Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

ПРОДАВАМ КИСЕЛО ЗЕЛИ 2.50 КГ (ТВЪРДА ЦЕНА НЯМА ДА СЕ ПАЗАРИМ)

ЗЕЛИТО Е ОТЛИЧНА РЕКОЛТА И Е НАЙ-ДОБРОТО НА ПАЗАРА . РЕЦЕПТАТА Е 3 ТО ПОКОЛЕНИЕ ТАЙНА

OБЯВАТА ВАЖИ САМО ЗА ВАРНА

СНИМКИ

 

ЗелИ fail :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

продавам я че само прашлясва а ми трябват парички с кутия с всичко в кутията слушалки диск зарядно малко е поухлузема ама се пак не е първа младост 80лв е цената Пламен от Пловдив 0887 ......

Последният да затвори вратата :P

Link to comment
Share on other sites

Това си е чиста селения!

 

Ъпсулютну си прав!

Link to comment
Share on other sites

копувачат плашта куриера

 

ас сам момчето което продаяа пирографа може да се догояорим нешто по скаип

 

Забележка: Да си чувал, че в българската азбука има и буквите "ъ", "щ", "з", "й"... ?

:laughing:

 

Юзърът с най-добър правопис asen4ofen4o:

сониериксон к750и за 50 лева работи перфекно но по някои пат губи опхвата за малко пишете на скаипа 4е тун не отгожарям.
продажам хтц тът. гсема е перфектен има ви-фи ка4ен скаип и други програми пи6ете на скаипа ми. мойе и бартер
сас тонколонки слушалки усб кабел карта памет и зарядно за 150 лева мойе и бартер писшете на скаипа
зна4и телефона си работи перфекно но по някои пат показжа 4е е жклу4ено хенстри то и камерата не работи с 4исто нов панел е за пове4е инфо скаипа

 

камерата не работи и покаЗЖА 4Е Е ЖКЛУ4ЕНО ХЕНСТРИ, но това са дреболии, телефона си работи перфекНо :wir

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Убиеца , ти си клиничен случей , гледай си вишшата лига и премиера по телевизията и не се занимавай с Бг футбола, това е решението , като не ти харесва.

Интересното е, че човека е с ник PaTRi0Ta...

 

Впрочем, това случЕЙ е в топ 10 сигурно. Не мога да разбера как може да я бъркат тая дума, честно... :blink:

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

ми вируса го получих от 1 свои абонат под някакав фаил .EXE хем и си знаех, че може да е вирус и по погрешка го отворих, но нищо не стана и след 5 или някаде 10 мин забелязах, че се праща на някои мои абонати самичко и докато разбера какво става и се зачета в форуми и т.н. акаунта ми се отписа автоматично и ми излезна саобщение, че се сменя паролата :angry1 предполагам няма как да си варна акаунта, но поне успях да се здобия с хронологията на стария скъпе и ся абонатите ми са сащите ама ми излизат с ? и не сам ги добавил на новия скъпе :) общо взето това е

 

:wtf:

 

аз предполагам сам изтрил вируса с аваст парво бях и ся сам с нод32 упдеитван и сам го сканирал няма нищо за ся чрез емаил адреса не става просто като ми изписва да си избера от тез акаунти които ги имам с които сам се регвал до ся а тоз които ми е блокиран го няма там ;(

 

:Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Повечето хора които са по заребени да тренират ходят на зала и може би не им прави впечатление каква музика пускат там,но сигорно има и хора кадето са си спретнали нещо домашно сас музика която на тях им харесва.Та вапроста ми какво си пускате да слушате повреме на тренировка за да се надухвате :P

 

2 дълги изречения и само една запетая! (...оставяме правописа настрана...) :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Няма да цитирам кой е, за да не се обиди, а и няма смисъл...само ще кажа, че е от една тема за продажба, която в заглавието си има "...и някой други неща". :P

 

за връска с мен :

ТЕЛ. *******

акумолаторен винтоверт...ако ви се налага да си зглобите 1,2 6кафчета в кащи е идеална...батерията издаржа стотина видии в дарво(3,5х35мм) зарейда се за околу 1ч.

