Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Извинявам се, сега погледнах, че имало две идентични теми.;-)

Какво е било написано, понеже прегледах изтритите постове в последните 5 дена и не намерих твой?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

seventh son - твърдо НЕ ... следващия път си обещавам да препрочитам някои и друга рецензия, преди да отида на кино само на базата на гледан трейлър

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

John Wick

 

Сюжет, актьорска игра и диалози - боза. Екшън - ок, но на моменти ръкопашният бой изглежда прекалено fake. Саундтракът е единственият солиден плюс на филма.

Link to comment
Share on other sites

VICE

 

Тъп, та вдлъбнат.... Брус Уилис почва да се излага сериозно. 

Не съм го гледал филма, но с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

Така че не знам какво очакваш от него.

Link to comment
Share on other sites

...с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

Така че не знам какво очакваш от него.

 

"16 пресечки", "12 маймуни"...а някои дори харесват как играе и в "5-я елемент", "Армагедон", "Криминале", "Looper" и др.....въпрос на виждане. :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм го гледал филма, но с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

Така че не знам какво очакваш от него.

 

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

 

Очаквам да играе с Калин Врачански в новия сериал "Гумен кол".... 

Link to comment
Share on other sites

50 нюанса сиво

Бях си казал,че няма да ходя да го гледам,но от цялата истерия покрай книгата и филма ми стана интересно.Като оставим,че филма е скучен и предвидим,диалозите също не струват,актьорската игра нищо особенно,незнам книгата дали е по-различна,но останах потресен на какво се радва голяма част от женския пол и то в световен мащаб :D

Оценката ми е 1/10,единствено хубаво във филма беше един хелихоптер и саундтрака.

Link to comment
Share on other sites

Започнах, защо да не започвам? Но слава богу заспах. По едно време се събудих и като видях какво се случва за около 5 минути, изпаднах в потрес и го изтрих моментално... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wild card

 

Силно тъп филм. Сюжета е нулев и почти го няма, диалозите са много слаби и елементарни. Дори бойните сцени не оправят филма, защото за такъв тип филм са твърде кратки и малко. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...