Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Някой излъга ли се да гледа - Човешка стоножка 2 ? :unsure:

Някой излъга ли се да гледа - Човешка стоножка 1 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това да не беше една кретения, дето един малоумник еспериментираше с хора, с цел да сътвори тъпанарска своя идея???

Да. И в крайна сметка успява да създаде човека сто..ножка kinda

Penis_costume.jpg

 

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
"Contagion" 2011 - много усърдно подбран каст и претенциозен режисьор, ама филмът си е посредствен в общи линии. Добре, че не отидох да го гледам на кино, че се бях запътил по едно време.
Link to comment
Share on other sites

Twilight... в момента съм до средата на втора част и просто...wacko.gifblink.gif Тоя филм е толкова наивен и глупав, че сигурно режисьорът му е някой 12 годишен. Толкова много ме изнерви това филмче, че се разсъних и ся отиде пак до 5 сутринта да играя LoLmad.gif Не мога, ако някой по-голям от 16 години ми каже, че това е хубав филм му предлагам да иде да си тегли един куршум и да не се мъчи повечеangry1.gifmad.gifangry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Twilight... в момента съм до средата на втора част и просто...wacko.gifblink.gif Тоя филм е толкова наивен и глупав, че сигурно режисьорът му е някой 12 годишен. Толкова много ме изнерви това филмче, че се разсъних и ся отиде пак до 5 сутринта да играя LoLmad.gif Не мога, ако някой по-голям от 16 години ми каже, че това е хубав филм му предлагам да иде да си тегли един куршум и да не се мъчи повечеangry1.gifmad.gifangry1.gif

 

 

От сума ти време го разправям това на жена ми. Това не е филм, това е педерастия.

Link to comment
Share on other sites

Twilight... в момента съм до средата на втора част и просто...wacko.gifblink.gif ...

 

Twilight е вече нарицателно. Той бие рекордите по истерии на феновете дори и на Хари Потър. Като ми се спомене Twilight вече си представям това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hveOlyKgE-A

 

и това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RJNOAtAbzWo

 

И както уважавам хората неимащи фейсбук профили, така вече започвам да уважавам и хората с твърда позиция по темата: Няма да гледам Twilight за нищо на света! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Twilight... в момента съм до средата на втора част и просто...wacko.gifblink.gif Тоя филм е толкова наивен и глупав, че сигурно режисьорът му е някой 12 годишен. Толкова много ме изнерви това филмче, че се разсъних и ся отиде пак до 5 сутринта да играя LoLmad.gif Не мога, ако някой по-голям от 16 години ми каже, че това е хубав филм му предлагам да иде да си тегли един куршум и да не се мъчи повечеangry1.gifmad.gifangry1.gif

 

бухахахах ,наздраве :beer: .

 

Всъщност познавам едно девойче където е фенка ,па е на 22.

Link to comment
Share on other sites

И както уважавам хората неимащи фейсбук профили....

Аз пък нямам такива познати (освен себе си)laughing.gif

 

 

бухахахах ,наздраве :beer: .

 

Всъщност познавам едно девойче където е фенка ,па е на 22.

 

Абе всъщност първо ми го хвалеше един колега, който е на 21 или 22, след това започна да ми го хвали бившата, която пък е на 25 и си викам айде може да не е толкова зле ще го пробвам... голяма грешкаbiggrin1.gifpirate.gif

 

 

Както обобщи Grimjaur пълна п*дерастияbeer.gif

 

 

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 24 и съм фен на книгите, филмите не са направени добре. А иначе по темата - по бтв даваха много приятно и разпускащо филмче с Катрин Зита Джоунс - No reservations

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 24 и съм фен на книгите, филмите не са направени добре. А иначе по темата - по бтв даваха много приятно и разпускащо филмче с Катрин Зита Джоунс - No reservations

 

Да ти кажа не е много по темата ;) Аз съм го гледа преди доста време и става за гледане, а тази тема е .. сеш'се ;)

Link to comment
Share on other sites

In the name of the king 2 - ужас, ама за 7,5 млн. толкоз. Некадърна история, некадърни ефекти, лоша игра на всички освен Наташа Малте.