.......

Не разбирам от тези нешта както ти написах и на ПМ

 

...и още един - малко по-грамотен, но пък тотално му липсват главните букви и препинателните знаци:

сенджира е италянски няма нищо общо с туркиш фантастик по джумаята

плътен нее кух нее теникия масивно сребро и тежи яко при интерес доставям до врата

Link to comment
Share on other sites

колкото и пати да си преинсталирам компа слагам какви ли не widowsi и след инсталацията на widowsa не ми дава да си инсталирам антивиросна няма значение коя почти всички сам пробвал и на други копмове след преинсталиране пак същото ми се случва някой може ли да ми да де савет какво да направя че да може да се инсталира антивиросна

 

предлагам, освен пълния член, да се премахне буквата "ъ", както и всички препинателни знаци... само объркват и затормозяват учениците... само стрес и тормоз за горките деца, ама ха а...

Link to comment
Share on other sites

тъи като на никои не му се вярва се го снимах ама почти нищо не се вижда а монитора си е нормален COMPAQ и ми се струва че съм размазал някакво покритие и незнам дали ще има оправяне ама то може ли толкова лесно да се прецаква :angry: както и да е после ше си купя микрофибър и ще видя какво щте стане
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

Продавам :

 

1.Мастилено-струнен принтер canon iP1800.

 

Само не става ясно... дует ли е, квартет ли е?! Каква музика свири?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

чисто нова във пакедче.
да за 30 лв и му няма нипту идеален бес драскотина

 

Даже вече няма и да ги подчертавам...то край няма...

 

Трябвами Хард 60 ГБ ако има някой с оферти да казва мове още днеска да го зема заиси от цена де

 

А ето още малко цитати от един известен форумен фен...той и никът му е такъв: :P

 

трябжа ми усилвател за вкасти примерно да е до 50 лева ако има някои не6то или уредба няква пи6ете ми на скаипа.....

....зна4и телефона си работи перфекно но по някои пат показжа 4е е жклу4ено хенстри то......телефона е 4исто нож сас кутия усб зарядно мойе и братер пи6ете на скаипа...

 

Midex -> 00101.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

!!!ИЗКАЗВАНЕ НА ГОДИНАТА/ВЕКА etc.... !!!

 

 

хах не е лошо филмчето, но не виждам какво толкова му се радвате ..... Следкато го гледах тоя филм бях готов да хвана пурвия нискоколтурен аграр и да го разцепя от бой !!! Гадните и тупи американци , които дори нямат историч .... най-жалката нация в света тругнала да праи филми за Дракола ......... поне да бяха прочели малко история и щяха да знаят че Дракола е БЪЛГАРИН който имал свое имение като малко царство в което заради нехуманизма си спрямо славяни а след това и турци е обявен за ВАНПИР ........... НО НОРМАЛНО ВСЕ ПАК 70% ОТ НАЦИЯТА НИ НЕ ЗНАЕ СОБСТВЕНАТА СИ ИСТОРИЯ И СЕ КРФИ НА ПРОДУКЦИЙ КАТО ТАЗИ ;) ДОСТА ДОЛНО И ЖАЛКО ............. все пак ако изключим тези подробности филмчето не е лошо ;)

 

credits : Zamunda - из коментарите за филма "Дракула" (1992г.)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Е ти пък сега. Човека е патриот. Български не знае ама е патриот. И Дракула е българин даже. Български не знае, историята на собствената си държава не познава, но е патриот, това е важното. И сигурно и баници може да прави :)

Link to comment
Share on other sites

credits : Zamunda - из коментарите за филма "Дракула" (1992г.)

 

А от там ако тръгнем да цитираме трябва поне едно 70% от всички коментари да ги изтипосаме тук. А това което си цитирал даже не е от най-неграмотните писаници там... виждал съм и по-зле

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...