Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Простотии. Къде да ги наврат тея кабели? Да са им дали шкаф, да седят вътре. Баси, да не са Дейвид Копърфийлд... Чудят се каква простотия да измислят, че да напишат "статия"...

Link to comment
Share on other sites

А, ти къде буташ Визиото тук... Той е "новатор", прави спайки по стълбове, пуска FTP-та през булеварди и слага суичове по дървета, които като цъфнат и ги скриват. После новите техници ги търсят с часове... А как негови техници сменяха суичове на мрежа, която изобщо не функционира и е преместена от другия край на улицата, просто нямаше такъв смях. Сменят суич, сменят захранване и се чешат по главите:"Що не пали?!?!"...

Там просто е извънземна "технология"...

Link to comment
Share on other sites

Е, то да беше само там. Кръстовището на Вапцаров с Михалаки Георгиев посока Лъчите - дървото до блока, горе кутия и суич... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Простотии. Къде да ги наврат тея кабели? Да са им дали шкаф, да седят вътре. Баси, да не са Дейвид Копърфийлд... Чудят се каква простотия да измислят, че да напишат "статия"...

Стига де. Аз и у нас имам много кабели (повече от тия на снимката) и нямам кутии, но поне съм ги навил/скъсил и съм им сложил свински опашки/велкро лепенки. Тая паяжина е тотална амтьорщина.

Link to comment
Share on other sites

Ако се вгледаш внимателно, ще видиш, че половината кабели не са включени никъде, тоест идват от някой си апартамент и са свободни. Не е задължение на никой оператор, да ги подвързва. Да, грозно е, но това е положението. Ти си си играл, защото е у вас. Техниците работят по график и няма как да си играят с на всеки вход кабелите. Все тая де, можело е, не са го направили и толкова. Имах ненормален комшия, който го дразнеха наковани кабели с такер, защото нарушавали целостта на боята на стълбището и беше забранил кабелите да се коват, следвателно - висят по-грозно от това, но вината не е на операторите, а на ненормален съсед, който дори не е техен абонат. Изобщо няма угодия, но тази статия е тенденциозна, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

Акцентът в статията всъщност е липсата на качествено обслужване от страна на оператора, а снимките са дадени като още един плюс към твърденията на абоната. Нормално е да бъде ядосан след като няма 2-3 дена Интернет, но пък съм сигурен, че ако нямаше проблеми с интернета - плетеницата изобщо нямаше да му направи впечатление и надали изобщо щеше да има подобна статия.

Link to comment
Share on other sites

по радиото съобщиха, че оператора предлага "революционната" технология ПОН. Абоната що не си поръча от нея?

 

и дори и вътрешна инсталация да е, пак не е правилно да се зареже висяща плетеница или кат се отвори капака да те нападат хищни кабелаци-удушвачи.

най-малкото работещите кабели можеха да се отделят и оформят в отделно топче.

Link to comment
Share on other sites

Ако се вгледаш внимателно, ще видиш, че половината кабели не са включени никъде, тоест идват от някой си апартамент и са свободни. Не е задължение на никой оператор, да ги подвързва. Да, грозно е, но това е положението. Ти си си играл, защото е у вас. Техниците работят по график и няма как да си играят с на всеки вход кабелите. Все тая де, можело е, не са го направили и толкова. Имах ненормален комшия, който го дразнеха наковани кабели с такер, защото нарушавали целостта на боята на стълбището и беше забранил кабелите да се коват, следвателно - висят по-грозно от това, но вината не е на операторите, а на ненормален съсед, който дори не е техен абонат. Изобщо няма угодия, но тази статия е тенденциозна, поне според мен.

 

Аз визирах и снимката, която някой е сложил в коментарите. От друг блок.

Моя грешка, че не го споменах в предното мнение.

 

https://photos.app.goo.gl/eZsd3HCK4CWoB30g2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако чете някой от съпорта на Ентри ще се радваме да пуснете TRT 4K, поне за световното по футбол.

Свободна е на 42 изток.

За бг аудиото ние ще си се оправим.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещо да не бъркаш, Travel Channel има само български и английски аудиопоток и в двата му варианта, HD и SD, няма субтитри. Сега погледнах как е и при А1 и Нет1, там е същото положението. И на 13E, където му е ъплинка, няма бг титри. Travel_Channel.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Какво стана с БОЕЦ ? Има ли шанс да е върнат ? А какво е полижението с макс спорта на А1 , май няма шанс да се придава от Н3 . Дано само не махнат Матч футбол 1 и 2 , защото тогава вече се отписвам .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Писах им на фейса да ги подпитам за Макс Спорта ...
 

Здравейте , искам да попитам понеже Мтел взеха Италианското първенство и Шампионската лига дали ще пуснете тяхния канал при вас ... или някоя алтернативен спортен канал като Сръбските Арена спорт HD ?
 
Тази новина я знам! Аз съм ваш абонат и не искам да се места на Мтел , защото съм доволен от вас! Въпросът ми беше дали ще добавите нови футболни канали или ще добавите Макс Спорт на Мтел, като платени като Диема Екстра?
 
''Много благодаря за отговора и отделеното време''
 
Точно така се задържат клиенти браво!
 
12742057_1514911425479591_45555640879086
Със сигурност ще предложим някаква алтернатива за гледане на мачовете от Шампионска лига за нашите клиенти. Следете страницата ни за допълнителни новости. Хубав ден!
 
Благодаря ви , дано направите нещо и за Серия А Ще е супер ако сложите сръбските канали Арена Спорт HD там дават и ШЛ и Серия А Приятен ден и мерси!
 
12742057_1514911425479591_45555640879086
Ще помислим върху предложението ви 1f642.png
Поздрави!
1f44d.png1
 
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...