Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Приятна дискусия сте заформили тук :). Положителното от нея е, че смятам да го видя този Clockwork orange. До момента съм гледал само един филм на Кубрик - Широкозатворените очи и Ич не ми Ареса.

Иначе ако искате да гледате още депресарски филми като Реквиемема, който според мен не е за тази тема, може да си пуснете Dark Water и Detachmenet. Гарантирам, че и двата ще ви скапят щастливия ден :).

И за финал - не препоръчвам Black Rock -  посредствен, предвидим и с много глупав (незавършен) финал.

 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

galaxi,

 

Еми не си прав, батко. Много от откровените тъпотии, които ти и Снежко харесвате, са си тъпотии. В моя речник има много повече думички от твоя, с които мога да окрася, това което ти си написал за някои режисьори, но това няма да помогне в спечелването на спора.

Ти си си грубиян като цяло.

 

Казах.

Link to comment
Share on other sites

Портокал с часовников механизъм си е за определена аудитория, както и Боен клуб, Светците от Бундок и Глутница кучета. Чувал съм хора най-авторитетно да заявяват, че Кръстникът е боза. Разни хора - разни идиоти.

 

Ред. Пропуснах - който ще гледа "Портокала", да прочете първо новелата.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Светците от Бундок

 

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti, bitch! :D

 

Обожавам този филм! 

 

------------------------------

 

Много офтопик се насъбра, нека вмъкна новия G.I. Joe - и два дни да имам да мисля, пак няма да мога да измисля нещо позитивно за този филм. 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Да, нека има офтопик,.

http://www.yelp.com/biz/boondock-saint-new-orleans
 

В "Джак Ричър" се загледай внимателно, ще видиш нещо забавно.

 

Teritoriers - Боза, боза и пак боза. Явно са решили да използват стария психологически експеримент със затвора, но това не прави филма по-малко тъп...

 

Link to comment
Share on other sites

"The Woman".Препоръчвам го на тези,дето се напънаха да плюят по Requiem For A Dream  :))

http://www.youtube.com/watch?v=UsUxrMyWXeI

Брутално,извратено насилие опаковано за пред хората уж в хорър жанра.Тая реплика е по-скоро за този филм:

Не съм човек със слаба психика, издържам гнусотии и гаври, но явно не съм готова за висшия пилотаж, създаден от (по мое мнение) болни мозъци, бръкнали толкова надълбоко в лайната на собствената си душа, че не могат да намерят пътя наобратно.

:lol: 

 

Link to comment
Share on other sites

Направи си я за подпис тази моя реплика, че гледам много ти е допаднала :grin: Радвам се.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Olympus Has Fallen

 

Мирише по-силно от козе сирене. Идеален кандидат за категорията "типична американска боза".

+100000000000000000000000000000000000000000000

 

40 минути ми бяха нужни, за да прокарам ново правило за степенуване в българския език: лош, по-лош, код олимп...

Link to comment
Share on other sites

The Place Beyound the Pines - въпреки че не беше толкова лош, не ми хареса. Филмът се състои от три части, които ми се сториха адски разпокъсани. Все едно гледах три отделни филма. Като времетраене е към два часа и двайсет минути, но времето ми се стори двойно. Малко бавен, малко муден, на моменти направо скучен. Актьорската игра беше добра, но останалото куцаше за мен. Не е моя тип драма :).

 

4/10

Link to comment
Share on other sites

G.I.Joe Retaliation. WTF???!!!! Брус Уилис продължава да прави идиотски епизодични роли в някакви ненормални бози. Не знам защо си изгубих времето да го гледам този боклук, може би единствено заради Adrianne Palicki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

G.I.Joe Retaliation. WTF???!!!! Брус Уилис продължава да прави идиотски епизодични роли в някакви ненормални бози. Не знам защо си изгубих времето да го гледам този боклук, може би единствено заради Adrianne Palicki. :lol:

Щом това не ти е хареало недей да гледаш и Oblivion

Link to comment
Share on other sites

Щом това не ти е хареало недей да гледаш и Oblivion

дедо, осра се. Не можеш да сравниш Oblivion с G.I.Joe. Едното е много добра фантастика, другото е бозав екшън. На теб не мога да ти хвана спатиите какво ти харесва и какво не вече. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам де що фантастика и фентъзи намеря, но нещо не ми хареса Oblivion. Не беше и зле наистина ама не ми и хареса.

 

Ако питаш какво ми харесва - StarGate и StarTrek са ми измежду най-любимите (и филмите и сериалите). И Star Wars. Един вид има ли "Star" в името - за мен е :)

 

И DoctorWhо ми хареса много. И разни анимации като Шрек примерно...

Link to comment
Share on other sites

Снощи заспах по средата, но потвърждавам - безумно тъп и некадърен. Уесли Снайпс защо се е съгласил да участва в това недоразумение - не знам... 

Link to comment
Share on other sites

amanda-seyfried-katherine-heigl-big-wedd

 

Има успешни романтични комедии и има филми като този, в който са заложили на големи имена, а историята е клиширана и зле разказана. Персонажите са претоварени, взаимоотношенията - неправдоподобни. Въобще - взели са всички възможни набедени за "смешни" елементи и са ги аранжирали напълно безвкусно. 

Link to comment
Share on other sites

amanda-seyfried-katherine-heigl-big-wedd

 

Има успешни романтични комедии и има филми като този, в който са заложили на големи имена, а историята е клиширана и зле разказана. Персонажите са претоварени, взаимоотношенията - неправдоподобни. Въобще - взели са всички възможни набедени за "смешни" елементи и са ги аранжирали напълно безвкусно. 

А бе Де Ниро няма ли да престане да се излага с участия тук и там?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

The Hangover

 

Бях планирал този уикенд да изгледам трилогията. След първата част обаче съм 99% убеден, че ще пропусна другите две. Очаквах луда комедия. Не се засмях нито веднъж. Нула. 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Man-of-Tai-Chi-2013-Movie-Banner-Poster-

Man of Tai Chi
 
Признавам си - гледах филма само заради Keanu Reeves, бях наясно, че е тотална глупост и загуба на време, но все пак го поствам, за да не се излъже и някой друг да го гледа.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...