЕТА РАБОТЕ ТЕ .

Link to comment
Share on other sites

Виж сега...не ги разбираш тия работи, не виждаш ли, че човекът си има понятие - сложил е буквата точно след "р", значи знае, че е някакъв "ер". Малък или голям не е толкова интересно - важното е, че знае. :P

 

А сега един пост, който не знам как досега не е поместен в темата:

Е.. ! Той, Весо вече му пусна стружката на този.....

Link to comment
Share on other sites

хубаво е че си от 5 години в тоя форум аз сам сигорно от 10 но няма значения който има интерес към нещо лесно може да се свърже с мен и да му дам това което го интересува модератор си и спамиш темите на хората весело изкарване на празника (просто се вклучваш безмислено аз ако имах снимки "реални" щтях да ги постана)(АКО ИСКАШ Я ИЗТРИЙ ТЕМАТА НО НЕ Я СПАПИ)

Link to comment
Share on other sites

Телевизор 21 инча дистанцйоно

 

И още малко от същия пост-обява:

100 волта японски в комплект с трафът

газта е събрана в агрегатът

 

Тотално непознаване на правилата за пълния член - след като има "в", "с", "на", "под" и др. такива...как е възможно да го приемеш за подлог?:confused

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

не мисля 4е е голяма философия да си купи6 нужните матеряли като греди усб изолация кнауф керемиди кабели траби ... си4ко се прави на дървен скелет (както е споменал колегата по горе) и по4ва да се затваря едно по едно така или ина4е ти трява проект които се изготвя от архитект и ти спазва6 ве4е по него...

ако иска6 приготви 50 бона и 6те доидем да дигнем и натеб една БАРАКА

Лейдийс енд дженталмен! Уи хев ъ уинър!

Link to comment
Share on other sites

Из форума на Тойота.

 

Някой запознат ли е от къде може да се намери оргинални "Player"

за Тойота Авенсис?

Има доста модели, но съвместимили са различни "Player" за други модели на Тойота ?

Ако имате инхормация пращяйте всечко възможност.

 

Ако някой знае нещо за "Player" да инхормира човека по всечка възможност моля :)

Link to comment
Share on other sites

Все си мислех, че вече нищо не може да ме изненада...:P

 

продавам компютар за шчитовотсво

 

П.П. По 3 грешки в дума бях виждал, но "4 в 1" ми е сефте. :))

Link to comment
Share on other sites

Ето още един бисер от потребител на замунда.нет.

 

вав играта има вирос не дрпаите моля не дрпаите на мен мисе налойи дами праисталират копитора не нен ен ен неннее
Link to comment
Share on other sites

Много набързо писан към мен е-мейл...

"ЗДрастиЖоро,

 

Нали не си заравли да ми зипратиш цената за тампония печат2 ето ти пак логото."

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Но все пак колко на зор трябва да си, за да не се концентрираш върху едно изречение текст?!

 

_______________

 

 

- Петре, казвай коя жица да срежа, остават само 8 секунди !!!!!

- Ох, ей сега да изпратя един мейл и ще ти кажа...

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Системата е модната от мен има хубав теамплит сички фаилове са наред в нея съм прибавил нужните фаилове за нормална исталация /install/ и sql

Езици: Български,Англиски,Италянски,Турски,

demo->joovili.freends.bg2.info

......

 

Очакваи те скоро и БГ език за eMeeting v7

 

Като гледам поста почвам да се чудя дали този БГ език ще е същия с който сме свикнали или и той ще е моднат :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да обясни на ilinko, че в българския език има гласна "я" и трябва да се ползва, иначе звучиш като пАлен идиот...

 

Продавам mp4-ka 2gb . Много малко употребиавана. Има слот ѕа micro SD карта допалнително.Само слушалките ги ниама. Много е качествена, купувана е от Испаниа.

Цена 35лв. От Пловдив сам. На миасто или с куриер.

Link to comment
Share on other sites

Заглавие на обява "2 в 1":

 

копувам клавиетура

 

...и един цитат от 'форд-форума':

 

Трябва ти психо, а до колкото знам от таксиметрови шофьори психо не се вади а се копува 4.gif .

Една таксиметрова шофьорка не вярвала, ка то са я скъсали 2 пъти на 3тия път купила ботилка ойски,кола и бонбониера и го взела 3.gif

Иначе мой приятел кара без психо близо 10 год.но без осигоровки...мене осигоровките не ме интерсуват аз съм осигорен и без да работя...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Това ако ме питаш мен са обциите от къде можеш да тръгнеш.
Опразованието не е задължение, а обция :lol: Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...