Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Magic Magic - дори не знам защо тръгнах да го гледам. Имах някакви тайни надежди да е стабилна психария или трилър, или нещо ала сай-фай... А то се оказа един к*р! Изключително малоумен филм.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък останах разочарован от Now You  See Me. Имах високи очаквания, впоследствие завишени още повече от позитивните коментари в другата тема. В крайна сметка филмът ми се стори скучен, предсказуем и някакси....евтин. Нещо като циганин, който те приканва да играеш "тука има, тука нема". 

Link to comment
Share on other sites

amanda-seyfried-katherine-heigl-big-wedd

 

Има успешни романтични комедии и има филми като този, в който са заложили на големи имена, а историята е клиширана и зле разказана. Персонажите са претоварени, взаимоотношенията - неправдоподобни. Въобще - взели са всички възможни набедени за "смешни" елементи и са ги аранжирали напълно безвкусно. 

 Абсолютно, snejko!!!  Жалко, при такъв актьорски състав да се сътвори такова...недоразумение!!!

Link to comment
Share on other sites

l_2103267_1f2b835a.jpg

 

Perfect Mothers

 

Мнооого побъркан филм. Тия двете такива ги забъркаха, че ми идеше да повърна. Истински наръчник за всяка майка "Как да прецакаш живота на всички около теб".

Link to comment
Share on other sites

l_2103267_1f2b835a.jpg

 

Perfect Mothers

 

Мнооого побъркан филм. Тия двете такива ги забъркаха, че ми идеше да повърна. Истински наръчник за всяка майка "Как да прецакаш живота на всички около теб".

Точно снощи го гледахме. И на мен ми се доповръща...

Link to comment
Share on other sites

Elysium

 

Не е тъп, но е ужасно изтъркан и предсказуем.

 

 

 

R.I.P.D.

 

Този вече е прилично тъп. Не знам дали приликите с Men in Black са като отдаване на почит или признак за липса на оригинална кост в тялото на сценариста. Не си губете времето.

Link to comment
Share on other sites

R.I.P.D.

 

Този вече е прилично тъп. Не знам дали приликите с Men in Black са като отдаване на почит или признак за липса на оригинална кост в тялото на сценариста. Не си губете времето.

Гледах го поради липса на друго. Не беше чак толкова зле. Става да позяпаш нещо неангажиращо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

World War Z - не си губете времето ако не сте го гледали, определено най-тъпия от всички зомби филми правени до сега.

Star Trek: Into Darkness - отврат, по-слаб дори от Прометей. Срамота.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

2001: A Space Odyssey

 

Генералният ми извод за този филм е, че хората, които са го харесали, са взели тройна доза от наркотиците, които Кубрик е смъркал, когато го е снимал. Това е като онези абсурдни картини, които се продават за милиони долари по търгове. Изкуство - иди го разбери.

 

Най-болезнената загуба на време в живота ми.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2001: A Space Odyssey

 

Генералният ми извод за този филм е, че хората, които са го харесали, са взели тройна доза от наркотиците, които Кубрик е смъркал, когато го е снимал. Това е като онези абсурдни картини, които се продават за милиони долари по търгове. Изкуство - иди го разбери.

 

Най-болезнената загуба на време в живота ми.

 

Младеж, нещо неподготввен ми се струваш... Специално след тоя коментар изгледах филма и мога да кажа, че си е класика. Поради доста причини. Например като се почне да се мисли по въпроса, редно да се изхожда от това, че филмът е от ..1968г. И нататък нещата си идват на мястото. Обаче за да осъзнаеш какво имам предвид трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да гледаш 2010 THE YEAR WE MAKE CONTACT, една още по-велика класика. Тогава цялото нещо ще ти се изясни. 

 

PACIFIC RIM

 

Невероятна боза! Колкото и добре да са направили 3D-то, с този малоумен сценарий си е просто една изключителна 3D боза.

 

Абе не чак толкова фатално... Става за блеене и спане...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

sinister-movie-poster.jpeg

 

Малко глупавичък... Сериозно, в хорърите никой ли никога не се сеща да светне лампите и да се обади на полицията. Или примерно да прати семейството си някъде другаде за няколко дни.... 

Link to comment
Share on other sites

The Counsellor -> http://www.imdb.com/title/tt2193215/?ref_=nv_sr_1

 

MV5BMTc3ODk0MTY0N15BMl5BanBnXkFtZTgwOTU2

 

 

Ридли Скот... актьорския състав е виден по-горе и е повече от изключителен... НО филмът никога не бих го гледал, ако знаех що за грозни работи ще покаже чичо Ридли.

 

Убеден съм, че ще има хора, които ще го харесат много, но за мен е за тази тема с идеята да предупредя всички, като мен, които очакваха някакъв здрав и завързан политически якшън със силен актьорски състав. Нито има екшън, нито е здрав, нито има нещо политическо, нито има нещо интригуващо /изключвам горещите сцени/, филмът е силен, да, но е ДРАМА до мозъка на костите си, което веднага го вади от категорията филми, които ме интересуват.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Paranoia

 

С оглед на актьорския състав очаквах добър трилър, но се оказа скучен и изпълнен с клишета.

 

 

 

Mama

 

Като си говорим за клишета - аман от "страшни" филми с малки деца. 

Link to comment
Share on other sites

Prisoners

 

На някои хора сигурно ще им хареса. Защо аз се набутах да гледам трилър - не знам. Сигурно заради Хю Джакман, но аз като гледам филм искам да е нещо разтоварващо, а този филм определено ми повлия по съвсем различен начин. Чувствайте се предупредени

Link to comment
Share on other sites

Ти пък все едно да седнеш да гледаш The Last Stand http://www.imdb.com/title/tt1549920/?ref_=tt_rec_tti

Дедо, филмът е УНИКАЛНО малоумен и дори присъствието на Юлия Снигир не може да го направи годен за гледане. Всъщност, единственото, което си заслужава е само артуърк плаката на филма, който излиза в XBMC:

 

 

A-Good-Day-to-Die-Hard-Yuliya-Snigir.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

BREAKOUT

 

Изпаднах в потрес от това малоумие... Такава тъпотия скоро не бях виждал... Брендън Фрейзър трябва да му се забрани със закон да се ОПИТВА да играе подобни роли... Сталоун ще се справи по-добре в опера сигурно от тоя бездарник в подобен филм... Пълна трагедия - музикална, сценарична, актьорска... Тотал резил.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...