Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По истинска история е правен филма. Просто само историята му е истинска. Всичко друго е кенеф, с изключение на пейзажите.

47 Ronin

 

Уникален! Каквито и суперлавити да кажа, ще са му малко.

Страхотни пейзажи, страхотен саундтрак, перфектна история за саможертва, лоялност и любов.

Единственият известен ми актьор от целия състав беше Киану Рийвс, който направи филма.

Класа за пореден път.

 

8,5/10

 

Щеше да е 10/10 ако не беше на 3D. 3D-то е напълно ненужно.

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тоя път всички като баш абдал шарани се накачорихте на глупостите на Вентилатора... Така ви извъртя на перките, че ще се помни... 

 

Момчиле, тая тъпотия с положителния коментар беше умишлена, както продължаващите простотии тук. Продължавайте да се возите като не четете...

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму. Такава дискусия се завърза покрай този филм, че ще взема накрая да го изгледам на кино. :moon:

 

Иначе който иска нещо качествено на тема самураи и т.н. - да гледа "Последният самурай" - много стойностен филм и лично за мен най-добрата роля на Том Круз.

Link to comment
Share on other sites

Годфадъре, ти изобщо участваш ли в този форум?!?! :lol:

 

Виден каза, че Ангел е идиот, защото не оценял на Киану качествата, щото разбираш ли Киану страдал. И за това Ангел написа в темата за хубавите филми, че филмът е хубав, а той е хипер зле, както и всички филми на Киану. Но понеже Виден има право да съди за нещо ОТНОСИТЕЛНО като, мммммммм, ИЗКУСТВО като КИНОТО, за това той винаги е прав. И за това Ангел си премести поста от тази тема в другата, само за да му лази по нервите.

 

КАК ТОЧНО ИЗПУСНА ДРАМАТА?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля, много си приличат с Киану... И той е един такъв безличен, безхаберен, некадърен актьор...  :laughing:

 

ЕДИТ: Иване - пак патки пасеш. 

Link to comment
Share on other sites

Скъпи Гадо, въпреки че дълбоко ценя Вашето мнение и се придържам към общото становище, че г-н Психара е от фамилия Тролеви, то тук ще допусна възможността да не разсъждаваме на еднаква плоскост. Според мен г-н П. се опита да разясни фактическата обстановка около заформилата се "мистерия" и несвързаност с постовете на г-н Уу., водещи до объркването у г-н Г. По-скоро в случая бих наградил лицето П. с медал за храброст* заради добре оформения разказвателен текст и стоическото понасяне на удари в името на честта, правдата и истината. :moon:

 

*медалът: krzahrb.jpg

 

ПС Гадолине, искам тА... сексуално! :shy:

Link to comment
Share on other sites

КАК ТОЧНО ИЗПУСНА ДРАМАТА?!?!?!?!?!

Къде пише, че съм длъжен да ви следя тролските драми бе? В такъв случай да приемем ли, че всеки следващ пост на двамца ви с вокса в +/- темите е по-добре да бъде изтриван директно?

 

ПП. Гадо, този постер се отнася в същата степен и за вокса.

Link to comment
Share on other sites

Защо ме включи и мен в сметките?! И защо си такава госпожица?! Баси мамата. Като влезете в цикъл дъртаците от форума и ставате други хора. Живи и здрави всички.

Link to comment
Share on other sites

Баси, к'во се е заформило тука...

 

 

Ама защо го едитна? :)

 

Тоя път не съм го прочел.

 

П.П. Поради преклонната ми възраст, аз отдавна съм излезнал от настоящия цикъл на Кръстника. :P

Link to comment
Share on other sites

Защо ме включи и мен в сметките?! И защо си такава госпожица?! Баси мамата. Като влезете в цикъл дъртаците от форума и ставате други хора. Живи и здрави всички.

Млади момко, ако поредния харесван от теб чичко те е отблъснал с безразличие днес, аз нямам никаква вина за твоето разочарование. Жив и здрав да си и ти!

Link to comment
Share on other sites

Такаааа... ами аз викам да пиша по темата.... гледах Carrie с надеждата за нещо добро, имайки предвид актрисата в главната роля и Джулиан Мур. Уви, беше пълна трагедия. Книгата има толкова много потенциал, защо така са го осрали. Мисля, че имаше една версия от преди много години, която беше в пъти по-добра. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Wolverine

 

Голяма бозица, несъответстваща на претенциите на Marvel. Не можах да си обясня кой гений е решил, че тотално некадърното 3D изпълнение на филма има въобще някакъв смисъл.

Link to comment
Share on other sites

ZOMBIE NIGHT

 

Безумно тъп! Явно Дарил Хана вече се е превърнала в сбабичосана спрънджа, която е склонна да вземе каквото й подхвърлят... Освен това и една от най-вървежните коври на Чарли се излага в тоя "филм". Трагедия...

Link to comment
Share on other sites

R.I.P.D. - пълна простотия. Харесвам MIB филми, ама тоя беше глупост и половина. Оценявам на 3.50/10, само заради Раян Рейнолдс :)

Link to comment
Share on other sites

homefront_ver2.jpg

 

Homefront

 

джейсън стейтъм го харесва много като екшън-типаж, който млати всичко наред, обаче ако сценарият никакъв го няма(тук е много зле, все едно зашит с бели конци), филмите му по нищо не се различават от тези на стивън сегал т.е. еднообразни и досадно тъпи.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Internship. Скукааааааа...

Ти си скука :). И преди да ми скочиш на веждите - да филмът не е нищо ново и революционно, но става за едно гледане. :)

 

Иначе да сложа тук Winter's Tale. Вчера отново направих грешката да оставя друг да избира филма на кино и в крайна сметка гледах това "творение на изкуството", което се описа да смеси фантастика, драма, романтика и малко комедия, ама нещо не се получи (поне по моите виждания). Ако искате нещо качествено, в което да се вплитат горните жанрове, препоръчвам About Time :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...