Jump to content
BulForum.com

Честито раждане на Раптора


Recommended Posts

Видене, ако не си смотал нещо датата, та да се изкараш по-млад- аре да ти е честито и да се напиеш хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

Еййй, Видене...и ти порасна без да се усетим...а довчера припкаше като момченце и завърташе по някой шамар на Ванчо, за да не се отпуска много... :bgrin:

Още много успешни и щастливи години ти пожелавам...."да 'илядиш" както се казва...и ако правиш n-тата сбирка тази седмица - свирни и аз да намина, че в последно време се излагам с присъствието. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Честито и от нас Видене.

Бъди жив и здрав и все така приказлив :D .

Пожелаваме ти много добри моменти и много успехи в живота.

Хайде сега със здраве, че някой от нас трябва да ходят на работа.

Link to comment
Share on other sites

Видене, жив и здрав да си, още поне 100 годинки да имаш възможността да ни радваш и да събираш, както до сега. Остаря и помъдря с още 1 годинка. Пожелавам ти една ползотворна година, много късмет и щастие. Тая вечер внимавай с малките ракийки, че после да не правиш, като някои хора в неделя.

 

П.С. Със здраве да си ползвате новата придобивка, въпреки че тя и здравето не вървят заедно :lol:

:beerchug Наздраве, ако пиеш

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден и от мен , всичко най , ама най-хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

Ч.Р.Д.Да си най-вече здрав и все така весел и забавен.Приятно изкарване на празника и да не прекалявате с малките ракийки. :D

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията... Подхвана се и 33-тата (Христовата) по живо по здраво. Тази вечер няма да се празнува, но време има.

 

Благодаря на жената за хубавата торта : СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

Благодаря много на момчетата за хубавия подарък : СНИМКА

 

Още веднъж - благодаря ви :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Тортата ти е чудесна , подарака ти е хубав ... дано от сега все хубави неща да ти се случват и това пожелание забравих да спомена .

п.п. Честит ти празник .

12028107152.gif

Дано тортата е сладка .

12028107153.gif

:)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията... Подхвана се и 33-тата (Христовата) по живо по здраво. Тази вечер няма да се празнува, но време има.

 

Благодаря на жената за хубавата торта : СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

Благодаря много на момчетата за хубавия подарък : СНИМКА

 

Още веднъж - благодаря ви :beerchug

 

Ехееееее... Айде честито и да ми запазиш 1 парче от тортата :)

 

Жив, здрав, прав и корав ти пожелавам и аз!

Link to comment
Share on other sites

Жив и здрав и по-голям инат за да преследваш всичко , което си си наумил докрай . А пък и кой знай може и още един съфорумник да прибави :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...