Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jYAJBGKsK93l.jpg

 

Out of the furnace

 

много силно актьорско присъствие, но очаквах повече от филма. градацията в повествованието, особено когато става въпрос за отмъщение, е някак си вяла.

Link to comment
Share on other sites

BULLET

 

Този филм, макар и тотално клише, започна учудващо добре. Даже до един момент мислех да дам положително мнение за него. От средата нататък обаче така ужасно и прогресивно затъпя, че се закотви тук моменталически... Толкова глупости в ЯкшАн скоро не бях виждал. Въобще кой излъга Дани Трейо, че става за главен герой, че и за главен екшън герой?!?!? Тотален некадърник е. Добре си беше с чудесни второ-третостепенни роли в големи продукции. В момента е по-зле от Стивън Сегал. 

Link to comment
Share on other sites

Ами виж сега-това е gal4enceto  :smile1:

При нея е естествено да греши с филмите както и да плясне две заглавия без да обясни кое как  :Facepalm:

П.С.Гледах тази нощ PLUSH.И се излъгах в очакванията си подведен от трейлъра,Emily Browning,която харесах в Sucker Punch и предния филм на режисьорката - Red Riding Hood.Скучен,банален,изкуствен.Явно К.Х. се е опитала да направи някакъв трилър с елементи на съспенс за нейната постоянна аудитория от фенове на бозата Twilight ама аз вече ще я избягвам.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

О, мерси съм да се обяснявам защо не са ми харесали. Не ми харесаха - изобщо. Ако щете се пляскайте по главите, ако щете се плющете. Мнението ми не зависи от вас и няма да се промени.

А дали греша с филмите, айде моля ви се.

Link to comment
Share on other sites

12-years-a-slave-poster.jpg

 

12 years a slave

 

очаквах доста повече от този филм, но някак си не мога да маркирам нещо изключително в него(доколкото разбрах точно този филм е взел оскар) ... да, актьорската игра бе на ниво, но като цяло историята ми се струва като добре "претоплена американска гозба". не ме грабна и това си е.

Link to comment
Share on other sites

Гравитация...

В гъза, в гъза, в гъза, в черната дупка на гъза. Тия кво - мислят народа за толкова прост, че му пробутват такава боза ли? Че то научните филмчета в колибка са по-стойностни. И по-интересни. И в пъти по-образователни.

Link to comment
Share on other sites

Emily Browning,която харесах в Sucker Punch и предния филм на режисьорката - Red Riding Hood.

 

Sucker Punch ти е харесал или само Емилъ Браунинг? Щото филма си беше такава безподобна боза, че нямам думи. 

Link to comment
Share on other sites

Имаш сериозната нужда да спреш да гледаш филми ако SP не ти е харесал.

Пропуснал си "тъпи".

Link to comment
Share on other sites

 

Prometheus.

 

Ти сериозно ли!?

Имаш сериозната нужда да спреш да гледаш филми ако SP не ти е харесал.

Казано от такъв велик филмов естет като теб...., просто няма начин да не се съобрази човек....

Link to comment
Share on other sites

argo_zpsc00429c7.jpg

 

 

Argo

 

... тъй като гледах "12 години робство" наскоро и след това разбрах, че е спечелил Оскар, но така и не можа да ме впечатли/грабне, та реших да видя кой филм е взел миналата година.

е, аз определено не мога да разбера как се оценят/вземат решения да се присъди наградата на този или онзи, но Argo е един супер слаб филм откъдето и да го погледнеш. не ми се изпада в подробности, но то дори и актьорско присъствие няма в него ...

Link to comment
Share on other sites

Как ще няма актьорско присъствие?
За мен не е чак невероятен, но не е за тая тема определено.
Филма е такъв, какъвто се очаква. Драма по действителен случай с напрежение във всеки един момент, че даже се и чудиш как изобщо се случват някои ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Sucker Punch ти е харесал или само Емилъ Браунинг? Щото филма си беше такава безподобна боза, че нямам думи. 

Ами ясно съм написал,че Емилито ми допадна.А филма не беше лош за мен-просто идеята му беше доста законспирирана сред разните му там батални битки... :)) 

Също саундтрака си го слушам до ден днешен-така открих Emiliana Torrini.

Link to comment
Share on other sites

I, Frankenstein - долнопробно забавление за глупави тийнове.

The Wolf Of Wall Street тематиката не ми е интересна и не смятам, че историята беше нещо особено. Американците вече се чудят за какво да правят филми. Сигурно повечето хора харесват стила "колкото повече цици и разврат, толкова по-привлекателно", но мен това не ме блазни в един филм. Лео за подобни роли няма как да очаква Оскар - той играе почти себе си, за което не се изискват някакви особени умения. Трябва му някаква истински трансформираща роля, в каквато не сме го виждали преди. Пиян, дрогиран и разюздан вече ни е познат не само от екрана. 

