Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NEED FOR SPEED  Не е чак толкова тъп колкото очаквах, но все пак е предвидима бозичка...

 

POMPEI - Тъп, прост, вдлъбнат, дебилен не знам какво повече да напиша за него

Link to comment
Share on other sites

Sharknado

 

demotivational-posters-quadruple-facepal

 

 

WTF?????!!!! Не съм го гледал в истинския смисъл на думата. Бях си пуснал музика докато си пиех питието и си хапвах салатата и това нещо вървеше на мютнат звук, защото чаках следващия филм по този канал. Дори и малкото сцени, които успях да видя с ъгъла на окото бяха нещо, за което все още не е измислен достатъчно добър фейспалм. :lol:

Link to comment
Share on other sites

RaptoR,от дебили за дебили,нали знаеш :grin: ;) :beerchug

П.С.Гледаше ми се някакъв филм на ужасите и си избрах OCULUS.Някъде по средата го спрях го спрях и изтрих от харда.Досаден и аматьорски.

П.С.2 Не-е-е,няма надежда за американците и гравитиращите около тях

Sand Sharks :nugget: :thumbsdown: :Facepalm:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Maleficent имаше и добри моменти, но историята ми се стори много претрупано разказана. Като цяло загуба на време. 

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Новата Годжира. Като цяло не беше чак толкова лош, колкото очаквах, но като почитател на филма от 98-ма, този ми се стори доста странен. Не ми хареса, че Годзила я показаха точно 3-4 пъти за целия филм, а и тези хлебарки... по-добре да си пусна Пасифик рим - там поне има по-малко драма и повече кютек на изроди с роботи.

Радвам се, че тази Годзила не я гледах на кино.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Трансформърс: Ера на изтребление. През цялото време се питах: "Защо???". 

+11111111111111111111111

 

Заклевам се... по-тъп филм не бях гледал скоро. И е близо 3 часа. Успях да издържа малко над час и половина и когато филмът се "рестартира", реших, че е време да го спра. И това нещо има бюджет 210 милиона.... Леле-мале.

Link to comment
Share on other sites

+11111111111111111111111

 

Заклевам се... по-тъп филм не бях гледал скоро. И е близо 3 часа. Успях да издържа малко над час и половина и когато филмът се "рестартира", реших, че е време да го спра. И това нещо има бюджет 210 милиона.... Леле-мале.

Тая част верно беше бая зле :D

Link to comment
Share on other sites

Е вие кво очаквахте, мен лично по ми хареса от предишната, В  тая имаше повече дигитални сцени, значи беше по-яка :)

Link to comment
Share on other sites

Трансформърс: Ера на изтребление. През цялото време се питах: "Защо???". 

 

+11111111111111111111111

 

Заклевам се... по-тъп филм не бях гледал скоро. И е близо 3 часа. Успях да издържа малко над час и половина и когато филмът се "рестартира", реших, че е време да го спра. И това нещо има бюджет 210 милиона.... Леле-мале.

И на мен ми е интересно какво се очаквали и защо ви е тъп? Не виждам голяма разлика с предните части - ако те са ви харесали би трябвало и тази да ви хареса - постна историйка и роботи които се бият. Не знам какво сте очаквали от такъв филм...

 

STREET FIGHTER Assasin's fist - слабичък въпреки че съм голям фен на играта от малък. (а винаги съм искал някой да направи изродски филми по тази игра и по Mortal Combat :) )

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е интересно какво се очаквали и защо ви е тъп? Не виждам голяма разлика с предните части - ако те са ви харесали би трябвало и тази да ви хареса - постна историйка и роботи които се бият. Не знам какво сте очаквали от такъв филм...

Аз гледах предните части, защото харесвах самите трансформърси - как са измислени и реализирани, как се трансформират, особено в типичните майкълбейски забавени сцени. Бяха атрактивни и красиви и им се възхищавах от чиста любов към специалните ефекти. А в последната част се бяха тотално оляли, ама наистина се осраха в тази насока. Сценария и режисурата не коментирам, те от ден първи са в канавката. 

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш нужното озвучение и голям екран и да ти го пусна на 3Д на IMAX ще си говорим друго, много по зрелищен изглежда спрямо 2Д версията, но определено на мен първа и втора част ми харесват повече от последните 2 филма !

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш нужното озвучение и голям екран и да ти го пусна на 3Д на IMAX ще си говорим друго, много по зрелищен изглежда спрямо 2Д версията, но определено на мен първа и втора част ми харесват повече от последните 2 филма !

Всичките части съм ги гледала на компютъра ми. 3Д не харесвам и даже го избягвам. Мисля, че още много имат да работят в тази насока, за да стане приемливо. 

Link to comment
Share on other sites

Е вие кво очаквахте, мен лично по ми хареса от предишната, В  тая имаше повече дигитални сцени, значи беше по-яка :)

И на мен ми е интересно какво се очаквали и защо ви е тъп? Не виждам голяма разлика с предните части - ако те са ви харесали би трябвало и тази да ви хареса - постна историйка и роботи които се бият. Не знам какво сте очаквали от такъв филм...

Очаквам нещо като Pacific Rim. В пъти по-добър е от мега идиотския Трансформърс, който с всяка част става все по-зле и по-зле. Сюжет тук липсва, диалогът е писан от олигофрени, на които им текат лиги от устата, актьорска игра няма, нацвъкали някакво СиДжиАй там и айде към киното на 3д. И преди съм го казвал, и сега ще го кажа - 3д-то не прави филма, то само подсилва ефекта от добрата лента, а когато такава няма - за какво говорим?

Миналата година се сещам за два филма, на които 3д-то беше много добре направено - Pacific Rim и Gravity. За тази година не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е интересно какво се очаквали и защо ви е тъп? Не виждам голяма разлика с предните части - ако те са ви харесали би трябвало и тази да ви хареса - постна историйка и роботи които се бият. Не знам какво сте очаквали от такъв филм...

 

STREET FIGHTER Assasin's fist - слабичък въпреки че съм голям фен на играта от малък. (а винаги съм искал някой да направи изродски филми по тази игра и по Mortal Combat :) )

 

STREET FIGHTER Assasin's fist е сниман в БГ и се води за доста успешен.Ще има и 2ра част. Повече инфо тук.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Люси - амииииииииииииииииииииииии.... по-добре НЕ. Пуснете си Лимитлес, ако искате да видите добре екранизиран филм със същата тематика.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

6-26_rain_2.jpg

 

The Prince(2014)

 

толкова слаб филм като реализация и актьорски състав(въпреки, че са известни актьори, ролите им са като на треторазреден филм) отдавна не бях гледал(не успях да го издържа до края) ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hercules - новата версия

 

1.jpg

 

Определено филм, който трябва да се пропусне и да се гледа само ако наистина няма какво друго да правите. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...