Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Riddick

 

започва тъпо, после става интересно, накрая завършва мега тъпо. като цяло са пресъздали добре атмосферата от последния филм, но нещо му куца на тоя.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VIKINGDOM

 

Опасно тъп нискобюджетен филм... Ужас просто. Такава целокупна бездарност начело с Доминик Пършо не съм виждал от години... 

Link to comment
Share on other sites

Don Jon

 

Гррррррррррааааааааааааааааааааааааааа!!!!!

 

Този филм ме вбеси. Очаквах нещо фреш, куул, еджи (и др. англицизми), а вместо това трябваше да пия студена вода, за да се успокоя. Скарлет са я направили ужасно противна - по едно време си фантазирах как я газя с камион - напред, назад, напред, назад, напред, назад. Въобще почти всички герои във филма бих ги ненавиждал IRL. И сцените в църквата ме изнервиха - няма такава простотия като изповедалнята, честно.

 

Отивам да си блъскам главата в стената с надеждата, че ще увредя частта от паметта си, в която се съхранява този филм. 

Link to comment
Share on other sites

Riddick

 

започва тъпо, после става интересно, накрая завършва мега тъпо. като цяло са пресъздали добре атмосферата от последния филм, но нещо му куца на тоя.

Много да е тъп филма, просто останах тотално разочарован...

Link to comment
Share on other sites

Хобит2 ...Ужас, отврат, повърня и тролки по цици....Толкин и сие трябва да съдят компанията, произвела това "нещо". Горещо препоръчвам да не си губите времето, ами да прочетете книгата...

Link to comment
Share on other sites

HOME SWEET HOME

 

Филм с 3 души, калпав терор и никакъв смисъл....

 

THE FROZEN

 

Вариант на горния филм, но без терор и 5 пъти по-муден... Можеше много по-добре да се направи. 

Link to comment
Share on other sites

тая тема не беше ли само за филми и впечатленията ни от тях ... нещо го обърнахте на кръчма.

кат' искате да коментирате киану рийвс, направете си отделна тема.

 

п.п за протокола - и на мен ми е прекалено шаблонен като актьор и излъчване, но не дразни като други и общо взето филмите, в които участват са на ниво.

Link to comment
Share on other sites

After earth....

 

от 0 до 10... - 3 (минус три)

 

Тоя филм въобще не е с Уил Смит. Той просто позира в него. Ефектите да жалки, буквално. Виждал съм мноооого по-добро записи на бейсджъмп от гоу-про , от колкото жалкия опит за такова нещо във филма. Тоталната липса на логика в средата, в която са героите... Пълното отчаяние в лицето на Смит младши, като се пъне да изкара някаква емоция пред камера. Трагично, трагично.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ELYSIUM

 

Много плосък и елементарен, да не кажа тъп. Май е първия филм с Мат Деймън, който ме разочарова.

изцяло съм съгласен . Отгоре на всичко го гледах в Мола и така зверски прожекторите прескачаха кадри, че си излязох от залата замаян. Скоро няма да ида на кино в Мола

 

 

Turn off this option! iPhone using Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

MOTHER

 

Става за гледане, но е слаб, предсказуем филм... Дарил Хана се излага тотално... Отделно все повече заприличва на мъж в главата...

Link to comment
Share on other sites

Объркал си се нещо..

Напротив!

Че маани, ами и направих грешката да се  изтреса на премиерата му, че ДОРИ и да си платя за да го гледам :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Напротив!

Че маани, ами и направих грешката да се  изтреса на премиерата му, че ДОРИ и да си платя за да го гледам :smile1:

Ами да ама я вземи прочети биографията на Киану Рийвс, за да прочетеш колко е изстрадало момчето и тогава напълно ще оправдаеш лошата му актьорска игра. Елементарно съчувствие.

Link to comment
Share on other sites

Ами да ама я вземи прочети биографията на Киану Рийвс, за да прочетеш колко е изстрадало момчето и тогава напълно ще оправдаеш лошата му актьорска игра. Елементарно съчувствие.

Пич, Киану и играта му са просто мухата въртяща се около връхчето на лайното ;) Самият филм е едно голямо недоразумение. При всички случаи с бюджета, който са имали са могли да направят една далеч по-добра екранизация по легендата. Тая глупост е просто ефекти на кило и нищо повече! Изобщо пък да не коментирам разпокъсания и следващ някаква абсурдна логика сюжет, който се опитват да натрапват.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...