Link to comment
Share on other sites

In the name of the king 2 - ужас, ама за 7,5 млн. толкоз. Некадърна история, некадърни ефекти, лоша игра на всички освен Наташа Малте.

Е, нормално. Уве Бол все пак :laughing:

Link to comment
Share on other sites

In the name of the king 2 - ужас, ама за 7,5 млн. толкоз. Некадърна история, некадърни ефекти, лоша игра на всички освен Наташа Малте.

 

То и първата част беше епик FAIL, втората изобщо нямам намерение да я пускамlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Real Steel.Голяма тъпотия ми се стори първият час...и след това заспах.Видях че участва Hugh Jackman ,и реших че ще е нещо много яко... фантастика при това.

 

 

-----------------------------------

Спойлер:

-----------------------------------

Hugh Jackman е тенекеджия ,който обикаля из Тексас (поне в началото) и прави представления с ламарина " на конци".Изведнъж хоп и му дават $ 50 000-100 000 за да ПРОДАДЕ сина си на някав чичка с бентли (той сам си предлага сина ,щото разбира в съда че гореспоменатия чичка е заможен,и може да му дръпне едно 100 бона).Какво ще прави с тия 100 000 е ясно :D ще си купи още тенекия (за 50 бона),която уж е като Оптимус Праим,но след няма и ден вече е на парчета.По принцип всичко свързано с бокса ми е замаляло,и този филм (с роботи) ми стори тъпотия.

 

----------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Real Steel.Голяма тъпотия ми се стори първият час...и след това заспах.Видях че участва Hugh Jackman ,и реших че ще е нещо много яко... фантастика при това.

 

 

-----------------------------------

Спойлер:

-----------------------------------

Hugh Jackman е тенекеджия ,който обикаля из Тексас (поне в началото) и прави представления с ламарина " на конци".Изведнъж хоп и му дават $ 50 000-100 000 за да ПРОДАДЕ сина си на някав чичка с бентли (той сам си предлага сина ,щото разбира в съда че гореспоменатия чичка е заможен,и може да му дръпне едно 100 бона).Какво ще прави с тия 100 000 е ясно :D ще си купи още тенекия (за 50 бона),която уж е като Оптимус Праим,но след няма и ден вече е на парчета.По принцип всичко свързано с бокса ми е замаляло,и този филм (с роботи) ми стори тъпотия.

 

----------------------------------

 

--------------------------------

продъллжавам спойлера

----------------------

 

Да, още по-забавното е как малкия си взима робот и почва да го обучава (изведнъж станал гуру по роботите), щото видиш ли е играл компютърни игриwacko.gif

 

-------------------------------

край на продължението на спойлера

------------------------------

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Snowtown.2011.BRRip.XviD.AC3-BKZ.jpg

Snowtown - Не ми хареса, много натуралистично направен, няма никаква интрига и напрежение, просто ти разказват историята по доста скучен начин, като се опитват да впечатляват с бруталните сцени. Общо взето, ако не беше по действителен случай щеше да е пълна 0, сега е 3/10

Link to comment
Share on other sites

Tinker, Tailor, Soldier, Spy

 

Много го чакахме този филм вкъщи. Аз лично съм разочарован, половинката не ще да си признае, но и тя е недоволна.

Много сух, никаква тръпка, никакъв съспенс, само приказки, цигари и протяжна музика.

Link to comment
Share on other sites

CATCH 44

 

Някой силно неуспешно се опитва да се прави на Тарантино и на Ричи. Само че е мноооого далече от истината... Слаба работа...

Link to comment
Share on other sites

MIDNIGHT MOVIE

 

Както се казва "Бегай! Бегаййй!" В никакъв случай не си губете времето с поредната курсова работа на някой холивудски кретен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...