Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

 AVENGERS AGE OF ULTRON - слабичък, досаден по някое време, Ultron е по-скоро смешен отколкото зловещ

SAN ANDREAS - и той доста нагласен и скучноват по някое време идва

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fantastic Four (2015)

 

В този "филм" за час и половина почти нищо не се случи. Все едно гледах първа серия от някакъв много слаб сериал за фантастичната четворка. Сега разбирам защо толкова го наплюха. Каста е слаб, историята е ужас, като цяло може да се подмине.

 

EDIT:

 

Mad Max: Fury Road

 

Този филм сигурно ще се хареса само на закоравелите фенове на трилогията с Мел Гибсън. С абсолютно нищо не ме грабна, само си разчекнах устата от прозяване.

Не мога да се съглася. Не съм гледал нито един от филмите с Мел Гибсън и този много ме впечатли. Екшън от самото начало. Аз го гледах на кино и ефектът беше малко по-подсилен, но и за вкъщи на голям телевизор ще е супер.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SICARIO - за пореден път се убеждавам, че вече тези оценки в IMDB изгубиха всякакво значение... 8.1 ?! Абсурд толкова бавен и муден, че на два пъти щях да заспя в киното. Имаше някакъв замисъл и потенциал да стане интересен, ама уви...

Link to comment
Share on other sites

Jurassic World

 

Верно 2рите серии са зле ама за този толкова ли не успяха нещо интересно да измислят, че буквално повториха сюжета на първия филм, само че с малко по-добра анимация и значително по-малко смисъл. Възмутен съм колко плоско беше. АЗ щях да измисля нещо много по-интересно и засукано.

Link to comment
Share on other sites

И въпреки това са си възвърнали бюджета десетократно, което нарежда филма на трето място по приходи във вечната класация. Явно народът не иска интересно и засукано :)

Link to comment
Share on other sites

Southpaw

 

Реално погледнато филмът не е лош, но сюжетът е по-изтъркан от панталоните на хамалин. Няма абсолютно нищо в него, което да ме накара да го препоръчам.

Link to comment
Share on other sites

Inside Out  - ми.... филм за възрастни. Нищо особено, между другото.... Само щото е на Дисни/Пиксар, не ми го издига в очите...Куц сюжет, липса на идея, безинтересни герои.... 

Link to comment
Share on other sites

Hitman: Agent 47

 

Бях с нагласата, че няма да правя сравнения с играта, защото в такъв случай разочарованието ще е гарантирано. Идеята е да си невидим, да унищожиш целта по най-ефикасния начин, а не да пуцаш и да взривяваш всичко около теб. Но дори и с тази нагласа филмът си е точно това - разочарование. Както много други представители на жанра, HA47 разчита повече на хаотични екшън сцени, в които почти няма кадри над 1-2 секунди, отколкото на история, диалози, персонажи и т.н. Естествено, нашият герой е машина за убиване, всички други са горди възпитаници на Университета по неточна стрелба и майсторски пропускат мишена на няколко метра пред тях с последно поколение автоматично оръжие. Версията от 2007 г. все някак успях да я преглътна заради фенбойщината си по Тимъти Олифант, но тук дори Рупърт Френд (който ми е любимец в Homeland) не може да спаси положението. 

Link to comment
Share on other sites

KNOCK KNOCK

 

Наистина силно глупав филм... Каква работа имА Киану да го снима - не знам. Всеки дебил може да изиграе тази "роля", той чак и продуцира... Не виждам смисъла. Филмът е някакъв идиотски опит за някаква тийн боза, заснет с трима души. Киану и две ку%ви. Резултатът е трагичен - нищо общо с хорър, нищо общо с трилър - тъпанарска боза.... Трагедия... И пълна излагация за човек от ранга на Киану. 

Link to comment
Share on other sites

SICARIO ...имах големи очаквания за този филм,че дори отидох на кино,но пак се разочаровах :D Интересно има доста висока оценка в имдб,а повечето неща бяха абсурдни в него-елементарния начин по който се добраха до най-могъщия нарко бос,който беше пазен от 6 човека в къщата си или "тайната им щаб квартира",която беше в стая на мотел с паркирани 4 огромни джипа шевролет на паркинга,небудещи никакво подозрение :D и куп други глупости...

Edited by t_tunchev
Link to comment
Share on other sites

Trainwreck (2015)
(UNRATED)

 

MV5BMTQ4MjgwNTMyOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTc1

 

Не ми хареса. Може би, ако бяха изрязали само забавните сцени, щеше да е по-добре. Не, не е защото изтеглих UNRATED версията, която допълнително удължава филма с глупави сцени, просто не е забавен....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Покрай събитията в Париж ми се пригледаха филми като Zero Dark Thirty.Гледах Argo,за който накратко мога да кажа,че е американска тъпня-като си помисля логично

и Body of Lies като научих,че Ридли Скот умее ДОБРЕ да прави СЛАБИ филми.

Ди Каприо изобщо няма място в подобен филм.Не може да се справи с подобна роля,едно си знае,едно си играе.Общо взето са се опитали да копират неуспешно връзка като тази на героите изиграни от Робърт Редфорд и Брад Пит в "Spy Game".

П.С.Все пак да кажа една добра дума за втория-Марк Стронг беше добър в ролята си на глава на йорданското разузнаване.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

PIXELS 

 

Още като видях кой е в главната роля и ми стана ясно, че филмът ще е като за дъщеря ми... С изключения на 2-3 интересни лафа и позабравено присъствие на обичайните третостепенни, май и на нея ще й е глупав тоя филм... 

 

THE WATCH

 

Филм с потенциал, зверски засран в края по възможно най-тъпия начин... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SICARIO - за пореден път се убеждавам, че вече тези оценки в IMDB изгубиха всякакво значение... 8.1 ?! Абсурд толкова бавен и муден, че на два пъти щях да заспя в киното. Имаше някакъв замисъл и потенциал да стане интересен, ама уви...

 

този линк ще ти помогне: http://www.addictivetips.com/web/make-imdb-ratings-more-meaningful-by-checking-out-the-voter-demographic/

 

Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Разбрах желанието от страна на режисьора да се продължи историята; хубаво е, че актьорите са същите, но нещо някъде се е объркало. По-добре да бяха ги вкарали в още един лабиринт, вместо да се опитат да измислят какво е станало след като са излезли...... Разочарован съм, а първа част много ми хареса!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

The Lobster

 

Това без съмнение е най-абсурдният филм, който съм гледал. Не топ 10, не топ 3 - направо номер 1. Не е имало друг филм, на който през определени интервали да се питам "Какво гледам, по дяволите?". Сигурно някой далеч по-интелигентен от мен ще се опита да ме убеди, че The Lobster е брилянтно отражение на човешките взаимоотношения в един сюрреалистичен свят. На такъв човек бих отвърнал с "Моля, сръбнете си още малко Пино, ръфнете си още малко Бри и не ме занимавайте с такива фантасмагории!".

Но най-големият шок настъпи, когато попаднах на мнения от рода на "laugh-out-loud funny". Къде, о, слава тебе, Вишну, има смешни моменти в това творение, по-безизразно от затънал в блато ботуш?!? И наистина, таговете на филма са "Comedy, Romance, Sci-Fi".

 

842f6fc8db8b35162409154c17d047f7.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...