Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Скъпо е оборудването, а масовият клиент му е през някъде дали си гледа сериала в SD или HD. Българинът гледа да му е евтинко, това е... Да не забравяме, че операторът с най-голям дял откъм ТВ е Булсатком, където качеството е далеч под HD, но това не пречи да са най-предпочитаният оператор от повечето домакинства. Клиентът иска да си пие ракията с Планета, да си гледа някой друг мач, да има малко нет за "фейса" и толкова. Отделно, че в България под една или друга форма не операторът, а телевизията диктува цените и става тотална греда. Има си разни среди, които натискат дадени оператори или се договарят с едни и извиват ръце на други. Та в тоя смисъл, нищо ненормално... 

 

Ти виждал ли с цените навън за даден пакет колко са. Говорим за ПАКЕТ от 4-5-6 канала... Някои минават 50 евро... Та как за 15 евро на месец в пакет с нет, да се претендира за много...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Еми мен не ме интересува, това не пречи да се възмущавам, вече 10-15 години не съм виждал <фуллХД телевизор (дето има една дума). При всички случаи вече избягвам да гледам Нова и други подобни, а предпочитам HD телевизиите. Точка.  Еми да слагат 50 евро и тук и изобщо да спрат телевизиите, всички знаем, че само можем да спечелим.

Някои могат за 10 лв да дадат доста ХД канали, други (по-големи) за елементарни Бг канали искат доплащане 1-2 тарифи над най-малката за ХД.

Съжалявам пак, че в тази тема писах, сигурно има друга за целта.

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, че KiKA вече не се излъчва във висока резолюция. Лошо, HD каналите намаляват, вместо да се увеличават.

DaVinci Learning също.  Два СД канала,  които  ги  представят  за ХД.  Иначе  на мястото на  Motorsport HD  вече  върви FuelHD.  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да наистина  беше  странно.  Сега  им  отворих  програмата и наистина  ги  е  нямало  в  програмата,  но  пък  тази  седмица  се  завръщат поне  според  този сайт. 
http://www.vsetv.com/schedule_channel_753_day_2018-11-11.html

Link to comment
Share on other sites

И тази седмица няма мачове от Италия по матч . Тъпото е , че се прекарах на Н3 заради бокса и мачовете от Италия а махнаха Боец а сега и другото . По Беин дават някои мачове от Серия А но не всички както беше по матч2 . Дали Н3 ще направят нещо по въпроса .

Link to comment
Share on other sites

Да, ама максовете струват пари, докато другото струва с'тинки... А и те може да искат Максовете, но Максовете да не искат Ентри... Изобщо не е искам го, на ти го...

Link to comment
Share on other sites

Ентри почват да изостават. Ако може някой на Coolbox да потвърди, че са пуснали 11 канала с всичките руски Матчове под името test. Накрая и те се пречупиха и минаха към тъмната страна.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Тестват хората.

Преди няколко дена бяха подредени всичките канали от пакета.

В момента положението е следното:

Тест1 - Матч!Футбол1
Тест2 - Матч!Футбол2
Тест3 - Матч!Футбол2
Тест4 - Матч!Футбол2
Тест5 - Игра
Тест6 - Арена
Тест7 - Матч Премьер
Тест8 - Боец
Тест9 - Боец
Тест10 - Конный Мир
Тест11 - КХЛ
Link to comment
Share on other sites

Интересно къде  е Матч!Футбол3.  Иначе  изглежда  много добре. Де  да можеше  и  при  Н3  да  е  така  или поне  да  пуснат  5-те  арени.  До  края  на договора остават 5-6 месеца и  ще  почна  да  се  ослушвам. 

Link to comment
Share on other sites

И аз съм в същото положение , остават ми 5-7 месеца и се махам , освен ако случайно не измислят някакво решение де . Миналия ден като ги попитах за Макс спорт , касиерката ми отговори , че те са си на а1 и нямало как . Като цяло изобщо май не ми дават да гледам първенството на Италия , а бокса го спряха с махането на боец . Като прибавим и насичащата картина понякога , то нещата не са много добре . Та вече гледам другите оферти и съм се спрял на няколко варианта .

Link to comment
Share on other sites

Тест1 - Матч!Футбол1

Тест2 - Матч!Футбол2

Тест3 - Матч!Футбол3

Тест4 - Матч!ТВ

Тест5 - Игра

Тест6 - Арена

Тест7 - Матч Премьер

Тест8 - Боец

Тест9 - Боец

Тест10 - Конный Мир

Тест11 - КХЛ

Link to comment
Share on other sites

Стъпка в правилната посока. На мястото на фалиралата BiT HD се появи един от чаканите от нас канали. Хайде сега и Боец-а, пък защо не и останалите от "тестовете" на Кулбокса. Няма да им се даваме я ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда Матч-3 Арена1 и Арена2,която стана 3. Да живее конкуренцията и в този ред на мисли нямам нищо против Кулбокса да оставят за постоянно това което са пуснали.

Link to comment
Share on other sites

Каква е идеята на тази въртележка с Арените? Вчера вървяха 1 и 2, после станаха 1 и 3, а 2 момента работят 3 и 4. Браво, че се пускат още спортни канали, но не беше ли по- логично да се запазят 2-та HD канала, а да се махнат 2 SD? Арените така или иначе вървят в стандартна резолюция.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Предполагаше се,  че  ще  пуснат  ХД варианта  а не СД,  да  се  надяваме,  че  и  това ще  стане  някой ден.  А иначе въртележката  е,  че  по Матч спряха  да  дават  италианското  а по арената  го  дават. 

Link to comment
Share on other sites

Чуха ви молбите , вижте бнт2 ХД и Блумберг ХД примерно...

 

При мен има само звук и изписва КОДИРАН КАНАЛ НА ГОЛЕМИЯ ТЕЛЕВИЗОР В ХОЛА. в СПАЛНЯТА НА МАЛКИЯ СИ ВЪРВЯТ......

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...