Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Сигурно ще съм единствена, на която Non Stop не и е харесал, но какво да направя.... поредния филм за самолети, терористи, герой, който има някакъв порок и трагична история в миналото, общо взето нищо ново под слънцето. Филмът е правен като по учебник за масите тийнове, които харесват бозави екшъни. Все едно са хванали който и да е средностатистически филм на тази тема от '90-те и са го "превели" на по-съвременен език. Разочарована съм. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

300-2

 

Това е БОЗАААААААААААААААААА!

Съ сетиш...

Някъде по-напред, мисля, че бях споделил за неимоверното страдание причинено на мозъчните ми клетки от този... филм.

Link to comment
Share on other sites

300: Rise of an Empire

Още не съм го гледал, че му чакам пълният блу-рей диск който трябва да излезе тези дни, но то е ясно че няма да е на нивото на филма от 2006, но поне ще има зрелещни битки и slow motion ефекти общо взето това на мен ми стига за да му се накефя !

 

edit:

w00x

просто в горните два поста го плюеха, аз писах какво очаквам от филма и съм сигурен че ще го получа !

дръпнах днес пълният блу-рей, но ще изчакам да излезе и 3Д версията че ми се гледа на 3Д и ще споделя и аз мнението си !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

300: Rise of an Empire

Още не съм го гледал, че му чакам пълният блу-рей диск който трябва да излезе тези дни, но то е ясно че няма да е на нивото на филма от 2006, но поне ще има зрелещни битки и slow motion ефекти общо взето това на мен ми стига за да му се накефя !

 

Не си го гледал, но не го препоръчваш?

Link to comment
Share on other sites

Winters Tale

Опит за съвременна приказка, пълна с изтъркани метафори и история, която може да разплаче 12-годишно момиченце. Ужасна режисура и каст. 

Link to comment
Share on other sites

300   /part 2/

Гледала съм първия филм, спомням си, че тогава ми бе харесал, обаче втората част бе някакво недоразумение....  :laughing:

Edited by avelina
Link to comment
Share on other sites

300   /part 2/

Гледала съм първия филм, спомням си, че тогава ми бе харесал, обаче втората част бе някакво недоразумение....  :laughing:

 

... и аз споделям това мнение - първия ставаше за зяпане, особено на голям екран, но този е като претоплена гозба.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко гледах поредната Годзила - става за гледане, но го слагам в този раздел, понеже очаквах повече история, повече игра, пък ако щете - и повече 3D. В общи линии скучах през повечето време - малко бяха засилили комикс линията и абсурдните моменти (щом бяха докарали Годзилата почти като прототипа...).

Абе...не си излезнах по средата на прожекцията, но и без да съм чел каквото и да е за тази версия, предварително си знаех, че на финала пак ще убият лошите (то при тия филми изключения няма), а и след като още по средата разбрах, че Годзилата всъщност е добрата, а лошите са ония другите, си знаех, че накрая задължително трябва да я запазят читава, че да не плачат децата след прожекцията. :P  Към края сценаристите се опитаха да ме заблудят като я убиха (временно), ама не успяха и на финала тя тържествено си влезе в океана, като преди това операторите и 3D гурутата тактично скриха от вниманието на зрителя как мина през една огромна колона коли, които си седяха в задръстване. :evil 

Оценка (моя)...примерно - 4 от 10.

Link to comment
Share on other sites

Много добре. А сега сложи спойлер!

Бтв много мои познати ми препоръчаха да не ходя на прожекцията, в крайна сметка ги послушах и сега си чакам blu-ray версията.

Link to comment
Share on other sites

Много добре. А сега сложи спойлер!

 

Съжалявам, не пиша често тук и не прецених... :shy:  ...а и обикновено съм забелязал, че последен гледам новите филми...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Noah

 

... трудно ми е да обясня точно какво не ми харесва, защото почти нищо не ми хареса в него, а имайки в предвид режисьора, актьорите и тематиката, очаквах нещо много много по-голямо - и като идея/замисъл/интерпретация, и като реализация.

 

а, да ... някой в коментарите към филма в imdb го е обобщил много добре - най-стойностните моменти във филма бяха представянето на еволицията на живота/сътворението - нещо, което можеш да намериш без никакви усилия в youtube.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Честно казано на мен пък много ми хареса, гледах го на кино още като излезе. Мислех, че ще е стандартната историйка и не ме влечеше, но успяха да ме изненадат и да го разнообразят по добър начин.
Според мен са искали точно това. Интерпретират стара история, но по нов начин. Показват и животинското в природата на хората. Много силна роля на Ръсел Крол, изнася целия филм на плещите си.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

BLOOD WIDOW

 

Класика в тъпотията... Някой се е постарал на тема грим и евтини ефекти... Вероятно това е била темата на курсовата работа. 

Link to comment
Share on other sites

ANIMAL

 

Безумно тъп! В топ 5 най-тъпи филми за последните 10 години, поне... И Дрю Баримор е продуцент на тая фъшкия. Явно е минала на хероин вече...

Link to comment
Share on other sites

The Expendables 3

 

Предишните части бяха що-годе сполучлива комбинация от екшън, стари муцуни и пичовски лафове. Тройката в идеалния случай едва влиза в категория "meh".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...