Link to comment
Share on other sites

I, Frankenstein - долнопробно забавление за глупави тийнове.

The Wolf Of Wall Street тематиката не ми е интересна и не смятам, че историята беше нещо особено. Американците вече се чудят за какво да правят филми. Сигурно повечето хора харесват стила "колкото повече цици и разврат, толкова по-привлекателно", но мен това не ме блазни в един филм. Лео за подобни роли няма как да очаква Оскар - той играе почти себе си, за което не се изискват някакви особени умения. Трябва му някаква истински трансформираща роля, в каквато не сме го виждали преди. Пиян, дрогиран и разюздан вече ни е познат не само от екрана. 

 

Ццц това са ми фаворитите от последните месеци, особено втория е в топ3 ever, само Джанго е по-добър, от по-новите филми. :)

 

Виж 12 Yeаrs A Slave определено е нещо, което не ме грабна.

Link to comment
Share on other sites

HER - по принцип си падам по смахнати филми, които целят да ти скофтят деня, ама тук всичко ми дойде малко в повече. Добър замисъл, нелоша история, невероятна актьорска игра на Хоакин Финикс, ама аз искам поне нещо положително да стане, имайки предвид, че почти през целия филм те тресе яката депресия. Отделно че и краят беше толкова глупав, че развали цялата лента.

Link to comment
Share on other sites

HER - по принцип си падам по смахнати филми, които целят да ти скофтят деня, ама тук всичко ми дойде малко в повече. Добър замисъл, нелоша история, невероятна актьорска игра на Хоакин Финикс, ама аз искам поне нещо положително да стане, имайки предвид, че почти през целия филм те тресе яката депресия. Отделно че и краят беше толкова глупав, че развали цялата лента.

Странно... не си видял нищо положително, депресиран си бил... все едно не става дума за този филм. Колко странно нещо е изкуството...

Link to comment
Share on other sites

Странно... не си видял нищо положително, депресиран си бил... все едно не става дума за този филм. Колко странно нещо е изкуството...

 

 

Тъй като този филм не е от масовите cgi екшън бози за стотици милиони и аудиторията, към която е насочен, не е голяма, то веднага ти казвам защо го поставих в тази, а не в другата тема. Във филма става въпрос за привидно свит човек, който е загубил любовта на живота си, станал е асоциален, тъжен и т.н. и т.н. И когато намира единствения лъч надежда - то това е операционна система под формата на жена, с която започва някакви "отношения". ако мога така да ги нарека.

Това за мен е ужасно тъжно и депресиращо. Въобще целия филм ми беше такъв - меланхоничен и дори моментите на радост бяха неловки (не си представям да се влюбя в Windowsa си и да правя секс с него :laughing: ).

От такива филми очаквам нещо хубаво да се случи на главния герой - а накрая го заряза даже и виртуалното му гадже и ред сълзи, ред сополи и край - седят той и онази - приятелката му и си тъжат заедно, защото и тя прекрати 8-годишна връзка/женитба от нищото и всички страдат и реват.

Сега - краят може и да е отворен и нашите страдащи герои да си ударят по една пишка, ама за мен всичко беше ужасно.

Този филм ми напомни на един друг, в който главната героиня страдаше през целия си живот (биеха я, унижаваха я, взеха и детето) и накрая я ухапа някаква змия и умря. Не си спомням името на филма, но след края стоях като ударен с мокър парцал.

Този филм щеше да бъде много по-добър в моите очи, ако беше следвал фабулата като в The pursuit of happyness - гледай го, ако не си го гледала, за да разбереш защо негодувам срещу Her :).

И не на последно - видях че филмът много ти е харесал и уважавам мнението ти, дори бих ти купил букет с цвята и бих те завел на вечеря, ако не беше омъжена. :moon:

Седмо изкуство - к'во да го правиш :).

 

Link to comment
Share on other sites

 

.....Въобще целия филм ми беше такъв - меланхоничен и дори моментите на радост бяха неловки .....

 

 

 

С подобни впечатления съм от Аризонска мечта и Говори с нея. Особенно пък на втория (жена ми ме замъкна) бях на път да се самоубия към края вече. Как през целия филм 1 хубаво нещо не се случи, освен дето онази, която беше в кома взе че излезна от нея докато раждаше.. толкова абсурдно и депресиращо всичко в този филм. За А.М. пък и там едни дълги и тежки разговори, такава меланхолия и депресия, че след края на филма ми трябваха поне 5 бири за да си оправя настроението

 

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...